Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

PS3trophies.org:

 

pre-patch xp for hideouts, the solution is here!

- delete game data (this wont affect your saves)

- reinstall RDR but do NOT install patch 1.02

- you will be signed out but dont worry, after the fresh install go to singleplayer

- press start > multiplayer > LAN

- grind away

- when you install patch 1.02 you will have the rank aquired when leveling up in LAN

Odnośnik do komentarza

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 

 

kurde niby fajnie, tyle że jednak ze znajomymi fajniej sie gra bo mozna pogadać (chociaz dziś sobie głos zdarłem)

ale serio skoro mozna to zrobic 3 razy szybciej to chyba tak trzeba bedzie zrobić...

 

ale w sumie mam nadzieje ze R* zobaczy że gracze stosują tą sztuczke i przestanie sie pieprzyć i przywroci normalnego expa skoro bedzie widzialo ze ludzie muszą sie posuwać do przekrętów

Odnośnik do komentarza

Zacznij od dwóch pierwszych części.

Chyba, że już widziałeś.

 

A o których mówisz ?

http://www.filmweb.pl/Za.Garsc.Dolarow Za garść dolarów

 

http://www.filmweb.pl/Za.Kilka.Dolarow.Wiecej Za kilka dolarów więcej

 

W takiej kolejności i na końcu Dobrego.....

Z tym, że nie są to jakoś ściśle ze sobą powiązane filmy. "Swoiste kontynuacje".

 

 

Wiem że Dobry... wychwalany jest najbardziej na premierę wyczekiwałem cały tydz. dłużej już nie wytrzymam ;) Mam zamiar wszystkie przerobić filmy Leona, facet ma cholerny talent pomimo wiekowości jego filmów, trzymają klasę,fason i świetną realizację o cudownej muzyce Ennio Morricone nie wspomnę. A wiele stracę w odwrotnej kolejności ? Bo jak rozumiem Dobry...bedzie pewnie najlepszy :)

 

[ironia mode_ON] Spoiler! Nie, nie o Meksyku. O fabule! [ironia mode_OFF]

 

 

Wydaje mi się, że 'Remember my family' wywołało by więcej emocji w graczach gdyby ta zażyłość ojciec-syn była bardziej uwidoczniona. Nie wiem jak Wy, ale ja odniosłem wrażenie że łączy ich krew ale już więź emocjonalna jakoś mniej. Niby było to wytłumaczone, że John często "wyjeżdżał" itp. Tak więc jak sama misja nie wywarła AŻ takich emocji we mnie tak w sekunde po ubiciu Edgara Rossa, jak się odpaliły creditsy i poleciało: Your hands upon, a deadman's gun.... to, że tak kolokwialnie to ujmę, aż mnie w sercu zakuło.

 

 

jak wyżej, nie czytać!

 

 

tu masz rację. jack się zwracał per pan, traktował w sumie jak obcego. dopiero pod koniec jakoś tak zaczęli się zbliżać do siebie i nadrabiać te wszystkie stracone lata. widząc creditsy poczułem jakieś takie rozluźnienie, normalnie poczułem jak z ciała schodzi napięcie. zrozumiałem że to już koniec, (pipi)a koniec. wsłuchałem się w muzyczkę, łezka się zakręciła (po raz drugi przy tej grze), odpaliłem fajka jak Marston po misji i obserwowałem literki śmigające przez mój tv. zaiste chuyove uczucie kiedy człowiek uświadamia sobie że to już jest koniec czegoś tak wspaniałego. niby gra, tylko gra, ale no kurna mistrzowski mindfuck. szczególnie kiedy człowiek się dobrze wczuje we wszystko, poczuje jakąś więź z bohaterami.

 

 

 

Rzadko kiedy udaje sie to grze ale tym razem i ja uwolniłem dwie łezki, cholernie utożsamiając się z Johnem poczułem jakbym stracił kogoś naprawdę ważnego i pomyśleć to tylko gra a co będzie gdy na stałe zawita w naszych domach potocznie zwana wirtualna rzeczywistość ? :shok:

 

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Zaraz wpadnie Grigori i da nam region filmowy ;p

 

Śmiało oglądaj. Tak jak napisałem, nie są to ściśle powiązane kontynuacje.

Niby to trylogia ale tu chodzi o inne elementy niż te typowo fabularne. Umknie Ci trochę smaczków ale ... bez przesady.

 

Możesz potem nadrobić.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Kolega nieco wyżej wspomniał o tym że niejaki pan Klint Istłud (xD) pasował by do roli Johna swoim głosem. Powiem wam ze mnie oryginalny głos Marstona tez strasznie się spodobał i nie wyobrażam sobie polskiego dubbingu tej gry ale.... sprawdzał ktoś jak wygląda aktor podkłądający głos? ja często lubię sobie porównac głos z gry i potem wyobrazić człowieka w rzeczywistości. Głos aktora z RDR nie odzwierciedla wyglądu z rl ;)

 

http://www.imdb.com/name/nm2147789/

Odnośnik do komentarza

Uprawiając jogging rano, rozmyśleń o RDR nie było końca za sprawą wczorajszego ukończenia :) Zawsze marzeniem było przemierzać wielkie połacie terenu, dzikiego z natury takiego bym mógł przez moment o wszystkim zapomnieć.Zelda OoT pod tym względem była niedościgniona. Otwarty teren i zmieniające się pory dnia, przełom wielki ale ograniczenia były dość duże jak na sprzęt i czasy z tego co pamiętam.Pomimo tego programistą Big N udał się zabieg w 100 %. RDR podniosło poprzeczkę wraz z erą HD, czy tym razem Nintendo temu sprosta ? Na E3 poznamy szczegóły już niebawem :nyam1: . Nie spodziewałem się że bedę wstanie ujrzeć jeszcze na obecnej generacji tak otwartego terenu i to na dodatek z prawdziwego zdarzenia.Zasłużyła tym sobie na wysokie oceny wnosząc w gry powiew świeżości i cząstki życia wraz z ekosystemem gdzie jak na razie nikomu to nie było dane, czapki z głów Panowie oto jesteśmy świadkami nowych narodzin :hi: . Oblivion hmm :no: Fallout :no: ... a tu proszę, niegdyś nie trawiony R* za brak kszty realizmu swoich wcześniejszych wyczynach, po długich wyczekiwaniach na sandbox z prawdziwego zdarzenia, dojrzał i o dziwo dał mi to o czym od lat nazywane przeze mnie było marzeniem. :yes:

 

A tak swoją droga miałem wczoraj w grze niezły przypadek.Gościu prosił mnie o uratowanie swojej małżonki, zlałem temat nie chce być popularny w końcu żywa legenda już ze mnie :).Wróciłem przez przypadek w to samo miejsce widząc koleś trzymał martwą żonę na swoich rękach, lamentując i rozpaczając poczułem się trochę dziwnie, patrząc jakie cierpienia spowodowałem nie angażując się we wcześniejsze prośby. Nagle szok gościu wyciąga gnata i strzałem swój łeb zakończył męczarnie...zatkało mnie to totalnie :shok:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

pytan kilka mam

 

widze ze jest outfit deadly assassin i nie mam go zadnych scrapow do niego. jak go uaktywnic? czy mo van barr jest pierwszym bounty i juz sie nie powtorzy?

 

jak zdobyc zloto w misji? przechodze misje w 2:41, 100% acc i 5 headshotow a tu nadal srebro : /

 

czy do uzyskania 100% gry musze miec wszystkie misje na zloto?

Odnośnik do komentarza

no ale za 100% tez jest trofeum.

 

w sumie jest przy koncowce chalanges'ow, zostaly mi chyba po 2, choc w(pipi)ia mnie to ze zbieralem te pedalskie lisy i szopy i nie wiem, chyba mi nie zapisalo, bo po jakims czasie z 5/5 mialem 1/5 : /

 

pytan kilka mam

 

widze ze jest outfit deadly assassin i nie mam go zadnych scrapow do niego. jak go uaktywnic? czy mo van barr jest pierwszym bounty i juz sie nie powtorzy?

 

Mo Van Barr jest zbugowany.

 

Choć podobno wczorajsza aktualizacja to naprawiła.

aktualizacja ktora kaze mi usunac sejwa? nie dzieki : /

Odnośnik do komentarza

uff myslalem ze 100% oznacza wymaksowanie gry, to faktycznie byloby grube przegiecie.

 

wlasnie, gracie juz przez neta? ja bym chcial pozdobywac te pucharki wszystkie, to bysmy sie zgadali, skolowalbym headseta i jesli ktos nie ma, to moglibysmy sobie tak pomagac pozdobywac trofea. dlugo zajmuje uzyskanie maksymalnego ranka?

Odnośnik do komentarza

uff myslalem ze 100% oznacza wymaksowanie gry, to faktycznie byloby grube przegiecie.

Czy ja wiem. W Geju Tonym jest za coś takiego trophy tyle, że mniej misji jest.

 

wlasnie, gracie juz przez neta? ja bym chcial pozdobywac te pucharki wszystkie, to bysmy sie zgadali, skolowalbym headseta i jesli ktos nie ma, to moglibysmy sobie tak pomagac pozdobywac trofea. dlugo zajmuje uzyskanie maksymalnego ranka?

Przeczytaj 1-2 strony wstecz.

 

Nie mówię tego złośliwie. Tylko akurat o tym pisaliśmy.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę. Łezka w oku się zakręciła. Odważnie Rockstar pojechał.

 

 

Genialna gra. Ma wady- jak wszystko na tym świecie ale mimo wszystko.

 

 

teraz postaram się wbic platynę- choc to zajmie trochę (mam 38 % trofeów)

 

jak będziecie grac multi - ślijcie zaproszenie :D

 

 

edit- autentycznie mi smutno :confused:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Mam kolejne pytanie i bardzo proszę o odpowiedź. Gram dopiero drugi dzień i już padł mi koń, którego otrzymałem z misji (Kentucky Saddler). Automatycznie zamiast niego pojawił się pierwszy koń. Tu właśnie się zastanawiałem. Czy jak padnie mi ten koń to nie będę miał żadnego, czy ten pierwszy koń zawsze się pojawia, jako taki "zapasowy"?

Odnośnik do komentarza

to nie jest pierwszy koń, przypadkiem ten sam kolor (ktory miales na poczatku) poprostu przybiegł

 

jak stracisz konia to po około minucie mozesz zagwizdac i przybiegnie nowy (a nie pierwszy) - nowy losowy koń , czasem przybiega tego samego koloru ale to nie jest TEN sam tylko najwyzej TAKI sam

 

nie mozna zostać bez konia, jak umrze to trzeba chwile odczekac i mozna zawołać nowego (albo zabrać jakiegoś obcego jesli biega pod ręką)

 

jesli chce sie miec zawsze takiego samego to trzeba kupić certyfikat w sklepie i wtedy można przywolywac ten sam kolor za kazdym razem gdy poprzedni umrze

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

a ja za chwile polamie ta (pipi)ona plyte na milion kawalkow...

 

 

CO ZA JE.BANY FRA.JER WYMYSLIL 6 ROZBROJEN BEZ PRZELADOWANIA????

 

jaki mieliscie na to sposob? bo ja atakuje fort mercer, jest tam z 10 klientow i zawsze jak nie rozbrojenie 3 z pierwszych 4 to jest gow.no... moze lepiej powtorzyc jakas latwa misje gdzie pionki biegaja z samymi pistoletami (strzelbe w cjhuj trudniej z reki wytracic)....

Odnośnik do komentarza

dobra, juz sobie poradzilem, niestety nie sam a z pomoca zagranicznego forum

 

moze opisze tu sposob dla tych co mieli spore rpbolemy tak jak ja:

 

potrzebny jest pistolet mauser, ma 15 naboi. oprozniamy magazynki zeby zostaly ostatnie 15 naboi. potrzebne jest to do odpalania ded eye'a, ktore automatycznie przeladowuje (nie majac wiecej niz jeden magazynek naboi nam nie przeladuje). no i z takim arsenalem, zaopatrzeni rowniez w medyki i tabake ruszamy na jakis hajdaut. udalo sie za drugim razem ; )

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

mam lepszy sposob

1 po pierwsze nie trzeba pozbywac sie amunicji do mauzera bo auto przeładowanie przy dead aimie nie psuje tego challenga, ja go zrobilem majac duzo amunicji (chociaż mozliwe ze nie wolno przekroczyc 15 naboi zeby zaliczylo)

2 najlpiej to robic w kopalni, bo tam można isc wąską sciezką i zdejomować pojedynczo kolejnych wrogów,

ja zrobilem to za pierwszym razem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...