Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

odnosnie hidden trophys

 

 

da sie wystrzelac wszystkie bizony? ponoc takie jest jedno z hidden trophy, do tego jest jeszcze ucieczka na bialym koniu przed strozami prawa no i kozak na koniec- zaliczyc 20 misji bez zmiany konia... ciekawe jak to mam zaliczyc pod koniec gry..

 

1 da sie zabic wszystkie (juz sie nie bede pojawiac), nie trzeba na raz (bo zwykle uciekaja)

2 to nie takie trudne, tylko trzeba troche wkurzenia nabić zeby pojawili sie "US marshals" a nie zwykli panoczkowie

3 no to akurat przewalone, ja bede musial od nowa przechodzic gre zeby to zrobic

Odnośnik do komentarza

Cowboye macie też tak że po odblokawaniu (po przejsciu któregoś z challengy) 2 razy wiekszej pojemności na noszone rzeczy znikają wam one kiedy wyjdziecie z gry?? Zawsze tak mam ze mam np. na maxa czyli 10 czegos, wychodzi , wracam i tylko 5. Co to za (pipi)y błąd...

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

jakis prosty sposob na nabicie 5k bounty? chwilowo moja technika przejawia sie w terroryzowaniu BW i zapisywaniu gry co jakies 1k bounty (mam juz 2k)

ja bounty robilem dlugo i po kawałku

 

zaczynalem w armadillo z dachu, ale w koncu mi sie znudzilo, potem jezdzilem po mapie i zabijalem co popadnie, robiac w miedzyczasie inne rzeczy, pod koniec jezdzilem na koniu po blackwater zabijajc wszystko, głownie kręcilem sie w okolicy budynku policji, na jego tyłach pjawiają sie gliny, a jednoczesnie to w miare łatwe do ogarnięcia miejsce, z jakiegos powoazdu raczej nie otaczali mnie z kazdej strony, moglem zabijać odrazu jak sie pojawili i bylo w miare ok, jak sie konczyły posiłki to trzeba bylo odjechać na chwilke z miasta i znowu zaczac zabijać , zapisywanie certyfikatem na konia pomaga w tej akcji

Odnośnik do komentarza

jakis prosty sposob na nabicie 5k bounty? chwilowo moja technika przejawia sie w terroryzowaniu BW i zapisywaniu gry co jakies 1k bounty (mam juz 2k)

Najbezpieczniej jest:

Wbijasz do Armadilo, wbijasz do swojego pokoju w saloonie, potem na taras, i z tarasu na dach swojego pokoju. Tam jestes w miare bezpieczny. Wybijasz wszystkich lawmanów, jedziesz do MacFarlene's Ranch, robisz tam save, wbijasz się na daszek posterunku szeryfa. Wybijasz lawmanów, wbijasz do Armadilo, robisz save - i repeat do 5000+ ;)

Odnośnik do komentarza

Pytanie takie: horse braking i nigt watch jobs- to jest skończona liczba zadań, po wykonaniu których znikną te ikonki? Czyc teź to w nieskończonośc można robić...

 

 

I mini gry: ta zabawa z nożem (five fingers) - wystarczy raz wygrać (do 100 % gry)?

 

 

edit - na stronie social clubu widzę snajpę caracano rifle (jakobym ją posiadał) a nie posiadam w grze...

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

1- Wystarczy zrobić każdą po razie, jest 5 miejsc (2x horse breaking i 3x night watch jobs).

 

2- Musisz w jednym miejscu 'przejść' wszystkich przeciwników, polecam Torquemada, bo IMO minigierka jest trudna, a za zwycięstwo w Torquemada jest scrap.

 

3- Co do snajpy, dziwne. O ile pamiętam można ją kupić w Blackwater.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam- mam tę snajpę :ninja: nie wiem kiedy ją kupiłem , tydzień temu piłem z ziomem i na(pipi)any odpaliłem w nocy grę, chyba wtedy kupiłem i zapomniałem XD

 

 

Kgadgar : w punkcie drugim odpowiadasz na temat...czego własnie?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...