Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobił ktoś ostatniego questa (strangers- "Californaia stranger)? Jedyny poważny bug w grze- nie widać na mapie tego questa. Ludka trzeba znaleźć "własnoręcznie" (stoi na południu Gaptooth Breach) , zaraz przy drodze.

Nie wiem z ilu części składa sie te zadanie, wypełniłem na razie dwie i cos długo mi się koles nie pojawia: /

To był chyba najnudniejszy Strangers w grze wg mnie. Miałem ochotę go zastrzelić na miejscu :P

Fakt, na mapie go nie widać. Ja go znalazłem przypadkiem słysząc harmonijkę w oddali. Co do samego questa. Możliwe że jego pojawienia są losowe jeżeli chodzi o czas bo ja pamiętam ze najdłużej czekałem na pierwsze. potem drugie i trzecie poleciało migiem. Trzecie lub czwarte spotkanie to koniec, więc już niedługo Orson, już niedługo! ;)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Z(pipi)amy quest , to fakt :/ mi została 4 faza z tym gościem. Kurczę, to akurat mogli naprawić patchem bo to realnie przeszkadza w grze.

 

Bo np wczoraj widziałem latającego niedźwiedzia (latał nad Nekoti Rock ;-) ale takie kwiatki zdarzają sie baaardzo rzadko i nie mają przełożenia na grę.

 

(ps Joker dzięki za pomoc w multi)

Odnośnik do komentarza

kryjowki zrobione, ale cos bounty sie nie pojawiaja. anyway, wiecei jak poprawnie zlinkoowac konto psnid z social clubem? zarejestrowalem sie tam, zlinkowalem z psnid, w grze wszedlem w social club i kkliknalem tam trojkat, i pokazalo ze zlinkoowalo poprawnie, ale strona na social clubie jest gola (nie ma nic, 0%)

 

no i tak: wszystko co moglem zrobic chyba zrobilem, zostalo mi 0,5% i glupi social club nie pokazuje niczego

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie achiva "Gold Medal" Czy wszystkie nalezy wykonać misje jeszcze raz na złoto, jezeli mam większość wykonanych srebrnych i brązowych ? Niby ktoś pisał że wystarczy jedna, próbowałem i niestety nic nie zaliczyło :confused:

Najprościej jest powtórzyć misję "Political Realities in Armadillo ", tu masz wszystko napisane - http://reddead.wikia.com/wiki/Gold_Medal

Odnośnik do komentarza

No, ja własnie na niej to zrobiłem. Misja zajmuje dwie minuty. Aha- mi też za pierwszym razem nie wpadło, druga próba była skuteczna.

 

 

Dobiłem do 97 % gry. Już niedługo złotko wpadnie;-) <uf i dobrze bo nie mam czasu, musze zająć się praca mgr>

 

Potrzebuję informacji odnośnie Black Jacka. Jak się w to gra? Zasady oczywiście znam ale....kiedy konsola zaliczy mi wygraną (potrzebną do scrapu i do wygrania mini gry)? Kiedy jest koniec tej gry bo przecież mogę te chipsy pomnażać w nieskończoność (przynajmniej tak sądze, nie jestem własnie pewny bo rozdający karty dealer to madafaka, oszust jeden -non stop ma 20 lub 21 punktów.

 

I tu drugie pytanie- jak mam w to wygrac skoro ten koles czituje ewidentnie :/

Odnośnik do komentarza

1 gosc nie czituje, to zalezy od fuksa, ja ostanio wygralem 15 razy pod rząd

2 szczegolowy opis zasad i taktyki pisalem kilka(nascie) stron temu, mozesz poszukać

3 gra rzeczywiscie nie ma wyraznego końca, ale wydaje mi sie żeby dostać scrap tzreba wygrać wiecej niż sie mialo na początku gry, i wtedy mozna wstac od stołu

Odnośnik do komentarza

Już powoli przechodzi mi "chęć" na RDR, a to wszystko przez naszą "kochaną" Pocztę Polską. Paczka ekonomiczna wysłana z Anglii 29 maja do tej pory nie raczyła zawitać w moim domu. Był już ktoś z was w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Witam

Trofeum za najwyższą rangę w multi wpada bez problemu grając offline?Czy dobijając w ten sposób do 50-tki,a pózniej instalując patcha i grając w public coś mi się stanie z tą rangą?

Pozdrawiam

Hehe dokładnie to samo mnie zastanawia.

 

No ale chyba trophy powinno normalnie wpaść w końcu to jest tak jakbyśmy grali offline. A przecież grając offline wpadają trophy.

Niezły by był zonk jak te trophy miałoby wpaść dopiero po ściągnięciu patchy ;/;/;/

 

Włącznie z resetem levelu...załamka.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie achiva "Gold Medal" Czy wszystkie nalezy wykonać misje jeszcze raz na złoto, jezeli mam większość wykonanych srebrnych i brązowych ? Niby ktoś pisał że wystarczy jedna, próbowałem i niestety nic nie zaliczyło :confused:

Najprościej jest powtórzyć misję "Political Realities in Armadillo ", tu masz wszystko napisane - http://reddead.wikia.com/wiki/Gold_Medal

Lepiej tą z pokerem od Rickettsa.

Odnośnik do komentarza

ale wy kombinujecie z tym multi...

 

 

kurczę, własnie zaliczyłem 100 % gry, wpadło złotko :D roboty było z tym masę , ale straszna satysfakcja w bonusie :D

 

 

teraz multi...przegieli z tym 50 lvl trochę. No nic, w kilka osób to idzie zrobić

Odnośnik do komentarza

Jak przegięli z 50 levelem, przecież 50 level był od początku wymagany do trophy. Przegieli z tym, że zmniejszyli expa za gang hideoutsy.

 

Liczba osób z jakimi grasz nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu teraz żeby wpadło trophy potrzebujesz 2-3 razy więcej czasu niż przedtem i to jest przegięcie. Na szczęście jest ten sposób z usunięciem patchy i nabijaniem expa offline.

 

Ja tak nabijam na Sollomon Folly, 1800-2300 expa w 2 minuty (ostatnio schodzę poniżej dwóch). Levele rosną w oczach ;] A są ludzie co wyciągają 3 tysiące to już w ogóle 50 lvl. można nabić w 2 dni.

Odnośnik do komentarza

No nudno, nudno taki urok takich trophy. Choć co to jest przy nabijaniu 100 tysięcy killi w Girsach drugich ;].

 

Fakt, faktem pogadasz ze znajomymi, czas leci szybciej itd. Tylko z kumplami musisz zaliczyć 4 razy jeden hideouts żeby dostać tyle expa co za jednym razem grając samemu tym sposobem. Poza tym czy ja wiem czy szybciej, ja tak jak napisałem w Sollomon Folly schodzę poniżej 2 minut (można jeszcze szybciej) to wcale nie dłużej niż bym to robił z kimś ;].

Odnośnik do komentarza

samo trophy nie ejst takie złe, a raczej bylo by fajne bardzo gdyby bylo wiecej opcji do expowania, bo multi z kumplami jest świetne, ale trzaskanie 100 razy gangów i to ze zmniejszonym expem już AZ TAK świetne nie jest ;p

 

jutro chyba (mam nadzieje że u nas też jutro a nie w środe) wyjda misje DLC wiec moze bedzie fajnie exp leciał :D

 

odrazu mowie ze jesli jutro wyjdą te misje to chetnie pogaram, 2-4 osoby na raz mogą je robić

Odnośnik do komentarza

Mam do was pytanie - proboje zdobyc Bollard Twins Outfit. Problem jest w tym, ze misje Wanted zaczelem robic jeszcze zanim zdobylem lasso - obecnie na mini mapie nie mam juz wiecej tych misji. Przepadl mi ten stroj i go juz nie zdobede, czy za jakis czas znowu pojawi sie bounty za kolesia z tego gangu ?

 

 

Mam tez pytanie w sprawie multi - wam tez nie znajduje ludzi tak jak trzeba? U mnie albo wsadza mnie do pustej gry, albo do prawie pustej...

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

co do pierwszej sprawy to może byc problem, chyba jest 2-3 gosci z tego gangu na listach gonczych ale jesli zabiles wszystkich to mozliwe ze przpadła okazja :/

 

 

mnie wrzuca roznie, czasem rpawie pusta a czasem prawie pełna, sporo zależy od godizny o jakiej grasz

i pamietaj ze pod selectem mozesz wybrac "poszukaj nowego freeromu" i mozesz tak szukac az trafisz na pełny

Odnośnik do komentarza

co do tych bounty:

jest id od cholery, chyba 2x tyle co samych miejscówek. jest więc szansa na drugą turę. jeżeli się nic nie pojawia poczekaj parę dni, pokręć się po miastach i miejscach gdzie listy gończe są wywieszane. dobrze też jakbyś sprawdził w statystykach ile masz już tego zrobionego, ile bounty zaliczonych i ile miejscówek masz odkrytych.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...