Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno trzeba w challenge zabić 2 kuguary nożem. Można je sobie zmiękczyć pistoletem, a jak uciekają - spowolnić lassem.

 

 

Dziś zrobiłem resztę advanced misji na złoto + Dodge This(nieprzyjemny puchar). Muszę jeszcze tylko 2 'zwykłe' misje na złoto skończyć i dodatek wymasterowany. :)

Odnośnik do komentarza

ale co z tymi pumami, dwie kosy i lezy. Easy. Potem trzeba zabić miśka nozem! Nie wiem ile trzeba mu wsadzić kos by padł, ja mu założyłem 10 cięć i żył nadal .Zabiłem go- zmiękczając go bronią. cziterstwo ale...

 

 

kurde, nie gram co opa...gra sie misję ok 7 min a expa strasznie mało. Nie mam czasu : /

Odnośnik do komentarza

Heh, ja public enemy zrobiłem bez problemu, a we free roamie było pare osób. Mnie do platyny zostało tylko 500 killi z armat(mam z 200) i 50 lv(mam

dopiero 13 jakoś). No i 4 trofea z co-opa do 100%. Tak na marginesie - usuwanie patcha nie ma raczej wpływu na wyzerowanie levelu - grałem w multi ledwie pare godzin i patcha nie usuwalem, a i tak wyzerowalo.

Gwarantujesz? ;] Kurcze no mam straszne ciśnienie zagrać w te dlc a zanim nabije 50 level to jeszcze chwile potrwa. Obecnie mam 35 czyli polowa roboty za mną dopiero ;/;/;/

 

Pytałem się na poprzedniej stronie jak z poziomem trudności w nowych trophy. Orson napisał, że łatwe a podobne trophy "Dodge This" daje popalić, prawda to?

No i czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi w advanced mission na złoto? Co trzeba zrobić.

 

http://wikicheats.gametrailers.com/index.php/Red_Dead_Redemption_-_PS3_XB360/Outlaws_To_The_End poradnik, porady do dodatku, do nowych trophy.

 

@kudlaty88

 

Jakby co (choć już znalazłeś) skunksów jest pełno w Meksyku, praktycznie po całym Mexico się panoszą.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Z "Posse Up!" nie mieliście żadnych problemów ? Ciężko jest zebrać całą pakę.Nawet prośby osobne wysyłałem do tych co nie zatwierdzali ale przez ten czas nudząc się wychodzili tych co już miałem :verymad: .Ile graczy maksymalnie trzeba zebrać i jak udało Wam sie to zrobić?

 

Free for All multi w Hardcore ssie, wczoraj miałem okazję już przetestować osobiście, kurde jak ja kocham tę grę :blush: i tę akcję ze zgraną polską paką, bezcenne.A na coopa niestety poczekam jeszcze tydz. i dopiero potem będę mógł ściągnąć :mellow:

Odnośnik do komentarza

Ja miałem, rzadko kiedy 7 osób ci naraz dołączy do Posse. A jak zmienisz free roam, to uciekają. Na szczęście P4Vcios_PL pomógł :)

 

Słupek - Gwarantuję, że nie zrobiłem nic, żeby oszukać grę. Wyzerowany level miałem, gdy po raz pierwszy włączyłem RDR po ściągnięciu patcha. A co do co-opa: Dodge This jest rzeczywiście upierdliwe, ale sposób na zdobycie opisałem w temacie trofea - zrobiłem je wczoraj tak z randomami. A jeśli chodzi o złote medale - liczy się wynik pod koniec misji. Wynik 'robi' każdy indywidualnie zabijając wrogów(dodatkowe punkty za serię fragów, head i hat shoty, disarmy) + dostaje się jakieś grosze za czas. Nie jest trudno wbić złoto. No może czasem w Advanced, ale ten tryb jest generalnie dosyć wymagający, choć bez przesady. Po prostu trzeba uważać - ginie się w kilka sekund, no i nie ma auto-aima. Przedwczoraj dopiero ogarniałem co-opa i wyniki miałem biedne, ale trafiałem na dobrych kompanów i złota leciały. :)

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Heh, ja public enemy zrobiłem bez problemu, a we free roamie było pare osób. Mnie do platyny zostało tylko 500 killi z armat(mam z 200) i 50 lv(mam

dopiero 13 jakoś). No i 4 trofea z co-opa do 100%. Tak na marginesie - usuwanie patcha nie ma raczej wpływu na wyzerowanie levelu - grałem w multi ledwie pare godzin i patcha nie usuwalem, a i tak wyzerowalo.

Gwarantujesz? ;] Kurcze no mam straszne ciśnienie zagrać w te dlc a zanim nabije 50 level to jeszcze chwile potrwa. Obecnie mam 35 czyli polowa roboty za mną dopiero ;/;/;/

 

Pytałem się na poprzedniej stronie jak z poziomem trudności w nowych trophy. Orson napisał, że łatwe a podobne trophy "Dodge This" daje popalić, prawda to?

No i czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi w advanced mission na złoto? Co trzeba zrobić.

 

 

 

Kurczę trochę źle robisz wg mnie bo jak wbijesz na ten 50 lvl to już raczej nie będziesz miał ochoty w to grać....

 

 

co do trofeum polegającym na stworzeniu 8 osobowego gangu to raczej nie ma sensu próbowac go z randomami. Trzeba zebrać tak mniej więcej 4 osoby , pozostałe 4 moznna dobrac z przypadkowych osób.

 

 

Wbiłem wreszcie trofeum most wanted;-) broniłem się przez 9 min i...przyjechał jakiś gracz (robiłem to w El presidio w Meksyku...czy jakoś tak- tam wg mnie najłatwiej- gatling gun i sieka..) , zaczął do mnie strzelac ale mu códem uciekłem ;-)

 

 

W temacie "online" organizuję ustawkę. Osobiście potrzebuję trofeum Go team! i The quick than ewyrone else

ale mozna pomóc zrobić innym pozostałe trofea np asysty. Wbijać, zapisywać sie!

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

SlupekPl kłopot w tym że szukałem wszędzie w meksyku też nigdzie nie było nawet jednego,

A teraz zniknęły mi rękawiczki WTF?? Mieliście coś takiego??

 

Już wiem jak je odzyskać.

Błąd pojawia się przy oszukiwaniu w pokera jakby wam znikły to

musicie dać się aresztować,a po wyjsciu z więzienia rękawiczki same się pojawią.

Kara za oszukiwanie :diablo:

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Heh, ja public enemy zrobiłem bez problemu, a we free roamie było pare osób. Mnie do platyny zostało tylko 500 killi z armat(mam z 200) i 50 lv(mam

dopiero 13 jakoś). No i 4 trofea z co-opa do 100%. Tak na marginesie - usuwanie patcha nie ma raczej wpływu na wyzerowanie levelu - grałem w multi ledwie pare godzin i patcha nie usuwalem, a i tak wyzerowalo.

Gwarantujesz? ;] Kurcze no mam straszne ciśnienie zagrać w te dlc a zanim nabije 50 level to jeszcze chwile potrwa. Obecnie mam 35 czyli polowa roboty za mną dopiero ;/;/;/

 

Pytałem się na poprzedniej stronie jak z poziomem trudności w nowych trophy. Orson napisał, że łatwe a podobne trophy "Dodge This" daje popalić, prawda to?

No i czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi w advanced mission na złoto? Co trzeba zrobić.

 

http://wikicheats.gametrailers.com/index.php/Red_Dead_Redemption_-_PS3_XB360/Outlaws_To_The_End poradnik, porady do dodatku, do nowych trophy.

 

@kudlaty88

 

Jakby co (choć już znalazłeś) skunksów jest pełno w Meksyku, praktycznie po całym Mexico się panoszą.

 

"Dodge This" - mnie to trofeum wpadło podczas normalnej gry, zaraz na samym początku, podczas misji Ammuniction.

Tam na wzgórzu skąd strzelają z armat jest wielu kolesi znajdujących się blisko siebie, więc mocny pistolecik w dłoń, chwila moment i gotowe:P

 

 

A co do usuwania patcha - ja usuwałem go dwa razy. Najpierw normalnie bawiłem się w multi, później usunąłem patcha i nabiłem kilka leveli w Solomon's Folly no ale akurat pojawiło się DLC, więc żeby sobie pograć w DLC musiałem zainstalować patcha jeszcze raz. Po skończeniu DLC znowu usunąłem patcha, i dojechałem na nim aż do 50 levelu. Wszystko było w porządku, nic mi się nie wyzerowało :)

Odnośnik do komentarza

Już wbiłeś 50 level :O szybki Paweł jesteś, niedawno dopiero zaczynałeś ;]

 

No rzeczywiście na degradacje levelu nie ma wpływu usuwanie patcha. Przynajmniej tak piszą na gamespocie, całkowity random ale tak jak mówiłem wolę nie ryzykować tym bardziej za parę godzin powinna wpaść "50-ka". Jedno wiem na free roam a w szczególności na gangi więcej nie spojrzę ;p.

Odnośnik do komentarza

Yeah ! ale dzisiaj sypnęło "Most wanted", "Mowing them down", "Slow on the draw" ciężko nie było no i upragniony do którego miałem największe obawy "Posse Up" wykonany zupełnie przypadkiem zwaliłem wszystkich do twierdzy niby zachęcałem do armat, Bounty no i wskoczył :D

 

Słupek zastanawia mnie jedno po cholerę się meczysz, zamiast zagrać w multi normalnie.MaxLevel wcześnie czy później i tak wpadnie a podbijanie jego w naturalny sposób daje o wiele lepszą frajdę.A tak zamiast wspaniałych wrażeń i wspomnień kojarzyć będziesz multi z koszmarem, przecież pykanie w RDR to sama przyjemność.Ale ok...

 

:whistling: każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma :whistling:

 

:D

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
Słupek zastanawia mnie jedno po cholerę się meczysz, zamiast zagrać w multi normalnie.MaxLevel wcześnie czy później i tak wpadnie a podbijanie jego w naturalny sposób daje o wiele lepszą frajdę.A tak zamiast wspaniałych wrażeń i wspomnień kojarzyć będziesz multi z koszmarem, przecież pykanie w RDR to sama przyjemność.Ale ok...

 

:whistling: każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma :whistling:

to samo mu mowie od 2 tygodni ;p

Odnośnik do komentarza

W sumie to już nieaktualne.

 

No właśnie wcześniej czy później a ja wolę wcześniej ;] Za dużo gier do ogrania by siedzieć w multi. Gdyby R* nie odjęło expa to bym dalej grał tak jak na początku...ale, ale już normalnie mogę grać bo jakieś 2 godziny temu nabiłem 50 level ;p

 

Pół dnia mi to zajęło oczywiście z przerwami. Jeszcze dlc i może w końcu kiedyś skończę singla którego fakt faktem nie chcę kończyć.

 

PS. Bushisan małe sprostowanie, miałeś rację co do veteran matches. Radar jest ograniczony nie wiem co to oznacza ale tak pisze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Texz to chyba sam się zawinął o co mu chodzi ;p

 

Btw tak dowiedziałem się co Ural wystawił................na szczęście to tylko 3 grosze a ocena główna sii ;]

Choć jestem ciekaw na co tam Ural psioczy. Najwyżej będą "dymy" hehehe.

 

PS. Nie ma to jak dostępność PSX-a...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

kurna ja mam pod domem z 6 kiosków i w żadnym nie ma PE ... musze łazic do kiosku oddalonego o 5 min od domu ... moze nie brzmi to tragicznie ale biorac pod uwage ze jeden kiosk jest wręcz w moim bloku, a 3 inne pół minuty od domu to jednak łażenie do tego najdalszego po gazete jest upeirdliwe :P

 

ale to chyba zbyt wielka dygresja - chcialem powiedzieć ze już szykuje stos i widły na urala, kto ze mną?!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...