Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

a ja musze dac kolejnego wielkiego plusa RDR - gdy gralem wczesniej w gta4 to nie odczulem pewnego problemu, ale gdy pare dni temu gralem w epizody, po tym jak już sie nagralem w rdr, to okazalo sie ze w epizodach postać strasznie powolnie i drętwo sie zachowuje, chodzi jak byu miałą tone ołowu przyczepioną do dupy, serio ledwo moglem chodzic, czulem sie jak żółw ;p w rdr postac biega o wiele przyjmniej, naturalniej itp :)

nie to ze w gta jest jakoś bardzo zle, ale serio w rdr jest o wiele lepiej :D zwlaszcza to wiadac ze starowanie jest prawie identyczne, itp, wiec mysalem że postac bedzie sie zachowywala podobnie, a tymczasem serio zachowywala sie jak tona ołowiu ;p bylem dosyc znacznie zdziwiony

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Dzisiaj rano ukończyłem wątek fabularny i cóż mogę powiedzieć... Końcówka opowieści wywarła na mnie ogromne wrażenie. Takiego czegoś nie uświadczyłem jeszcze w żadnej grze. Postanowiłem więc usunąć save i zacząć grę od nowa :diablo: I mam jedno pytanko: czy po usunięciu save statystyki w Social Clubie będą się odświeżały, czy też nie?

Odnośnik do komentarza
NEW YORK--(BUSINESS WIRE)--Rockstar Games, a publishing label of Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO), is proud to announce plans for an ongoing series of downloadable content for the highly acclaimed open world game, Red Dead Redemption. Four packs of add-on downloadable content will be released for the PlayStation?Network for the PlayStation?3 computer entertainment system and the Xbox LIVE? online entertainment network* over the next few months, starting with the Legends and Killers Pack at the beginning of August 2010, and culminating with the Red Dead Redemption ?Undead Nightmare? Pack this fall. The packs follow the recent release of the free Outlaws To The End Co-Op Mission Pack, which is currently available on PlayStation Network and Xbox LIVE.

 

We want to continue to provide Red Dead Redemption?s fans with a steady supply of innovative new content?

.We want to continue to provide Red Dead Redemption?s fans with a steady supply of innovative new content,? said Sam Houser, founder of Rockstar Games. ?Our goal is to continue to pack as much entertaining gameplay and as many surprises as we can into the massive world of Red Dead Redemption over the coming months.?

 

The upcoming downloadable content for Red Dead Redemption includes:

 

Legends and Killers Pack

 

New active map locations, characters and more:

 

Release date: beginning of August 2010;

9 new multiplayer map locations ? more than doubling the amount of territories in the multiplayer competitive modes;

8 new multiplayer characters ? play as characters from Red Dead Revolver;

Introducing a new projectile weapon: the Tomahawk, with corresponding challenges for single-player and multiplayer gameplay;

New achievements and trophies;

Pricing: $9.99 (PlayStation Network), 800 Microsoft Points (Xbox LIVE).

 

 

Liars and Cheats Pack

 

New competitive modes, multiplayer mini-games in Free Roam, and more:

 

Release date: TBC;

Attack and Defend multiplayer competitive mode and challenges;

New multiplayer horse races, complete with mounted combat;

Play as the heroes and villains of Red Dead Redemption, as well as 8 additional multiplayer characters;

Multiplayer versions of Liars Dice and Poker from the single-player game;

Introducing a new weapon: the Explosive Rifle, with associated challenges available in single-player and multiplayer gameplay;

New achievements and trophies;

Pricing: $9.99 (PlayStation Network), 800 Microsoft Points (Xbox LIVE).

 

Free Roam Pack

 

Delve deeper into the world of Red Dead Redemption with new modes, challenges and gang hideouts to discover:

 

Release date: TBC;

Additional Free Roam challenges;

New action areas and defensive placements;

Posse scoring and leaderboards;

New anti-griefing measures in Free Roam;

Pricing: TBC.

 

Undead Nightmare Pack

 

Ghost towns and cemeteries come alive in a West gone horribly wrong:

 

Release date: TBC;

Brand new single-player adventure, challenges and quests;

8 new multiplayer zombie characters;

Additional animals unleashed in the world;

New dynamic events and more;

Pricing: $9.99 (PlayStation Network), 800 Microsoft Points (Xbox LIVE).

More details on these upcoming packs and other updates will be revealed closer to each release.

 

Rockstar nie zwalnia! Coś czuję, że RDR do końca roku będzie się trzymać w top 10 najczęściej granych gier online http://www.businesswire.com/portal/site/home/permalink/?ndmViewId=news_view&newsId=20100708005980&newsLang=en

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

ja pier.dole~!

 

z 2 powodów:

1 część tych rzeczy powinna byc odrazu , a nie za dodatkowa kase

2 TE RZECZY SA ZA(pipi)ISTE! bajery ktorych brakowalo w multi, poker, kosci, wiecej atrakcji! SUPER!!!

3 (powód bonusowy) ja chce to juz teraz!!!!!!!!!

 

 

najlepsza gra roku 2010 stanie sie jeszcze lepsza! :D :D :D

Odnośnik do komentarza

 

Nawet nie chodzi o to że John ginie, tylko w jaki frajerski sposób. Co to ma k***a być wychodzi na rozstrzelanie przed pluton egzekucyjny jak w jakimś średniej klasy filmiku. Miałem nadzieje na jakąś zdradę albo walkę do samego końca np. broniąc się giniemy w palącej się i walącej się stodole, albo coś w ten deseń. Tak żebyśmy czuli że już nie było żadnej szansy, odwrotu, nic. A tak to się caly czas głowię czemu sobie po prostu nie spier***ł tyłem skoro wszyscy czekali z przodu?

Zemsta młodego też jest po ch**u bo mogli to dać na kolejną grę albo DLC w stylu epizodów. A tak to jedziemy od Kajfasza do Ajfasza żeby za chwilę odpalić tego złamasa nad jeziorkiem i finał. A jak w 2 lata nasz "młody" stał się nagle najszybszym rewolwerowcem? W końcu też chciałbym dokonać egzekucji na tym ciulu strzelając mu w łeb (osobiście próbowałem mu wytrącić broń żeby go później spalić żywcem ale się nie dało) a nie tam pojedynkując się. Ech, słaby koniec jak dla takiej gry. Sam zgon głównego bohatera to nie jest żadne mocne pierdl**cie, powalające gracza na kolana, przynajmniej dla mnie nie było.

 

A mnie się to właśnie podobało. To była wyraźna odpowiedź Marstona na to co działo się "na około". Doskonale wiedział że jakiekolwiek uciekanie nie ma najmniejszego sensu, bo tak jak samemu jakoś by to może i uszło, tak targanie za sobą rodziny nie wyszło by nikomu na dobre. Zostawiać też ich nie chciał (co innego śmierć, co innego opuszczenie bliskich na rzecz tułaczki. Potraktował bym nawet to w ramach tego że wybrał mniejsze zło. Mąż/ojciec umiera, stało się, szkoda, ale musimy żyć dalej, a nie dzień po dniu myśleć co będzie, czy wróci, czy żyje, jak żyje itp. Niewiedza i niepewność potrafią być straszną udręką).

Nie chcę tutaj się zbytnio zagłębiać w meandry ludzkiej psychiki, ale ja doskonale zrozumiałem jego decyzję. Powiem więcej, popieram ją nawet. Czasem trzeba wiedzieć kiedy odejść, by zaoszczędzić ludziom w okół cierpienia.

 

 

 

Kuffa, uwielbiam jak film/gra/książka powoduje dyskusje ludzi, które odbiegają od zachwytów nad techniczną częścią produktu, a wędrują w stronę merytoryki. To moim zdaniem wskazuje na wielkośc danego tworu ;)

Ostatnią rzeczą która mi to zapewniła było oglądnięcie tego filmu.

 

 

To Ja jeszcze pociągnę ten wątek.

Jak wcześniej pisałem nie chodzi już o sam fakt śmierci tylko w jaki sposób. Ta misja jest tak naprawdę krótka i bez polotu. A przecież to gra, finał powinien być taki żeby dawał w kość i zapadał w pamięć,choćby pod względem wyzwania.Cały patos jaki można by w nią wepchnąć też gdzieś tam ucieka. 2 czy tam 3 fale przeciwników i po ptakach. Nie czułem beznadziejności tej sytuacji, że nie ma wyjścia. R* chciał pokazać kończący się dziki zach., ostatniego rewolwerowca i że takie wartości jak rodzina są nadrzędne, ale dla Mnie to pokazał to tak sobie "jak na grę przystało" a przecież HR pokazało że można trochę bardziej podbić ciśnienie u gracza.

 

 

Mr. Blue - dobry wałek kiedyś za małolata zasłuchiwałem się BON JOVI, ten nawet chyba był ze ścieżki do jakiegoś westernu, chyba o Billim Kidzie tak mi się kojarzy.

 

Kurde, z tych dodatków najbardziej ciekawi mnie ostatni dorzucający co nieco do singla.

Odnośnik do komentarza

No ladnie paranoja jakas. (pipi)ane zlodziejstwo z rockstar.

Liars and Cheats Pack

 

New competitive modes, multiplayer mini-games in Free Roam, and more:

 

Release date: TBC;

Attack and Defend multiplayer competitive mode and challenges;

New multiplayer horse races, complete with mounted combat;

Play as the heroes and villains of Red Dead Redemption, as well as 8 additional multiplayer characters;

Multiplayer versions of Liars Dice and Poker from the single-player game;

Introducing a new weapon: the Explosive Rifle, with associated challenges available in single-player and multiplayer gameplay;

New achievements and trophies;

Pricing: $9.99 (PlayStation Network), 800 Microsoft Points (Xbox LIVE).

Reszta DLC jeszcze ujdzie, bo to standardowe bonusy, ale te DLC to jakis skandal! Kaza dodatkowo placic sobie za cos, co odrazu powinno byc w grze! W RDR w multi sa raptem cztery tryby - Gold Rush, Team Deatchmatch i Deatchmatch oraz Free Roam. Wystarczy sobie popatrzec ile tych trybow bylo w GTA IV ! Kiedy pierwszy raz odpalilem multi strasznie mnie zdziwilo, ze tak malo tego jest.

 

Nie dosc ze wzgledem GTA IV wycieli tak duza ilosc trybow (zostawili okolo 1/3 albo 1/2), to teraz wydaja te braki i kaza sobie za nie dodatkowo placic.

 

 

A wszystko przez te glupie Call of Duty - moze gdyby nie komercyjny sukces tej gry (oraz DLC do niej), to teraz takie cuda nie mialyby miejsca.

Odnośnik do komentarza

Ja dziękuje, postoje. O ile miałem tą grę kupić po wakacjach, tak teraz już nie mam zamiaru. Zbugowana, pocięta. Nie, to nie dla mnie. Kiedyś sobie przejdę tylko story jak będzie okazja bez kupowania.

Odnośnik do komentarza

Nie łapię tego wątku o zabugowanej grze. Przeszedłem całą mając 98% po ostatniej misji i jedyne co widziałem to wiszącą w powietrzu siekierę(nie "doczytał" się RAZ pieniek na mojej farmie.

A co do pociętego multi no cóż, Takie czasy więc i R* nie wychodzi przed szereg :confused: zresztą dodatki do multi, które jest dodatkiem do singla, jakoś nie wpływają jak dla Mnie na odbiór tej rewelacyjnej gry.

Odnośnik do komentarza
NEW YORK--(BUSINESS WIRE)--Rockstar Games, a publishing label of Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO), is proud to announce plans for an ongoing series of downloadable content for the highly acclaimed open world game, Red Dead Redemption. Four packs of add-on downloadable content will be released for the PlayStation?Network for the PlayStation?3 computer entertainment system and the Xbox LIVE? online entertainment network* over the next few months, starting with the Legends and Killers Pack at the beginning of August 2010, and culminating with the Red Dead Redemption ?Undead Nightmare? Pack this fall. The packs follow the recent release of the free Outlaws To The End Co-Op Mission Pack, which is currently available on PlayStation Network and Xbox LIVE.

 

We want to continue to provide Red Dead Redemption?s fans with a steady supply of innovative new content?

.We want to continue to provide Red Dead Redemption?s fans with a steady supply of innovative new content,? said Sam Houser, founder of Rockstar Games. ?Our goal is to continue to pack as much entertaining gameplay and as many surprises as we can into the massive world of Red Dead Redemption over the coming months.?

 

The upcoming downloadable content for Red Dead Redemption includes:

 

Legends and Killers Pack

 

New active map locations, characters and more:

 

Release date: beginning of August 2010;

9 new multiplayer map locations ? more than doubling the amount of territories in the multiplayer competitive modes;

8 new multiplayer characters ? play as characters from Red Dead Revolver;

Introducing a new projectile weapon: the Tomahawk, with corresponding challenges for single-player and multiplayer gameplay;

New achievements and trophies;

Pricing: $9.99 (PlayStation Network), 800 Microsoft Points (Xbox LIVE).

 

 

Liars and Cheats Pack

 

New competitive modes, multiplayer mini-games in Free Roam, and more:

 

Release date: TBC;

Attack and Defend multiplayer competitive mode and challenges;

New multiplayer horse races, complete with mounted combat;

Play as the heroes and villains of Red Dead Redemption, as well as 8 additional multiplayer characters;

Multiplayer versions of Liars Dice and Poker from the single-player game;

Introducing a new weapon: the Explosive Rifle, with associated challenges available in single-player and multiplayer gameplay;

New achievements and trophies;

Pricing: $9.99 (PlayStation Network), 800 Microsoft Points (Xbox LIVE).

 

Free Roam Pack

 

Delve deeper into the world of Red Dead Redemption with new modes, challenges and gang hideouts to discover:

 

Release date: TBC;

Additional Free Roam challenges;

New action areas and defensive placements;

Posse scoring and leaderboards;

New anti-griefing measures in Free Roam;

Pricing: TBC.

 

Undead Nightmare Pack

 

Ghost towns and cemeteries come alive in a West gone horribly wrong:

 

Release date: TBC;

Brand new single-player adventure, challenges and quests;

8 new multiplayer zombie characters;

Additional animals unleashed in the world;

New dynamic events and more;

Pricing: $9.99 (PlayStation Network), 800 Microsoft Points (Xbox LIVE).

More details on these upcoming packs and other updates will be revealed closer to each release.

 

Rockstar nie zwalnia! Coś czuję, że RDR do końca roku będzie się trzymać w top 10 najczęściej granych gier online http://www.businesswire.com/portal/site/home/permalink/?ndmViewId=news_view&newsId=20100708005980&newsLang=en

He he no to ładnie a miałem zamiar wraz osiągnięciem 50-tej rangi wystawić na allegro.Wypas !!! Teraz trzeba się liczyć ze sporym wydatkiem.No i się zapytam nielicznych Wybrańców. Po co było to męczenie Hideout-ów ? :P punkty same będą wpadać aż zabraknie rangi, na szczęście R* pomyślało i pozostawił Wam Legendy 8)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Ja dziękuje, postoje. O ile miałem tą grę kupić po wakacjach, tak teraz już nie mam zamiaru. Zbugowana, pocięta. Nie, to nie dla mnie. Kiedyś sobie przejdę tylko story jak będzie okazja bez kupowania.

mam ponad 20h w singlu i miałem 3 błędy:

1.ludzie-ptaki( polewka totalna :D , więc raczej na +)

2.zgubiło mi jeden numer gazety,zapisałem i wczytałem grę, było już OK

3.przestały pojawiać mi się skunksy jak robiłem master huntera to było wk#4wiające

4.światło lokomotywy nie świeci.... :blink:

Biorąc pod uwagę wielkość tej gry takie błędy są nieuniknione, a single jest tak miodny (i nie pocięty, co ty piszesz?? <_< ) że inne gry stały się jakieś takie płytkie i ograniczone.

Sorry z post pod postem :whistling:

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Grigori ... nie żartuj, najlepszą gre 2010 traktujesz jak zabugowane pociete (pipi) ? wyobraz sobie ze mimo bugów i pociecia to i tak jest mega za(pipi)ista gra

GoW3 wygrał w rankingu półrocza na Polygamii. :P

 

Dobra, nie wiem jak to jest z bugami, nie grałem więc się nie będę już wypowiadał. Ale to DLC mnie rozwaliło na drobne. Lubie mieć w gierkach 100% trofeów, a przy tym coś czuje że mi się chcieć nie będzie, tym bardziej że mam makabryczne doświadczenia z GTA4 multi, a tutaj wnioskując z Waszych komentarzy najwyraźniej wiele się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Grigori ... nie żartuj, najlepszą gre 2010 traktujesz jak zabugowane pociete (pipi) ? wyobraz sobie ze mimo bugów i pociecia to i tak jest mega za(pipi)ista gra

GoW3 wygrał w rankingu półrocza na Polygamii. :P

 

Dobra, nie wiem jak to jest z bugami, nie grałem więc się nie będę już wypowiadał. Ale to DLC mnie rozwaliło na drobne. Lubie mieć w gierkach 100% trofeów, a przy tym coś czuje że mi się chcieć nie będzie, tym bardziej że mam makabryczne doświadczenia z GTA4 multi, a tutaj wnioskując z Waszych komentarzy najwyraźniej wiele się nie zmieniło.

 

 

No multi trudno wciagnać nosem , to fakt (50 lvl) . Ale jest łatwiej niz w GTA IV i przyjemniej.

 

 

Grigori, powiadam ci, RDR zgniecie ci jaja.

Kup tę grę, jesli jestes trophy whore , to odpuśc w niej trofea. Wpadają wolno (w porównaniu z innymi grami)

 

delektuj się , graj dla klimatu, graj dla fabuły, dla funu. Mówię ci, skuś się.

Odnośnik do komentarza

Zobacz sobie w jakich grach nabijam komplety i powiedz mi jeszcze raz że jestem trophy whore. ;]

 

Nie ma mowy, żeby zapłacił 120 zł za DLC. I tylko dlatego to komentuje. Bo to skrajne chamstwo ze strony wydawcy.

Odnośnik do komentarza

Dopóki mi te dodatki nie będą oferowały proporcjonalnie do ceny 50% contentu gry, to będę to nazywał chamstwem i nie ma to żadnego związku z tym czy w grę grałem, czy nie. Zresztą, obrażam R* jako wydawce, nie developera, więc się nie musisz tak obruszać. Zwłaszcza że tyle co wydawca z(pipi)ał z rdr (problemy z zaopatrzeniem w połowie Europy, teraz groteskowo drogie DLC), to kilka gier można by obdarować.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Grigori: masz platyne w Wipeout, GTA IV i KZ 2 . Jesteś hardkorem. Cierpisz na chorobę "splatynuje kazda gre inaczej mnie hooj strzeli" :P

 

Kurde...to błąd, bo czasem psujesz sobie odbiór danej gry. Ja np bardzo sobie cenie GTA IV. Nie platynowałem jednak gry, bo multi jest tam passe- nie chciałem sobie psuć wrażen z gry.

 

Mówisz, że takie DLC to chamstwo. Pewnie tak, ale takie czasy. coraz więcej będzie takich akcji. Od słynnego dlc do RE wielkosci 1 mb (dlc odblokowywło coś, co był na płycie) , po akcje z takiego Dragon Age, gdzie rozmawiając z postacią dostajesz 5 opcji dialogowych, z tym, ze jedna z nich uzupełniona jest adnotacją "dlc,10 zł".

 

W takim kiernku to zmierza. jesteś Kichotem i chcesz powalczyć z wiatrakami? szacun. walczysz za mln graczy.

 

Jednak ja bym ci doradził wyluzowac, kupic RDR i...grac do upadłego. :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W pewnym momencie fabuła wciągnęła mnie na tyle, że jeździłem od postaci do postaci i tym samym po 17h mam za sobą zaje.bisty wątek fabularny.

 

W życiu oglądałem może 2 westerny i to w dodatku dawno temu, więc w moim przypdaku nie ma mowy o powielaniu schematów czy znudzeniu fabułą. Niesamowicie żałuję, że te pieprz.one cioty zastrzeliły Johna - straciłem ochotę do zrobienia 100% w tej grze. Jack to nie to samo co lekko zachrypnięty John z bliznami na twarzy :(.

No i końcowa piosenka Deadman's Gun - majstersztyk - zaraz chwytam za gitarkę i sam sobie zagram ;].

.

Moim zdaniem najlepsza gra tego roku, póki co. Mam nadzieję na jakieś poważne dodatki - coś na wzór DLC do GTA 4. Brałbym z miejsca.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...