Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

dziś graliśmy w 5 osób na advanced , byłem zdziwiony bo zawsze jak były 4 osoby i chciało się dodać jeszcze kogoś to pisało ze full , na spływie tratwą coś się pieprzyło bo polowe się grało a drugą połowę nie chciało wczytać i error wyskakiwał , potem we 4 działało dobrze a z hardcorowych to wydaje mi się ze jest amunition na zwykłym trybie i na advanced a na złotko najtrudniej jest spływ tratwą zrobić

Słupek , szkoda ze o 14 musiałem wyjść bo bym pobawił się z wami

Odnośnik do komentarza

Bez jaj, akurat Kidnapped Girl jest najprostszą z Advanced missions, najgorsza to zaganianie krów do Armadillo, po wyjeździe z wąwozu następuje koniec świata. Odnośnie medali, to paradoksalnie im mniej graczy tym łatwiej o złoto, ale w przypadku niektórych misji na wyższym poziomie to jest prawdziwy hardkor ;/.

 

Możliwe ale u mnie jeszcze dochodzi fakt, że łapska mi się dzisiaj strasznie trzęsą i mam problemy z celowaniem ;p Nie najlepiej dzisiaj gram.

 

No to mnie pocieszyłeś właśnie niedawno myślałem o pozostałych misjach w co-opie. I właśnie o misji z krowami, że to będzie masakra... a teraz kiedy to potwierdziłeś........

 

Btw gadaliśmy dziś z Yano, że gdyby w singlu był taki poziom trudności co w tych misjach Advenced to byłoby gruuubo. Tylko najgorsze w nich jest to, że ile do cholery ołowiu trzeba wpakować w przeciwnika ;/. Czasem walę 3 heady w łeb i dopiero typ pada heh. No w każdym bądź razie ciekawie by było.

 

@j3acek

 

No szkoda, szkoda właśnie.

 

Amuniition na zwykłym trybie jest prosta. Snajpa ;] i misja staje się prościutka.

 

No zagraj ktoś z nami. Kit z finałem, szkopy w dupę dostaną ;p Meduza czy ośmiornica pomyliła się ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Cisne koope w "The River" na Advanced za każdym razem mam silver. próbowałem uporać sie z bandą jak najszybciej, jednak nie dawało to żadnego skutku.Znacie wyznacznik do golda ?

 

P.s. Spr. dzisiaj licznik z RDR spędziłem już 158 godzin :scratch_one-s_head: nie, nie jeszcze się nie znudził, na obecną chwile number one Gang Match na HC.RDR ma to coś (multi), co z czasem jeszcze bardziej przykuwa i nie pozwala się od niej oderwać. Nie ma bata piszę sie na tę cholerne dodatki.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Tu raczej chodzi o to by mieć jak najwięcej dolarów. Czyli lepiej zabijać szybko, headshotami, żebyś mógł nabić chain i pozostałe osoby tak samo i nie będzie problemu. Ja wszystkie misje robiłem z jednym ziomkiem i mieliśmy gold za pierwszym podejściem, oprócz zaganiania krów (bo było dodatkowych dwóch graczy co przeszkadzali). Nawet w advanced jak w końcu przeszliśmy te dwie misje (The Escape i Kiddnaped Girl) to też od razu gold, a czas był beznadziejny (The Escape, od razu po wyruszeniu z pierwszego obozu zatrzymywaliśmy się gdy pojawiali się wrogowie i spieprzaliśmy do środka dyliżansu). Więc większość zależy od tego byś efektywnie i szybko eliminował wrogów.

Odnośnik do komentarza

my ze Slupkiem znalezlismy w konczu zestaw 4 graczy i zrobilismy wszystkie misje advenced, wiekszosc gold, ale river 2 razy na srebro, chyba trzeba mniec 10.000 na złoto a my mielismy 9500 , rzeczywiscie trudno jest wyłapać te punkty bo jak sie płynie to cieżko walic hedszoty z daleka

Odnośnik do komentarza

O tak dokładnie ;]

 

Kluczem do sukcesu, do przejścia misji advenced jest 4 graczy. Misje automatycznie stają się proste, praktycznie wszystkie za pierwszym razem przeszliśmy wszystkie na złoto. Tylko ta nieszczęsna Rzeka za każdym razem srebro. Braknie "kilku" dolarów do złota ale ale to już nie problem ;p.

Odnośnik do komentarza

a ja tak z innej beczki chcialem nawiazac do trofeów - powiedzialem kiedys ze wrdr szybko sie robi trofea oprocz 50lvl w multi, i nie wszyscy sie z tym zgadzają, chcialem sprecyzować swoją wypowiedz:

oczywiscie nie ma tak ze wszystkie trofea wpadną w 3godiznki, bo sama gra jest tak wielka ze sie z nią spedza ze 100 godzin, ale mialem na mysli to że podczas mojego osobistego grania dla czystej rpzyjemnosci trofea wpadały same praktycznie, kilka z nich zrobilem "na sile" (wykonałem daną czynnosc tylko z powodu trofeum a nie dlatego bo mialem ochote) - np bójki w barach, wybicie bizonów, wygrana w rzut podkową, itp , ale wlasnie tego typu trofea to 10-20 min roboty, czyli chwilowa odskocznia od grania dla przyjemnosci, dlatego trofea w rdr oceniam jako luzackie :D w sumnie nawet ten 50lvl mozna nabic grajac dla przyjemnosci, jeśli sie czlowiek nie spieszy zeby miec platyne :P (zostalo mi 10poziomow do nabicia i zastanawiam sie czy nie zrobic tego po trochu gdy wyjdą nowe dlc itp, chociaz pewie troche przysiąde wczesniej) , nawet trofeum gdzie trzeba 500 ludzi zabic z armat cesciowo da sie zrobic robiąc masakre dla przyjemnosci xD ja osobiscie nie mam takiej rpzyjemnosci wiec musialem troche bezmyslnie ponaparzac z armat zeby je podbić , ale ogolnie prawie zadne trofeum nie WYMAGA bezmyslnego powtarzania jakiejs czynnosci bez zadnej przyjemnosci, ani "katowania" gry w jakiś mało przyjemny sposob :) oczywiscie wiele ludzi katowalo gangi zeby nabic 50lvl ale to z pośpiechu i dlatego ze im sie nie spodobalo multi na tyle zeby podczas zwyklych rozgrywek poexpić , ja sam troche sie "pomęczylem" ale teraz troche odpuscilem dążenie do platyny (mojej pierwszej) i staram sie podchodzi z przyjemnoscią :D

Odnośnik do komentarza

Ja pie****e! Jak dobić bounty do 5000$ parę osób pisało że robiło save'a co jakiś czas, ale ja zapisuję grę, a po wczytaniu znowu mam zero. WTF?!? :diablo:

Buk jak nico ;p Ja robiłem co zmianę lokacji (Armadilo - MacFarlane's farm) i działało. Polecam dach salonu w mieście i daszek szeryfa na farmie.

Ewentualnie dach stacji telegraficznej w Blackwater :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...