Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

miałem to samo podczas czyszczenia hideouta na multi. wbił mi się w dłoń i biegałem z nim do końca sesji. kumplowi za to wbił się w łokieć ale ja już go nie widziałem więc chyba tylko "ofiara nożownika" to widzi. najlepszy widok jest w Tesoro Azul. po skończonym hideoucie, panienki wychodzą, jedna zawsze siada na ławce koło resztek kościoła czy czegoś. headshot nożem i fajnie się osuwa na ławce z nożem w bani :D

[sadysta off]

Odnośnik do komentarza

A ja pewnego razu potraktowałem grzecznie kolesia, który siedział w Chuparosie na deskach gdzie znajduje sie zbiornik wodny do parowozów,wszedłem i delikatnie kopnąłem jego w dupę a on zleciał na dół :D. Płazem mi tego nie popuścił, wszedł na górę i wyskoczył do mnie z pięściami :)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co maja platyne (lub do tych co zaraz ja beda mieli:)): ile godzin zajelo Wam jej zdobycie? :whistling:

to malo zasadne pytanie bo raczej njiekt nie grał tylko dla trophy tylko robili mase rzeczy dla rpzyejmnosci, mi brakuje 4 trofeów, ale brakuje mi ich od dawna bo gralem dla przyjemnosci

podejzewam ze jesli ktos katuje trophy na siłe to moze to zrobic ponizej 50h

Odnośnik do komentarza

No i dobrze, interesuje mnie kto ile gral i juz. Czy to takie trudne pytanie :) Przeciez ja tez nie gram tylko dla trophy (mam 32h gry i tylko 35% trofeow). Pytanie jak dla mnie zasadne, bo w takim np. Heavy Rain zdobycie platyny wymaga od graczy mniej wiecej tyle samo czasu a tutaj jest zdecydowanie inaczej w zwiazku z czym kazdy bedzie mial inny czas i o to mi chodzi behehe :wacko:

Odnośnik do komentarza

Lol, śmieszny bug napotkałem. Kojarzycie pewnie wóz, na którym jadą dwie osoby na górze i jedna siedzi w głębi na "pace". Zabiłem kierowcę i pasażera i zacząłem strzelać w koleżkę, który siedział na pace. Gdy raz w niego strzeliłem to się podniósł i chciał zejść. Strzeliłem mu parę razy w łeb, znowu usiadł i myślałem, że gościu wyzionął ducha. A on wstał zszedł z wozu i dopiero padł. Oczywiście nie miał twarzy tylko mięsko po headshocie. Ta gra jest za(pipi)ista, dawać DLC.

Odnośnik do komentarza

Update 1.03:

 

http://www.rockstarg...box_360.article

 

Lista poprawek:

 

- While in Multiplayer Free Roam, if a player achieves a kill streak of 6 or more without dying, they will become a Public Enemy and receive a $1000 bounty.

- While in Multiplayer Free Roam, if killed three times by any human player and each death is within 80 seconds of respawn, the victim is given the option to respawn away from the area.

- Players now have the ability to swap shoulder buttons L1/L2, R1/R2.

- Players now have the ability to save game with cheats turned on.

- When playing the game with Region set to Asia, incorrect button prompts were displayed.

- Downloadable Outfits were not appearing in Change Outfits Menu after being unlocked.

- Invincibility cheat was turned off when activating Dead Eye.

- Occasionally, the player would not recover from being drunk.

- It was possible to have two player horses, with one permanently following the player.

- If equipped with the bandana, sliding doors would temporarily attach to the player?s head.

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Update 1.03:

 

http://www.rockstarg...box_360.article

 

Lista poprawek:

 

- While in Multiplayer Free Roam, if a player achieves a kill streak of 6 or more without dying, they will become a Public Enemy and receive a $1000 bounty.

- While in Multiplayer Free Roam, if killed three times by any human player and each death is within 80 seconds of respawn, the victim is given the option to respawn away from the area.

- Players now have the ability to swap shoulder buttons L1/L2, R1/R2.

- Players now have the ability to save game with cheats turned on.

- When playing the game with Region set to Asia, incorrect button prompts were displayed.

- Downloadable Outfits were not appearing in Change Outfits Menu after being unlocked.

- Invincibility cheat was turned off when activating Dead Eye.

- Occasionally, the player would not recover from being drunk.

- It was possible to have two player horses, with one permanently following the player.

- If equipped with the bandana, sliding doors would temporarily attach to the player?s head.

Można grać z kodami??/ Super muszę wpisać kody na stroje dla Johna. Pogram sobie w stroju US Army :thumbsup:

 

 

 

EDIT: Mam kłopot wpisuję kod na stroje, w cheats włączam go i wychodzi mi tekst:

"you cannot enable this cheat during any activity" albo jakoś tak. co z tym zrobić?? :unsure:

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

raczej nie. ponoć gdzieś w komentarzu do newsa na oficjalnej stronie była wzmianka od R* na ten temat. osoby, które już wcześniej odpaliły legendę z miejsca dostaną to trophy/achiva. właśnie szukam tego, jak znajdę to wrzucę cytat.

 

edit - znalazłem

 

pytanie: for those of us who have already reached level 50 and passed into legendary, will the new legendary trophy automatically be achieved when we start up the game after installing the DLC?

odpowiedź: Yes, you'll earn it.

 

czyli nie ma co się bać za bardzo o to.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

................ autentycznie rano po obejrzeniu nowych trophy myślałem, że sobie w leb strzelę jak zobaczyłem trophy za legendę. Myślałem, ze znowu trzeba wbijzć...

 

No Colin jeżeli to jest prawda i nie trzeba to masz bigggggggggggg browara :] choć nie chce mi się w to wierzyć.

 

Przeważnie to tak nie dziala.

Odnośnik do komentarza

raczej nie. ponoć gdzieś w komentarzu do newsa na oficjalnej stronie była wzmianka od R* na ten temat. osoby, które już wcześniej odpaliły legendę z miejsca dostaną to trophy/achiva. właśnie szukam tego, jak znajdę to wrzucę cytat.

 

edit - znalazłem

 

pytanie: for those of us who have already reached level 50 and passed into legendary, will the new legendary trophy automatically be achieved when we start up the game after installing the DLC?

odpowiedź: Yes, you'll earn it.

 

czyli nie ma co się bać za bardzo o to.

Tyle dobrze, jak sobie pomyślę ile czasu zajęło to "dobicie" do 50lvl to momentalnie na twarzy pojawia się mały grymas :wacko:

Odnośnik do komentarza

Słupek - jakby co to żywca poproszę :D

 

z tą legendą to chyba po prostu opis taki straszny. na moje to zwykłe trophy/achiv za aktywowanie, bądź już ogrywanie, trybu legend. skoro ktoś już to ma to powinno się z miejsca odblokować. nie ma co popuszczać po nogawkach na zapas :P tym bardziej że R* potwierdziło to w komentach więc wątpię by dali ciała w tej materii. gniew graczy byłby jeszcze większy niż po obniżeniu XP. samobójcami przecież nie są (chyba).

Odnośnik do komentarza

Słupek - jakby co to żywca poproszę :D

 

z tą legendą to chyba po prostu opis taki straszny. na moje to zwykłe trophy/achiv za aktywowanie, bądź już ogrywanie, trybu legend. skoro ktoś już to ma to powinno się z miejsca odblokować. nie ma co popuszczać po nogawkach na zapas :P tym bardziej że R* potwierdziło to w komentach więc wątpię by dali ciała w tej materii. gniew graczy byłby jeszcze większy niż po obniżeniu XP. samobójcami przecież nie są (chyba).

 

Żywiec raz ;] ok.

 

O co chodzi, chodzi o to, że już nie raz były takie sytuacje i nie wpadały trophy z dlc za rzeczy które i tak mieliśmy już zrobione. Podam przykład mamy grę "xxx" nie ma w niej żadnego trophy za zabicie 50 przeciwników nożem. Ale my gramy cały czas nożem i zabiliśmy już te 50 przeciwników (w statystykach wszystko widnieje).

 

I teraz po jakimś czasie wychodzi dlc z nowym trophy w którym musimy zabić te 50 przeciwników nożem. I mimo to, że mamy już ich zabitych to i tak nie wpada. Wiesz o co chodzi?

Zresztą jako achiv hunter sam zapewne nie raz się z tym spotkałeś z taką sytuacją ;]

 

No ale trzymam kciuki, że jednak wpadnie. Bo wbijać 50 level znowuuuu to ....... rano normalnie aż pobladłem jak przeczytałem nową listę osiągnięć. A pod nosem "(pipi)a wiedziałem, wiedziałem..." ;]

 

Btw reszta trophy wydaje się przyjemna.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Słupek - czaje czaje. ograniam co chcesz przekazać i mam podobne przeczucia kiedy widzę tego typu dodatki. jednak wiesz, zabij 50 typa a wbij 50 lvl to są jednak zadania różnego kalibru i jednak wierzę że w tej kwestii ciała nie dadzą.

 

Yano - oczywiście że ustawka :P owszem, można pewnie to zrobić normalnie grając ale po co się wysilać? lepiej zebrać lud, ustawić się i spędzić miło trochę czasu mordując się/wykonywać zadania. ciekawią mnie tylko tomahawk challenges w singlu. resztę na spokojnie się zrobi we własnym gronie.

 

myśl własna - w sumie dobrze że też nie mam jeszcze 50 lvl. 37 chyba mam. nawet jeżeli dobiję do 50 to poczekam z legendą na pozostałe DLC i sprawdzę co w nich trzeba zrobić. przynajmniej uniknę potencjalnego płaczu i nie będę próbował rozłupać sobie czaszki padem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...