Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem podsumowanie, kto i co mniej więcej by chciał ;]

 

Yano - Karty+Kości

Kudłaty88 - Karty+Kości

Bushisan - Karty+Kości + Koszulka

Yabollek - Karty+Kości

Voytec - Karty+Kości

Zalef88 - Karty+Kości

Słupczasty - Karty+Kości + Plakat

Sprite - Karty+Kości

PRQc- Karty+Kości + Koszulka

Colin - Karty+Kości

faranell - Karty + Kości

Odnośnik do komentarza

uff kurde, kozystajac wczoraj z 2x expa pocisneliśmy z qlimaxerem i .. przynajmniej ja dobiłem do 50lvl, z wielkim zalem skasowałem po 5 minutach dopiero co zdobytego byka, i mauzera i cofnalem sie na 1lvl legendy, chociaz nie poddalem sie i odrazu zrobilem 22lvl na legendzie ;p

niestety musialem isc spać gdy qlimaxer dobijał do 50lvl, mam nadzieje że mu sie udało też

 

(btw przez to spalem 5h, i teraz sie słaniam w pracy;p)

ale warto bylo, w koncu to upierdliwe trophy wpadlo, i to nawet bylo przyjemnie, nie odczuwalem specjalnego znudzenia, mimo ze katowalismy pike basin okolo 5-6 godizn

Odnośnik do komentarza

uff kurde, kozystajac wczoraj z 2x expa pocisneliśmy z qlimaxerem i .. przynajmniej ja dobiłem do 50lvl, z wielkim zalem skasowałem po 5 minutach dopiero co zdobytego byka, i mauzera i cofnalem sie na 1lvl legendy, chociaz nie poddalem sie i odrazu zrobilem 22lvl na legendzie ;p

niestety musialem isc spać gdy qlimaxer dobijał do 50lvl, mam nadzieje że mu sie udało też

 

(btw przez to spalem 5h, i teraz sie słaniam w pracy;p)

ale warto bylo, w koncu to upierdliwe trophy wpadlo, i to nawet bylo przyjemnie, nie odczuwalem specjalnego znudzenia, mimo ze katowalismy pike basin okolo 5-6 godizn

jedno ALE..

jak grasz w kilka osób nie dzieli sumy XP na ilość członków załogi?

nie grałem wiec pytam.

wiem tylko ze dzieli, kiedy ktoś obcy sie dołączy, bez naszej wiedzy.

p.s

dobiłem tylko do 41 lvl'u :/

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

uff kurde, kozystajac wczoraj z 2x expa pocisneliśmy z qlimaxerem i .. przynajmniej ja dobiłem do 50lvl, z wielkim zalem skasowałem po 5 minutach dopiero co zdobytego byka, i mauzera i cofnalem sie na 1lvl legendy, chociaz nie poddalem sie i odrazu zrobilem 22lvl na legendzie ;p

niestety musialem isc spać gdy qlimaxer dobijał do 50lvl, mam nadzieje że mu sie udało też

 

(btw przez to spalem 5h, i teraz sie słaniam w pracy;p)

ale warto bylo, w koncu to upierdliwe trophy wpadlo, i to nawet bylo przyjemnie, nie odczuwalem specjalnego znudzenia, mimo ze katowalismy pike basin okolo 5-6 godizn

jedno ALE..

jak grasz w kilka osób nie dzieli sumy XP na ilość członków załogi?

nie grałem wiec pytam.

wiem tylko ze dzieli, kiedy ktoś obcy sie dołączy, bez naszej wiedzy.

p.s

dobiłem tylko do 41 lvl'u :/

 

Niestety, ale dzieli. Jak grasz sam dostajesz ponad 3800 (mówimy o 2x XP), a podczas gry z oddziałem lekko ponad 2000.

Odnośnik do komentarza

uff kurde, kozystajac wczoraj z 2x expa pocisneliśmy z qlimaxerem i .. przynajmniej ja dobiłem do 50lvl, z wielkim zalem skasowałem po 5 minutach dopiero co zdobytego byka, i mauzera i cofnalem sie na 1lvl legendy, chociaz nie poddalem sie i odrazu zrobilem 22lvl na legendzie ;p

niestety musialem isc spać gdy qlimaxer dobijał do 50lvl, mam nadzieje że mu sie udało też

 

(btw przez to spalem 5h, i teraz sie słaniam w pracy;p)

ale warto bylo, w koncu to upierdliwe trophy wpadlo, i to nawet bylo przyjemnie, nie odczuwalem specjalnego znudzenia, mimo ze katowalismy pike basin okolo 5-6 godizn

 

He he widze że i Tobie uwidocznił się wczorajszy efekt katowania.W pracy również przechodziłem męczarnie nawet były postanowienia że dzisiaj w nic nie zagram :blink: Myslałem nawet o wolnym i patrz czego to się nie robi dla miłośći :D

 

A tak swoją drogą brakuje mi tego osiągnięcia Call it a Comeback! Come back from 2-0 deficit and win a Hold Your Own game Wygrałem z wynikiem 2-0 ale to nie to.W takim razie o co kaman ?A nie chodzi czasem o to że w trakcie przegranej z wynikiem 2-0 masz pokonać przeciwnika i z nim po tym rezultacie dopiero wygrać ?

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Co do dzielenia expa - my wczoraj dostawalismy okolo 3000, czasem troche mniej, czasem wiecej ale nie bylo tak zle

Mysle ze to nie kwestia dzielenia tylko tego ile sie zabije wrogow itp, zwykle grajac z kims czesc killi sie "traci"

 

Ale grajac z qlimaxerem robilismy pike basin w okolo 3:30min, samemu by bylo dluzej, a expa jednak nie dostawalismy 2x mniej tylko troche mniej

Odnośnik do komentarza

Dla fanów Indian ;]

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/7981/original_artwork_from_red_dead_redemption_legends_and_killers_shadow_wolf Original Artwork from Red Dead Redemption Legends and Killers: Shadow Wolf

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/7951/live_performance_of_%22deadmans_gun%22_by_ashtar_command_from_the_red_dead_redemption_soundtrack Live Performance of "Deadman's Gun" by Ashtar Command from the Red Dead Redemption Soundtrack

 

Było już "Far Away" czekam tylko na "Compass'.

Odnośnik do komentarza

a btw

ludzie co nie maja DLC nie moga widzieć graczy używających skinów z dlc (widza ich jako zwykłego kałboja) , debilne niedopatrzenie ale R* ma to naprawić w najbliższym paczu (albo free dlc)

ale co ciekawet ten sam patch ma też dodać bonusowe stroje do singla ktore nie załapały sie do preordera - łowce i sprzedawce , fajnie :)

 

w ogole to jednak rdr to swietna gra, wczoraj bylem zdechły po expieniu w nocy z niedzieli na pon, i nie mialem sily grac, wszedlem na 15 min tylko, ale dzis bym chetnie pogral wieczorem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

http://www.rockstarg...tion_soundtrack Live Performance of "Deadman's Gun" by Ashtar Command from the Red Dead Redemption Soundtrack

Heh, to mi przypomniało, dlaczego nie lubię songów live ;p Te które mi się podobają mógłbym je policzyć na palcach jednej ręki chyba :P

Tak jak studyjna wersja wciąż łapie mnie za serce, tak to wykonanie w połowie mnie znudziło. Ani muza, ani wokal nie jest tak wyrazisty jak nagranie studyjne, no ale....

Odnośnik do komentarza

a btw

ludzie co nie maja DLC nie moga widzieć graczy używających skinów z dlc (widza ich jako zwykłego kałboja) , debilne niedopatrzenie ale R* ma to naprawić w najbliższym paczu (albo free dlc)

ale co ciekawet ten sam patch ma też dodać bonusowe stroje do singla ktore nie załapały sie do preordera - łowce i sprzedawce , fajnie :)

 

w ogole to jednak rdr to swietna gra, wczoraj bylem zdechły po expieniu w nocy z niedzieli na pon, i nie mialem sily grac, wszedlem na 15 min tylko, ale dzis bym chetnie pogral wieczorem

 

Możemy się ustawić na Moving Them Down. Weźmie się jeszcze Qlimaxera i jazda do El Presidio.

Odnośnik do komentarza

udalo nam sie dziś kilka trophy pocisnąc :D dzieki za pomoc!

 

mi zostalo juz tylko jedno do platyny - 20 misji na jednym koniu.. troche to potrwa ;p

kusi mnie zeby to jutro zrobić, ale z drugiej strony jak ma wyjsc niedlugo to darmowe dlc z 2 strojami, to przy ponownym przejsicu bym se pobiegal w tych strojach chociaż ;)

 

brakuje mi tez 1 trophy ze starego dlc, i 2 z nowego ale te łatwe na szczescie

 

ide spac, jutro bede znowu w pracy zdychał ;p

Odnośnik do komentarza
http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/7941/red_dead_cheaters_and_hackers_be_warned_the_ban_hammer_is_coming_%E2%80%93_next_week Red Dead Cheaters and Hackers Be Warned: The Ban Hammer Is Coming - Next Week 24 sierpnia przyjdzie karząca ręka Rockstar dla tych, którzy grają na shackowanych save'ach i zdobywają kosmiczne sumy doświadczenia. Strzeżcie się! :diablo: Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...