Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

To sobie skopiuj na wszelki wypadek. Z tego co czytałem, to DLC nie powoduje żadnych usterek.

 

 

EDIT: http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/10241/new_undead_nightmare_outfits_for_john_marston_zombie_hunter_union_suit_&_legend_of_the_apocalypse New Undead Nightmare Outfits for John Marston: Zombie Hunter, Union Suit & Legend of the Apocalypse

undead_outfits001.jpg

undead_outfits002.jpg

undead_outfits005.jpg

undead_outfits006.jpg

 

Świetne stroje 8). W Legend of the Apocalypse John wygląda jak starszy pan <_<, a w Union Outfit nie ma butów :yucky:,

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

lol marston w piżamie xD

 

ale R* jest porabane, oni serio robia cos za(pipi)istego:D jestem znich dumny :D

 

nie spodziewalem sie nowych strojow, teraz zaczynam podejzewac ze moze naprawde to DLC bedzie bardziej zbliżone do epizodów gta4 niż do dotychczasowych dlc z rdr (czyli bedzie wielkie i swietne)

 

nie moge sie doczekac :D

 

a to ubranie legandy jest swietne, troche jak witch hunter :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Już nawet walić te stroje (oczywiście świetne) ale szkapa Marstona hahaha. No przecież padnę jak ją zobaczą "na żywo", kompletnie nie wyobrażam sobie jak "to" będzie się prezentowało w grze w sensie pozytywnym.

 

Btw właśnie ruszyła nowa kolekcja filmowa; oczywiście westerny http://www.medialink.pl/artykul/8600,Axel_Springer_wydaje_kolekcje_westernow,group4

 

W pierwszym numerze "Rio Bravo" (mówią, że to jeden z lepszych westernów) a poza tym pięknie wydany w formie "książki".

Ja właśnie sobie kupiłem bo ponadto/dodatkowo ładnie prezentuje się obok RDR ;].

 

A w następnym numerze "Dzika Banda" między innymi na tym wzorowali się Rockstarsi przy RDR ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

odkąd skończyłem owa gierkę nie spodziewałem sie, ze wrócę do niej tak szybko.

pomyślałem sobie.. REWELACJA, ale nie ma sensu wracać do niej(1-wrażenie najważniejsze), po czym zapożyczyłem kumplowi, coby tez mógł sie nacieszyć jazda konno po Dzikim_Zachodzie.

dziś jednak nie mogę sie doczekać, kiedy młody odda mi gierkę, bym mógł spokojnie z wami wyczekiwać Undead Nightmare, które jak widać zapowiada sie krwawo

P.S

wydaje mi sie, iz dopiero R.D.R. pozwala swobodnie rozwinąć skrzydła naszemu RockStar, co okazują... jak i również w nadchodzącym DLC.

naprawdę potrafią byc na czasie i nas, bynajmniej mnie Wyj(pi)bać z butów.

żadne G.T.A. wliczając dodatki mnie tak nie ekscytowało.

 

Halloween tuz, tuz.. trzeba zaopatrzyć sie w Cukierki, coby dzieciaki dały mi spokój na inne dobra :P

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...