Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

mnie tez, i licze ze wykorzystaja wiecej nieykorzystanych miejsc, ktore sa cudowne a nic sie w nich nie działo, np domek nad rzeką, mogli byu tez dodac akcje w górskim obozie dutcha, albo na parowcu

 

 

jedyne czego sie odrobine obawiam to ilosc zombiakow, jak zapewne zauwazyliscie na screenach i filmikach wydaje sie ze jest ich masa i zapełniają cały ekran, ale mysle ze to tylko sztuczka z kadrowaniem, bo liczylem zombiaki na wiekszosci screenow i prawie zawsze blyo 15, chyba na najnowszym filmiku doliczylem sie 17 , czyli niby ok, zwlaszcza w zamknietych pomieszeczniach, ale na otartej przestrzeni nie ma co liczyć na "morze zombie" raczej grupki pałetajace sie po pustyni (a taki widok do tej pory byl sprytnie zamaskowany odpowiednim kadrowaniem wlasnie)

 

no ale licze ze nawet jesli mam racje to i tak dodatek bedzie prze-za(pipi)isty

Odnośnik do komentarza

no właśnie ta chatka w górach, nad jeziorem..przez całego singla spodziewałem sie właśnie jakiejs horrorowatej akcji wraz z jej udziałem , a tu nic

 

przekonamy sie teraz czy była projektowana pod dlc...co da nam obraz jak wygląda dzis proces projektowania gier

Odnośnik do komentarza

Da radę pograć z przypadkowymi ludźmi w multplayer czy trzeba zbierać ekipę? Czy wogóle ktoś w to gra jeszcze?

 

Warto kupować któryś z dodatków?

Oczywiście, że da radę pograć. Ludzie cały czas grają :thumbsup:

 

Co do dodatków to najlepiej kupić Liar's & Cheats i nadchodzące Undead Nightmare ;)

Odnośnik do komentarza

OMG te konie sa za(pipi)iste@!1

 

ktoś pier.dolił (tak pierd.olił) ze dlc jest cholernie drogie i nędze, okazuje ze ze to dlc bedzie tak za(pipi)iste ze smialo moglo by kosztowac 100zeta, wiec poprostu cena sie rozłozyla na te slabsze

 

jak zobaczylem te konie to az pomsyalem ze moglbym zrobić loda ludziom z R* za tak za(pipi)iste rzeczy jakie tutaj odwalają xD

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że da radę pograć. Ludzie cały czas grają :thumbsup:

 

Co do dodatków to najlepiej kupić Liar's & Cheats i nadchodzące Undead Nightmare ;)

Źle sformułowałem pytanie. Chodziło mi bardziej o to czy grające osoby wykazują się przeciętną inteligencją. To, że jest dużo osób wcale nie oznacza, że da się z nimi grać.

 

W GTAIV też było dużo osób tylko, że 60% wychodziło z gry a 90% nie znało zasad.

Odnośnik do komentarza

W ogóle tych miejscówek z opuszczonymi domkami jest pełno nad rzeką, nad jeziorem, na I wyspie, chyba z 2 na III wyspie aż proszą o wykorzystanie.

 

The Four Horses of the Apocalypse brak słów :wub:

 

Wiem, że to dopiero będzie można stwierdzić po ograniu dodatku ale póki co z każdym newsem jawi się jako potężne dlc pokroju dodatków do GTAIV.

No ale zobaczymy...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

wiadomo ile ma kosztować ten dodatek na PSN/XBL?

sorry ale ile razy mozna o to pytac? od pol roku wiadomo ze wszystkie dodatku kosztują 9.99$ czyli u nas wychodzi 36zł (na żydboxie 800)

no ile mozna?

 

wybacz ale miałem wątpliwości z dwóch względów

 

1. kompilacja dodatków kosztująca 30 euro

2. to, że Undead Nightmare w porównaniu do dwóch wcześniejszych DLC za 10$ wygląda o niebo lepiej.

 

jeżeli będzie tyle kosztować to będzie to pierwsze DLC do RDR które nabędę :)

Odnośnik do komentarza

Przed TGS dziwiłem się, że RDR będzie pokazywany w Japonii nawet pytałem się na ppe jacy Japończycy mają stosunek do westernu ;].

 

Jak się okazuje nawet kitajce docenili geniusz, cud, fenomen RDR to jest coś niesamowitego, że RDR osiągnął taki wynik u nich.

 

http://www.ppe.pl/news-3322-Red_Dead_Redemption_debiutuje_w_Japonii.html

 

PS. Wyobrażacie sobie RDR z japońskim dubbingiem :turned:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...