Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Te znaczki U to mogą być miejsca w których będziemy bronić "tereny" przed zdechlakami. Zresztą nie wiem ;].

 

Ale 10 godzin misji hmmm... kurde tyle nawet "potężne" dodatki do GTA4 nie miały. 10 godzin ze wszystkim na 100% mniej więcej wynosiło ale dobra załóżmy, że Undead Nightmare będzie trwał 10 godzin na 100 % ze wszystkimi bajerami. To i tak jest rekord dlc za 36 złoty... w takim bądź razie nie dziwę się, że go tak reklamują.

 

Mnie jeszcze zastanawia czy dodatek wrzucą we wtorek tak jak kiedyś czy tak jak ten ostatni dopiero w środę. Kurcze oby we wtorek akurat wolne mam ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Te znaczki U to mogą być miejsca w których będziemy bronić "tereny" przed zdechlakami. Zresztą nie wiem ;].

 

Ale 10 godzin misji hmmm... kurde tyle nawet "potężne" dodatki do GTA4 nie miały. 10 godzin ze wszystkim na 100% mniej więcej wynosiło ale dobra załóżmy, że Undead Nightmare będzie trwał 10 godzin na 100 % ze wszystkimi bajerami. To i tak jest rekord dlc za 36 złoty... w takim bądź razie nie dziwę się, że go tak reklamują.

 

Mnie jeszcze zastanawia czy dodatek wrzucą we wtorek tak jak kiedyś czy tak jak ten ostatni dopiero w środę. Kurcze oby we wtorek akurat wolne mam ;].

Na pewno będzie we wtorek. Wszystkie dotychczasowe DLC tak wychodziły, a tylko H&T Outfits Pack zaliczył obsuwę. Zwróćcie uwagę na zielony kolor mapy :turned:. Co do liter "U" - może oznaczają one osoby, które trzeba uratować w danym mieście?

Odnośnik do komentarza

Słupek-> ale ja tam widzę tylko jeden znaczek U. :whistling:

 

Zdecydowanie 4 ;].

 

To co może małe zakłady, robimy, obstawiamy co będzie oznaczać "U" ;]?

Ja tak jak pisałem obstawiam, że to będą "tereny, miejsca" które będziemy bronić przed zombie albo inaczej tereny w których będziemy pozbywać się zombie.

 

Tak jak napisał Pawcio tak jak w SA zdobywanie dzielnic.

 

Rozi wiem właśnie, że zawsze we wtorki wychodziły ale ten ostatni ;/. No nic trzymam Cię za słowo ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

zombie_640x360.jpg

zombie_guts_640x360.jpg

 

Dwa loga Rockstar. Smacznego ;)

 

EDIT: :woot: :woot: :woot:

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/10891/multiplayer_revealed_-_new_%22undead_overrun%22_video_from_red_dead_redemption_undead_nightmare Multiplayer Revealed - New "Undead Overrun" Video from Red Dead Redemption: Undead Nightmare

 

NA TO WŁAŚNIE CZEKAŁEM! Super sprawa. W pewnym momencie na ekranie widać ponad 20 szarżujących zombie. Ciekawe czy będą dropy animacji. I jeszcze jedna rzecz mnie urzekła - mnóstwo wpadającego expa (na filmiku ponad 6000). Chociaż z drugiej strony to jeszcze 12 leveli do maksymalnej Legendy, więc lipa... Ale i tak się jaram! :thumbsup:

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

Ale ta gra jest źle zaprojektowana. Gdy stracimy połączenie z PSN podczas gry dla jednego gracza to automatycznie wczytywany jest ostatni save tak jakbyśmy stracili połączenie w multi.

 

Do tego nie dostałem "gentleman's attire" chociaż napisane jest, że mam konto na Social CLub

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

nowy trailer super, i w koncu pokazali jakis gameplay, i ogolnie to cudownie bo wlasnie to jest to co przewidywalem i na co czekalem najbardziej, fale zombiakow przed ktorymi trzeba sie broniac:D

 

 

Gdy stracimy połączenie z PSN podczas gry dla jednego gracza to automatycznie wczytywany jest ostatni save tak jakbyśmy stracili połączenie w multi.

ja tak nie mialem nigdy, moze to jakeis niedawno wprowadzone zabezpieczenia przed hackowaniem sejvów (pisali ostatnio ze trzeba czasami grac bedac podlaczonym do netu)

Odnośnik do komentarza

EDIT: :woot: :woot: :woot:

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/10891/multiplayer_revealed_-_new_%22undead_overrun%22_video_from_red_dead_redemption_undead_nightmare Multiplayer Revealed - New "Undead Overrun" Video from Red Dead Redemption: Undead Nightmare

 

NA TO WŁAŚNIE CZEKAŁEM! Super sprawa. W pewnym momencie na ekranie widać ponad 20 szarżujących zombie. Ciekawe czy będą dropy animacji. I jeszcze jedna rzecz mnie urzekła - mnóstwo wpadającego expa (na filmiku ponad 6000). Chociaż z drugiej strony to jeszcze 12 leveli do maksymalnej Legendy, więc lipa... Ale i tak się jaram! :thumbsup:

 

Czyli krótko pisząc HORDA z Girsów w RDR :wub:

 

Za ten sam tryb mógłbym zapłacić 36 złoty ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dodano nowy tryb w multi: Friendly Free Roam.

normalnie micha mi sie ucieszyła, jak to przeczytałem.

wiem, wiem... zapierałem sie, ze bynajmniej nie będę grał online, ale skoro

R* poszło mi na rękę, tworząc wyżej wymieniony tryb F.F.R. to zmiana zdania na "Tak" jest jak najbardziej wskazana - w końcu dobije sobie do 99%.

 

aha..

na filmiku(1:23) dokładnie widać, jak bohater wbija Srebro w ciało juz lezącego Zombi, który jest niczym innym, jak tylko "Żywym Trupem", co w ogóle nie ma sensu?

Zombi to nie wampir, którego się zabija srebrem, czy święcona woda, lecz "Umarlak" jakiego uśmiercamy < -- [brzmi paradoksalnie, wiem] przez skręcenie kręgów szyjnych (jak ukazuje filmu "R.E"), bądź zmiażdżenie głowy(mózgu).

zgaduje, ze to "smaczek" rozgrywki sieciowej?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

bez przesady "dokladnie widac jak wbija srebro" ?

 

ja tam dokładnie widze jak wbija strzykawke i to w padłego gracza anie zombiaka

dodatkowo polecam pouczyc sie angielskiego bo w tym momencie narrator dokladnie mowi "jesli twoj przyjaciel padnie to szybko go ulecz"

 

 

 

z innej beczki, chyba przez filmiki rpzegapislimy screeny

 

undead_graveyards102010_001.jpg

undead_graveyards102010_000.jpg

undead_graveyards102010_005.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...