Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Ten dodatek z siłą Bruiser'a po prostu zmiażdżył mi jajca! Jest w nim tyle rzeczy do zrobienia, że aż głowa mała. Jadę sobie do misji, a tu widzę przy drodze grupkę zombie. Zsiadam z konia i każdemu po kolei wbijam pochodnię w oko :thumbsup:. Eksterminacja zombie jest mega przyjemna. Najbardziej rozwalił mnie motyw z bykiem zombie. Po zastrzeleniu go, dostałem jego róg. Ciekawe, co można z nim zrobić? I jeszcze taki mały hint na koniec - opłaca się przeszukiwać tylko zombie-mężczyzn, bo tylko oni mają amunicję ;)

potem to sie zmieni, bo jak dostaniemy garłacz to bedziemy mogli robic amunice z kości, i kosci beda dawały wlasnie zombiaki bez pasów z nabojami czyli te ktore nie daja zwyklej amunicji

 

garłacz rzadzi! jest bardzo podobny do explosive rifle :D

Odnośnik do komentarza

fajną akcje miałem a mianowicie:jade sobie na misje patrze i widze namiot i dymek podjeżdżam bliżej żre mięso myśle zombie już chce kulke mu w łeb wpakować ale coś zabełkotał no i widze że to człowiek obok pełno krwi trzy zombie na kupce urwane łapy i je te kość dosiadłem się do niego dał mi też kość marston zaczął jeść po chwili ją wyrzucił i się zrzygal piękna akcja jak dla mnie zapadła mi w pamięci :turned:

 

Też to miałem ;]. I właśnie dodali "pełno" znowu takich randomowych akcji, side questów.

 

Np. jadę widzę małe obozowisko i typiarę - zombi przywiązaną na sznurku do pala. Podjeżdżam a to jej mąż - normalny przywiązał ją do pala i karmił kośćmi - cudo. A na końcu rzucił hasło do Marstona "Najważniejsza jest rodzina" :turned:

 

Potem miałem doktorka który zrobił mini-bazę i chciał żebym mu sprowadził "żywego zombie" (też niezły z tego paradoks) związanego sznurkiem.

W ogóle złapcie zombie na lasso jak jest jesteście na koniu i ciągnijcie go - ubaw po pachy. Że już nie wspomnę o zabawie w podpalanie jak mam konia WAR ;].

 

No zabawy jest od cholery, czuję się jak podczas grania w Dead Rising.

 

Mam równe 3 godziny nabite i 33%, myślę, że przejście na 100% zajmie więcej niż 7 godzin.

 

PS. Też nie wiem po co te szczątki z zombi zwierząt (mam z nietoperzy, Grizzly i coguarów). Przecież w sklepach sprzedawać nie można.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
normalny przywiązał ją do pala i karmił kośćmi

przywiązał ją do słupka :P

 

btw można przestrzelić line i ją uwolnić

 

ja mam juz sporo ponad 4h a nie mam jeszcze 50%, mozlwie ze te 7h to byla sama fabula + kilka pobocznych rzeczy, albo ktoś robil speed runa na 100% bo ja gram bez pospiechu i czasu mam jeszcze duzo

 

boje sie ze stroj legendy apokalipsy odblokuje sie dopiero na koncu albo za 100% a ja chce w nim fabułe porobić bo ejst super ...

Odnośnik do komentarza

Mam równe 3 godziny nabite i 33%, myślę, że przejście na 100% zajmie więcej niż 7 godzin.

 

A ja 2:15 i 31%. Kozak DLC. Wyrzynka zombie miazdzy, ratowanie miejscowek to sam miod- wsiadam na mojego War Horse'a i popylam tam i z powrotem zaliczajac kolejne headshoty. Bajka. Seth zarzadzil :). Powrot do tych samych miejscowek w innym klimacie mnie oczarowal (muza!). Good shit man, Capcom ucz sie od R :teehee:

Odnośnik do komentarza

Ehhh ja dopiero 2godziny pograłem oczyściłem parę miejscówek i upolowałem sasquatche.

Randomy które opisujecie są super osobiście miałem tylko okazję przetransportować kilka osób w bezpieczne miejsce :confused:

Jutro pocioram dłużej :turned:

 

Btw gdzie upolowaliście konia WAR koło jakiej miejscówki???

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Ja jakoś przed/za lub koło Armadillo wiem, że udawałem się oczyszczać Tumbleweed.

 

@Daras

 

Ratowanie miejscówek fakt wymiata ale tak samo osobiście uwielbiam oczyszczać cmentarze. Najpierw trumny potem "boss" świetna sprawa a wiecie, że Ci bossowie to znajomki hehe.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

hah mialem isc spac ale rzutem na tasme zdobylem konia śmierć :D

jest przepakowany, zabija dotykiem :D

 

no i rzeczyiwsicie po zdobyciu smierci odstaje sie certyfikat, a po wykonaniu jednego challenga nim dostaje sie certyfikaty na pozostale konie

 

 

btw przerabany challenge z polowaniem - zabić POCHODNIĄ 5 wilkow, 3 pumy i 2 niedziwedzie xD

zostaly mi 2 pumy.. masakra

 

stroj legenda apokaplipsy jest za zrobienie wszystkich chalengy na 5 lvl , czyli max

 

 

jeszcze na chwile odpalilem multi i doszlismy do 20 fali za pierwszym razem :D (tzn moim pierwszym, nie wiem jak reszta, w sumie bylo 4)

niezła zadyma, i mimo nabicia 18000$ to jakos chyba niewiele expa dostalem, chociaz mzoe mi sie cos porabało

ale ten tryb jest za(pipi)isty :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

raczej nie powiedzial bym o poprawie grafiki, dodali chyba kilka efektow specjalnych ale przez to miejscami gra nie wyrabia i pojawiaja sie uproszczenia, albo widoczniej niż zwykle dogrywają textury itp

 

nie mowie zeby marudzic, mi to nie rpzeszkadza i najlepszy dowod to to ze gralem do 3 w nocy wiedząc ze rano musze wstac do rpacy (i teraz zdycham)

 

 

swoja droga na liczniku mam okolo 8h i okolo 60% , wiec jak widać teksty o 100% w 7h to była sciema albo speed run, dodatek spoko starczy na grubo ponad 10h

 

 

 

teraz gdy dowiedzialem sie jak zdobyc stroj legendy to zamierzam odpuscic na chqwile fabule i zrobic challenge na maxa, zeby reszte fabuly robić w fajnym stroju :D

 

 

 

EDIT jeszcze co do grafy i posta nizej

co prawda nei zauwazylem zeby bylo wiecej widac, ale moze to prawda/

chociaz zauwazylem że dodano nowy efekt - mgłe , oczywiscie nie taką jak w silent hill ktora wszystko zasłania, ale taką ktora tłumi światło i powoduje bardziej ponury rozmyty obraz, to samo dotyczy "nowych" chmur, przez wiekszosc czasu niebo jest troche zachmurzone (podobnie jak czesto mamy w polsce na jesieni) , kiedyś było albo czyste niebo, albo wyrazne chmury, albo calkowicie zachmurzone burzowymi chmurami, a teraz doszły "lekkie" chmury ktore nie rpzesłaniaja calkowicie słonca tylko je rozmywają i osłabiają , w połaczeniu z mgłą czesto mamy wlasnie takis zarobury efekt (chociaż zwykle w tym czasie "widok po horyzont" wyglada dosyc srednio, widac tylko zarys)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja mialem też buga

jedna postać na filmiku była niewidzialna, widac bylo tylko młotek (tylko z trailera skojarzylem ze tam powinna byc postac a nie duch) , ale oprocz tego nic to nie rpzeszkodziło

 

a inna akcja, którą też mialem w podstawce - textury przestaly sie ładowac, wszystko obok mnie było uproszczone tak jak by bylo daleko bardzo, czyli totlnie rozmazane, kilka minut tak pobiegalem ale nie znikało, dopiero po resecie konsoli wrocilo do normy

Odnośnik do komentarza

 

Grafikę poprawili,przynajmniej w wersji na xboxa,jak jest na PS3 też lepiej wygląda niż podstawka????

 

DLC poprawia grafikę?! :ninja:

 

A Gay Tony na Ps3? Ha nie miał lepszej grafiki niż podstawka? : P

 

Osobiście nie grałem na PS3 ale tak pisaliście na forum.

 

Nie miał. Po prostu zlikwidowano filtr rozmywający tło. Niewykrztałciuchy przez to ogłosiły wszech i wobec, że R* poprawiło grafikę w GTA IV na PS3. Niektórzy mięli dodatkowe omamy A/V i widzieli stabilniejszy framerate.

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą skończyłem główny wątek fabularny i pytam... CO TO KUR.WA JEST?!

 

Zombie John? Jak mogę sterować postacią, która wydaje jakieś dziwne dźwięki? Jedynym plusem zombie Marston'a jest posiadanie Death. Miałem nadzieje na happy ending i możliwość sterowania John'em do końca, ale cóż.. Damn you Seth!

 

Odnośnik do komentarza

TheRozi -> Kutwa przeczytałem spoiler <_< ( z przyzwyczajenia). Ale akurat tego się spodziewałem.

 

Znowu nie miałem dzisiaj czasu pograć dłużej tylko niecałe 2 godzinki ale zrobiłem parę challengów i mam pytanie jaki macie

sposób na ubicie pumy pochodnią??

 

Najlepsza gra w jak grałem od czasów Gothica 2.

Były gry dobre,były gry za(pipi)iste ale RDR bije wszystko :wub:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...