Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem jedno - ta gra potrafi sfrustrować i to mocno. Albo Zgredy mieli po prostu farta, że trafili na niegroźne bugi, albo idealizowali grę pod wpływem hype'u. "Bo w końcu to gra od twórców GTA IV", które było najgorszym GTA nie licząc trójki <_<

 

 

Powiedzcie mi, jak ta gra może być dobra, skoro w grze akcji, gdzie trzeba strzelać występuje bug UNIEMOŻLIWIAJĄCY namierzanie, strzelanie i używanie Dead Eye'a? Ja tak miałem wczoraj. Nie mogłem nawet lassa użyć. Miałem akurat misję przepłynięcia do Meksyku i mogłem strzelać tylko strzelbą, która była na łodzi, dopóki się nie skończyła, a tak to niczym nie mogłem strzelić. Potem misja w Chuparosa i strzelanie do butelek - tego już w ogóle nie mogłem zrobić, bo nawet zmiana broni nie pomagała. Nici z polowania na zwierzaki, bo i noża nie zawsze mogłem używać, a polowanie na przestępcę? Tym bardziej nici.

 

Save'a wczytywałem z 4 razy, w końcu się wkurzyłem i wyłączyłem to. Gra ma fajny scenariusz w miarę, fajne zadania i fajną grafę. Ale jest tak s(pipi)a, że moim zdaniem nie zasługuje na tytuł gry roku. Rozumiem niewielki bug lub taki niegroźny. Ale żeby wyskakiwał bug, przez który w grze w sumie nie zrobisz nic? To kpina z branży.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nom Zgredy, ja i mnóstwo osób miało tego farta :whistling: . Widocznie Ty miałeś pecha a nie na odwrót.

Fakt faktem, że tak być nie powinno u nikogo ale bez przesady z tymi hasłami, że jest tak spier.dolona bo znowu ja na ten przykład na dziesiątki spędzonych godzin miałem 2-3 niegroźne bugi. Raczej to co Ty opisujesz było typowym wyjątkiem od reguły a nie normą.

 

A tak gwoli ścisłości to nie jest gra od Twórców GTA4 skoro już piszesz bzdury, że idealizowali ją pod wpływem hypu (to wtedy praktycznie cała branża ją idealizowała).

Odnośnik do komentarza

Nom Zgredy, ja i mnóstwo osób miało tego farta :whistling: . Widocznie Ty miałeś pecha a nie na odwrót.

Fakt faktem, że tak być nie powinno u nikogo ale bez przesady z tymi hasłami, że jest tak spier.dolona bo znowu ja na ten przykład na dziesiątki spędzonych godzin miałem 2-3 niegroźne bugi. Raczej to co Ty opisujesz było typowym wyjątkiem od reguły a nie normą.

 

A tak gwoli ścisłości to nie jest gra od Twórców GTA4 skoro już piszesz bzdury, że idealizowali ją pod wpływem hypu (to wtedy praktycznie cała branża ją idealizowała).

 

 

no własnie, to jaja jakies...przesszedłem, spedajac przy tym (multi i single) cos ze 160 godzin (kur.waaaaa :potter: ) , przeszedł mój kolega, i nic sie nie działo..gdzies lewitowała lampa, kon zrobił os dziwnego, ja widziałem raz latającego niedzwiedzia nad górami w Tall Treess ale nic powaznego...

 

 

enyway: zapytam, choc pewnie mówiliscie o tym - sorry, nie czytam, takie mam zasady (chce by mnie wszystko zaskakiwało)

 

Yano napisał ze bedzie mozna z zombich robic amo..co mam zrobic by tak umiec?

Odnośnik do komentarza

Wiem jedno - ta gra potrafi sfrustrować i to mocno. Albo Zgredy mieli po prostu farta, że trafili na niegroźne bugi, albo idealizowali grę pod wpływem hype'u. "Bo w końcu to gra od twórców GTA IV", które było najgorszym GTA nie licząc trójki <_<

 

 

Powiedzcie mi, jak ta gra może być dobra, skoro w grze akcji, gdzie trzeba strzelać występuje bug UNIEMOŻLIWIAJĄCY namierzanie, strzelanie i używanie Dead Eye'a? Ja tak miałem wczoraj. Nie mogłem nawet lassa użyć. Miałem akurat misję przepłynięcia do Meksyku i mogłem strzelać tylko strzelbą, która była na łodzi, dopóki się nie skończyła, a tak to niczym nie mogłem strzelić. Potem misja w Chuparosa i strzelanie do butelek - tego już w ogóle nie mogłem zrobić, bo nawet zmiana broni nie pomagała. Nici z polowania na zwierzaki, bo i noża nie zawsze mogłem używać, a polowanie na przestępcę? Tym bardziej nici.

 

Save'a wczytywałem z 4 razy, w końcu się wkurzyłem i wyłączyłem to. Gra ma fajny scenariusz w miarę, fajne zadania i fajną grafę. Ale jest tak s(pipi)a, że moim zdaniem nie zasługuje na tytuł gry roku. Rozumiem niewielki bug lub taki niegroźny. Ale żeby wyskakiwał bug, przez który w grze w sumie nie zrobisz nic? To kpina z branży.

 

Też na tej tratwie miałem buga, tylko u mnie postać dosłownie zapadła się do wody. :turned: Ale restart pomógł.

Odnośnik do komentarza

Dzizas faking Chrajst.

 

3-4 strony tematu wstecz ;], Game Informer pisał o 7 godzinach natomiast Yano i Kudłaty którzy już skończyli Undead Nightmare na 100 % pisali o 12 godzinach.

 

PS. Dodatek kosztuje 36 zł lub 800 M$ pointsów.

PS2. Dodatek waży 1,7 giga.

PS3. Przejście dodatku na 100 % zajmuje 12 godzin według tego co pisał Yano i Kudłaty.

 

:turned:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nom Zgredy, ja i mnóstwo osób miało tego farta :whistling: . Widocznie Ty miałeś pecha a nie na odwrót.

Fakt faktem, że tak być nie powinno u nikogo ale bez przesady z tymi hasłami, że jest tak spier.dolona bo znowu ja na ten przykład na dziesiątki spędzonych godzin miałem 2-3 niegroźne bugi. Raczej to co Ty opisujesz było typowym wyjątkiem od reguły a nie normą.

 

A tak gwoli ścisłości to nie jest gra od Twórców GTA4 skoro już piszesz bzdury, że idealizowali ją pod wpływem hypu (to wtedy praktycznie cała branża ją idealizowała).

 

Miałem na myśli wydawcę, czyli Rockstar, nie konkretnie studio. Ale fakt faktem idzie widzieć, że powoli poziom idzie w dół. I, że jestem wyjątkiem? Wybacz, znam paru ludzi, którzy mieli inne bugi, ale też często jak ja - ja to każdego dnia jak włączę tę grę to mam przynajmniej 1 bug.

 

tyski napisz o tym do pomocy technicznej R*, wiecej zdziałas niż biadoleniem na forum

oni serio odpisują na takie rzeczy

 

Do Rockstara nie zamierzam napisać ani słowa. Kiedyś ich informowałem o poważnym bugu w GTA IV w multi (kiedy grałem w Boom da Base II i dolatywałem do statku, ni z gruszki ni z pietruszki pojawiałem się w singlu. Zero informacji o kicku lub braku odp. serwera. Po prostu ciemniał obraz i pojawiałem się jako Niko w Bohan), udowadniałem filmem wrzuconym na Youtube'a. W efekcie tego zostałem potraktowany jak jakiś bezmózg - najpierw przesłali rozwiązania problemów typu zacinanie się gry itd. w GTA SAN ANDREAS, a kiedy im odpisałem na to dosyć grzecznie (dodam do tego fakt, że po moim 1-ym mailu był patch wydany do gry), że to nie jest rozwiązanie problemu to otrzymałem dość chamsko napisaną odpowiedź, że nie pomogą mi, bo według nich film to jakiś fotomontaż, problemu nie ma i pewnie jestem po prostu, co chwilę kickowany, bo jestem miernym graczem. I po takim potraktowaniu mnie - ich klienta - myślisz, że wspomnę im o tym bugu? Nie, dziękuję.

 

 

Dla jasności Słupek - zawsze jak piszę z informacją o błędach do wydawców itd. to staram się być w miarę neutralny i nie wypowiadać swoich opinii na temat gry, tak jak to robię tutaj.

 

 

 

 

 

Przy okazji pytanie - czy Undead Nightmare jest darmowym dodatkiem? Dobra, to pytanie retoryczne, bo ktoś pisał o 35 zł. To zarzucę wam taką ciekawostkę, że ten dodatek mam za free. Po prostu włączam grę i gra kazała mi pobrać patch z tym dodatkiem. A wersję gry mam zwykłą, nie jakąś kolekcjonerkę itd.

Odnośnik do komentarza

Miałem na myśli wydawcę, czyli Rockstar, nie konkretnie studio. Ale fakt faktem idzie widzieć, że powoli poziom idzie w dół. I, że jestem wyjątkiem? Wybacz, znam paru ludzi, którzy mieli inne bugi, ale też często jak ja - ja to każdego dnia jak włączę tę grę to mam przynajmniej 1 bug.

A ja nie mam prawie żadnych bugów. Jeden gość wtopiony w altanę po 10 godzinach gry się nie liczy. Przed patchem był problem z modelami postaci. Zamiast ptaków pojawiali się latający ludzie. Były też kobiety z głowami osłów, na których można było jeździć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo większość tych okropnych bugów to wymysł ludzi którzy widzieli grę na yt albo gdzieś przeczytali. Taka prawda ja nie twierdzę, że gra nie ma bugów (broń Boże) bo sam na takie trafiłem ale to typu takiego co napisał Brain.

 

Panikarze i hejterzy rozsiali to do granic możliwości. Sorry ale jak czytam "o Boże jaka ta gra jest zabugowana, nie może być GOTY, R* zwalił sprawę itd." po czym "koleś" opisuje, że ten straszny bug to: brak wgranej tekstury, postać się zacięła, czy koniowi nie dograła się noga"...

 

Nosz kurde sorry ale ogarnia mnie pusty śmiech szkoda, że nikt nie wspomina o bugach z prawdziwego zdarzenia typu: znikające savy w Castlevanii, nie działający ostatni rozdział w Mafii 2 czy Fallout: New Vegas który z tego co ludzie piszą jawi się jako król prawdziwych-poważnych bugów. Przypomina mi się sytuacja z GTAIV gdzie również krzyczano jaki to on zabugowany nie jest. No tak zabugowany, że przez blisko 200 godzin trafiłem na kilka "pierdów" bugów nic nie znaczących :whistling:

 

Czemu ja, Yano, Rozi, Joker, Kudłaty, Orson czy mnóstwo innych osób którzy spędzili po setki godzin w multi i singlu nic takiego piszą. Hmmm przypadek... nie sądzę.

Prawda jest taka, że żal ludziom pupę ściska jak zaje.bistą grę dostarczył Rockstar (zresztą po raz kolejny) a wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że to RDR pościąga parę nagród pod koniec roku.

 

Poza tym ŻYCZĘ żeby każda tak obszerna gra/sandbox jak RDR był pozbawiony bugów lub posiadał tylko takie jak on. Niestety ale to niemożliwe.

 

Hejtujcie ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Do Tyskiego: Albo masz ogromnego pecha, albo po prostu uznajesz zwykłe niewczytanie się tekstury za straszliwy błąd. Jak wspominał wcześniej Słupek: po ponad 200 godzinach gry nie miałem ŻADNEGO błędu, który uniemożliwiłby mi dalszą rozrywkę. Mówisz, że gra "kazała" Ci pobrać patcha z UN; nie jesteś czasami subskrybentem PS+?

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Słupek, śmieszny jesteś. Twierdzisz, że nie potrafię przeboleć tego, że gra wg. was jest idealna i dlatego szukam byle pierdół, by napisać, że ma bugi? Nieee. Bo nie doczytanie tekstur, czy kobietę-osioł bym zrozumiał jeszcze. Ale nie blokowanie strzelania, czy wywalanie z multi bez żadnego info. Widocznie miałem pecha, ale znam osoby, które też miewały podobne błędy, że np. jak polowali na złoczyńców to mogli strzelać do jego ludzi, ale nie w samego poszukiwanego. Zero ściemy. I ok, żebym nie miał tamtego błędu to też bym był za tym, że RDR to gra roku. Ale nawet, jeśli bugi zdarzają się tylko niektórym, to w grze akcji nie ma prawa wystąpić błąd blokujący strzelanie i ukończenie gry. To tak, jakbyś w wyścigówce nie mógł się ruszyć ze startu.

 

 

TheRozi - nie mam PS+, a na ofertę tego dodatku w PSS nawet nie wchodziłem.

Odnośnik do komentarza

A ja mam dość nietypowe pytanie. Kupiłem ten nowy dodatek kilka dni temu, ale dopiero wczoraj miałem czas aby go zainstalować. Z poziomu gry wchodzę do sekcji downloada i mogę albo wejść do PSS albo wpisać jakiś kod. Mam rozumieć, że aby odpalić DLC muszę wpisać ten kod? Skąd go wytrzasnąć?

 

Wiem, że idiotyczny problem, ale jeszcze bardziej idiotyczne jest wprowadzanie jakiś utrudnień w odpaleniu dodatków za które się płaci.

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...