Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, zawiesza się. Aha, reklamować nie mam jak, bo dodatek jest z PSN :P A podstawkę mam parę miesięcy. Dziwi mnie natomiast, że w klasztorze już byłem, a dopiero teraz ten błąd występuje. Powiedziałbym, że save uszkodzony, ale nawet zapisałem jeszcze raz aby się przekonać. Efekt ten sam-zawiesza się. Żeby było "śmieszniej" to dźwięk nadal jest, tylko obraz pada i nie ma reakcji konsoli.

 

 

 

Edit: Dobra, oszukałem grę :) "Travel to destination" rozwiązał problem. Później zobaczę, czy mogę normalnie na koniu pojechać do les Hermanas (na razie inne miasta mi "działają").

Edytowane przez Stopat
Odnośnik do komentarza

stopat pisz do R* oni odpowiadają i starają sie pomagać (pewnie stoi nad nimi jakiś kat z batem i pogania do pracy, sądząc po ostatnich newsach, ale ważne ze serio pomagają)

na ich stronie gdzies sa namiary na pomoc techniczną

 

nie raz nawet w komentarzach na stronie ktos zadal pytanie i ludzie z R8 odpowiadali i pomagali

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja miałem problemy w tym klasztorze ale juz po rozpoczeciu misji. Nie chciał mi sie "dograc" jeden zombiak- 4 razy próbowalem , a ze był to ostatni osobnik zajeło mi troche czasu...ale sie udało. Wnosze,ze jakis glitch w tym miejscu spi ;-)

Odnośnik do komentarza

Mam ciśnienie na Undead Nightmare. Przy okazji chciałbym wymaksować grę. Jak kupię pudełkową wersję UN, to nie wgram żadnych innych DLC, prawda?

 

PS: Jeśli Rockstar ma dalej robić gry klasy RDR, to dla mnie mogą tych pracowników nawet gwałcić pod prysznicem.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Jezeli kupujesz pudelkowa wersje UN to caly ten pack sklada sie ze wszystkich DLC jakie wyszly do RDR.

Dzieki za odp :)

BTW jak to jest w swiecie online?Gra w to jeszcze wiele osob czy juz bedzie ciezko znalesc gre?

O to sie nie martw. Caly czas gra mnostwo osob. Od dnia premiery kiedy tylko chcialem zagrac, nie mialem problemow, zeby znalezc gre ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...