Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, bierzcie z Gamespota sobie keye, wystarczy się zarejestrować i kod będziesz miał już wyświetlony na stronie.

 

Co do samej bety:

-uczucie uczestniczenia w bitwie jest ogromne;

-zabawa pojazdami przednia (chociaż są tylko 2 nowe + świetne uav w formie helikoptera z laserem do namierzania pocisków; moim zdaniem to o wiele za mało jak na kontynuację serii);

-mało nowych broni i kiepskie ich modele (mw2 modele ma lepsze);

-dobre efekty cząsteczkowe kurzu, dymu, itp.;

-dużo różnych wyzwań

-dodali różne dodatki do odblokowania do broni;

-dodatki do pojazdów

-coś podobnego do perków

 

Pełną pewnie kupię, bo uwielbiam siać destrukcję pojazdami, walka na bronie na bliski dystans jest dla mnie lepsza w mw2.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, bierzcie z Gamespota sobie keye, wystarczy się zarejestrować i kod będziesz miał już wyświetlony na stronie.

 

Co do samej bety:

-uczucie uczestniczenia w bitwie jest ogromne;

-zabawa pojazdami przednia (chociaż są tylko 2 nowe + świetne uav w formie helikoptera z laserem do namierzania pocisków; moim zdaniem to o wiele za mało jak na kontynuację serii);

-mało nowych broni i kiepskie ich modele (mw2 modele ma lepsze);

-dobre efekty cząsteczkowe kurzu, dymu, itp.;

-dużo różnych wyzwań

-dodali różne dodatki do odblokowania do broni;

-dodatki do pojazdów

-coś podobnego do perków

 

Pełną pewnie kupię, bo uwielbiam siać destrukcję pojazdami, walka na bronie na bliski dystans jest dla mnie lepsza w mw2.

 

 

Co miałeś ma myśli pisząc dużo różnych wyzwań?

Odnośnik do komentarza

Ja was nie rozumiem :/ Czerpiecie przejemnosc ze sprawdzania najmniejszych drobiazgow?Przyklad:

-dobre efekty cząsteczkowe kurzu, dymu, itp.;

Wy patrzycie na gre jako gracze czy programisci?Ja jak gram to patrze jak mi sie gra.Co mnie wkurza,co mozna zrobic,kim najlepiej mi sie gra,itp.Rozumiem jesli sie narzeka/chwali grafike ale takie drobiazgi to juz chyba przesada....

 

Co do samej gry to musze przyznac ze mi sie fajnie gra...sadzilem ze az tak bardzo mi sie nie spodoba lecz pewne aspekty na prawde przypadly mi do gustu

Odnośnik do komentarza

@Neo3016 - co w tym dziwnego? Kurz w tej grze pojawia się cały czas, a że jest to jeden z efektów cząsteczkowych to tak napisałem. Dziwne mogłoby być gdybym narzekał na oświetlenie modelu drzewka stojącego po prawej stronie pierwszego respawnu atakujących lub kiepską teksturę paznokcia.

Następnym razem napiszę "wyj**ana grafa!!111oneone" :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Kilka postow wczesniej pisalem ze jak zainstalowaledy j gre to pojawial sie nioebieski ekran i tyle . Zaczelo dzialac dopiero wtedy gdy poprzestawialem w ustewianich wyswietlania konsoli rozdzielczosc na 720p i te 2 inne ustawienia co tam sa cos o bieli i jeszcze jedno y/rb/cr cos takiego i gra zaczela smigac !!!.

Odnośnik do komentarza

Różnica będzie zapewne widoczna :) Na piecu gra pewnie będzie wykorzystywała physx, DICE już go w Mirror's Edge umieściło, więc wszelkie dymy, kurze, ognie, kamyczki i inne pierdoły będą o niebo lepsze. Do tego jeszcze większa rozdzielczość tekstur jak i całego obrazu. Mnie zadowala już grafika na ps3, więc mi to z lekka wisi :rolleyes:

Edytowane przez p4bl0s3k
Odnośnik do komentarza

Graficznie juz teraz jest lepiej niż w MW2 a już na pewno w Bad company 1 czy 1943. Ładne teksturki, masa rzeczy na ekranie, wybuchy, pojazdy, nic sie nie krztusi.

 

Akcje jakie odchodza są doprawdy genialne!

 

Przykład. Stoję przy działku, które strzela rakietami. Jedzie na mnie koleś hammerem. 2 sekundy wcześniej oddałem strzał i muszę czekać na załadowanie. Koleś się zbliża. Ewidentnie chce mnie przejechać. Sukinsyn coraz bliżej i bliżej. (pipi)! Strzeliłem a koleś przeleciał nademną. Jak w filmach Baya:D

 

Druga akcja. Jadę czołgiem. Siedzi kilku kolesi w budynku i bronią się przed podłożeniem ładunku. Strzelam na chybił trafił w ścianę i... budynek sie zaczął sypać zabijając przy okazji 5 kolesi. A kille wpadły oczywiście mi;]

 

Czuję że God of War 3 będzie chyba musiał poczekać w marcu.

Odnośnik do komentarza

 

Akcje jakie odchodza są doprawdy genialne!

...

 

taa tu jest prawdziwy power tej gry, bo jak narazie największy {?) atut czyli zniszczenia są trochę przereklamowane - przynajmniej ja jestem trochę rozczarowany (tak wiem że to beta).

 

co do akcji:

a) wczoraj jednym strzałem ze snajperki zabiłem 2 kolesi :blink: : Double Kill :lol:

b) wchodzę sobie na daszek a tam grupka 4 snajperów : 4 "nieśmiertelniki" w ciągu 10 sekund :dance: [swoją drogą genialny patent - ale mogło by zaliczać nieśmiertelniki tylko za zabicie od tyłu a nie za każde meele]

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie było zapowiedzi że da się wszystko rozwalić, tylko że da się LEPIEJ rozwalić niż kiedykolwiek wcześniej (i tu racja).

Samo DICE w wywiadach ściśle mówiło że gdyby dało się wszystko rozpierniczyć - wtedy model rozgrywki spadlby zupełnie na inny poziom, na który nie chcieli (to samo się tyczy takiej, a nie innej liczby graczy na meczu).

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Graficznie juz teraz jest lepiej niż w MW2 a już na pewno w Bad company 1 czy 1943. Ładne teksturki, masa rzeczy na ekranie, wybuchy, pojazdy, nic sie nie krztusi.

 

Chyba graliśmy w inne gry, bo graficznie BF BC2 wygląda średnio. Średnie tekstury, zwalony aa i ogólnie pusto i wszystko jak ciosane siekierą. Jedynie efekty dymu, kurzu, światła są na dobrym poziomie. Do MW2 to temu daaaleeekooo. Tym bardziej że MW2 ma 60 klatek a BF BC2 jedynie 30.

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza

Myślałem, że model zniszczeń zmiecie ten z Red Faction: Guerilla, ale to chyba niemożliwe. Model zniszczeń jest taki sam jak w jeynce, gdzie jedyną różnicą są zaskryptowane animacje rozwalania budynków. Ale, tak jak w pierwszą cześć, gra się świetnie. Chociaż mi się bardziej MW2 podoba.

Edytowane przez Chaciu
Odnośnik do komentarza

pisalem 2/3 strony temu ale nikt nie odpowiedzial wiec pisze jeszzce raz:

 

Moglby ktos kto gra w rozdzielczosci 720p ( lub wiecej)

odpisac czy u niego tez np skrzynki na drodze, slupy itp widac tylko w zasiegu +- 50metrow?

i jak sie jedzie to nie ma tak ze sie staja powoli widoczne tylko nagle wyskakuja znikad ?

 

oraz 2 pytanie macie tez tak ze np podczas KillCam jak wasz morderce stanie np przy scianie to kamera pokazuje go od srodka? czy tylko mnie takie cos sie zdarza?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...