Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

W maju jak się pojawiły pierwsze filmiki myślałem sobie - no, może kupię ale wpierw przejdę BC1

 

Po przejściu BC1 dość niedawno - fajna gra, ale bez opadu szczeny, multi nie przypadłoby za bardzo do gustu (dziwne, bo Battlefieldy na PC rozegrałem na wszystkie możliwe strony)

 

Pierwsze filmy z bety - wow, to wygląda super! Grafa miażdży, dynamika dużo lepsza niż w BC1, sam gameplay dużo bardziej miodny. Kupuję dla multi, bo mnie MW2 zawiódł.

 

Pierwszy trailer z singla - oja(pipi)ie, must have! Czemu marzec tak daleko? :(

 

Dobrze że gra wychodzi po sesji ;]]]]

Odnośnik do komentarza

http://www.gametrail...field-bad/61087

 

najnowszy filmik z singla

 

 

fajnie by było jak by była jakaś mapka z akcją w mieście jak na końcu filmika :rolleyes:

 

Mapa z dzungla to czysty obled, tak przynajmniej zareagowaly moje galki oczne. Niewiarygodne odczucia, mimo ze mam za soba juz Crysis... A strzelania z dzialka stacjonarnego ze smiglowca, to czysty fun. Niesamowicie to wyglada! Nie sadzilem, ze singiel bedzie az tak intensywny. Szkoda, ze ta gra nie wyszla przed MW2, bo Battlefield z pewnoscia otrzymal by GOTY. :)

Odnośnik do komentarza

Grałem w battlefield bad company na xboxie u kolegi przez neta. Całkiem fajne ale do cod 4 i modern warfare 2 nie ma co porównywać. Teraz patrzę na ten trailer i nie wiem skąd wziąć pieniążki na następną grę;)Poprostu kolejny must have. Myślę nawet że może dorównać cod ( nie wiem jak wy ale ja po prostu kocham cod. Kupiłem modern warfare 1 2 lata temu i gram w nią do dzisiaj ,a modern warfare 2 kupiłem przed premierą).

Odnośnik do komentarza

Grałem w battlefield bad company na xboxie u kolegi przez neta. Całkiem fajne ale do cod 4 i modern warfare 2 nie ma co porównywać. Teraz patrzę na ten trailer i nie wiem skąd wziąć pieniążki na następną grę;)Poprostu kolejny must have. Myślę nawet że może dorównać cod ( nie wiem jak wy ale ja po prostu kocham cod. Kupiłem modern warfare 1 2 lata temu i gram w nią do dzisiaj ,a modern warfare 2 kupiłem przed premierą).

Pamiętaj, że różnica pomiędzy Codem a Battlefieldem jest ogromna. Zgraj sobie w nadchodzące demko co by się na zawieść. Ta gra oferuję całkowicie inny rodzaj zabawy niż Call of Duty.

Odnośnik do komentarza

Grałem w battlefield bad company na xboxie u kolegi przez neta. Całkiem fajne ale do cod 4 i modern warfare 2 nie ma co porównywać. Teraz patrzę na ten trailer i nie wiem skąd wziąć pieniążki na następną grę;)Poprostu kolejny must have. Myślę nawet że może dorównać cod ( nie wiem jak wy ale ja po prostu kocham cod. Kupiłem modern warfare 1 2 lata temu i gram w nią do dzisiaj ,a modern warfare 2 kupiłem przed premierą).

Pamiętaj, że różnica pomiędzy Codem a Battlefieldem jest ogromna. Zgraj sobie w nadchodzące demko co by się na zawieść. Ta gra oferuję całkowicie inny rodzaj zabawy niż Call of Duty.

 

Mam taki zamiar. Jedyną rzeczą która mnie denerwowała(w bad company1) to sterowanie (obracanie się i celowanie). Jest ono całkowicie inne niż w cod i mam nadzieję że to poprawili(nie chodzi mi o to żeby było takie samo jak w modern warfare )

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

@terror

Mowienie ze BC2 MOŻE dorównać MW jest troche, a raczej bardzo subiektywną Twoją opinią do ktorej oczywiscie masz prawo ale wydaje mi sie jesteś w znaczej mniejszości. Mam wrażenie ze na BC2 wyczekują ci ktorzy zawiedli sie na MW2 [albo którym wręcz ręce opadły - np. ja, pomimo wielu miesiecy przy MW1 na pc]. O ile MW1 bylo kozakiem w swojej klasie tak MW2 to odpustowy jarmark, ale ale, to nie temat o tym...

 

Pozostaje czekac do marca i patrzeć jak servery MW pustoszeją :wink: ja teraz grywam w MW2.... bo nie mam alternatywy.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Grałem w battlefield bad company na xboxie u kolegi przez neta. Całkiem fajne ale do cod 4 i modern warfare 2 nie ma co porównywać. Teraz patrzę na ten trailer i nie wiem skąd wziąć pieniążki na następną grę;)Poprostu kolejny must have. Myślę nawet że może dorównać cod ( nie wiem jak wy ale ja po prostu kocham cod. Kupiłem modern warfare 1 2 lata temu i gram w nią do dzisiaj ,a modern warfare 2 kupiłem przed premierą).

Pamiętaj, że różnica pomiędzy Codem a Battlefieldem jest ogromna. Zgraj sobie w nadchodzące demko co by się na zawieść. Ta gra oferuję całkowicie inny rodzaj zabawy niż Call of Duty.

 

Mam taki zamiar. Jedyną rzeczą która mnie denerwowała(w bad company1) to sterowanie (obracanie się i celowanie). Jest ono całkowicie inne niż w cod i mam nadzieję że to poprawili(nie chodzi mi o to żeby było takie samo jak w modern warfare )

 

Ja osobiscie wole sterowanie z BC1 gdzie czuc ciezkość broni, niż te z CoD4/MW2 i miec uczucie, ze steruje pistoletami na wode :D

Odnośnik do komentarza

Grałem w battlefield bad company na xboxie u kolegi przez neta. Całkiem fajne ale do cod 4 i modern warfare 2 nie ma co porównywać. Teraz patrzę na ten trailer i nie wiem skąd wziąć pieniążki na następną grę;)Poprostu kolejny must have. Myślę nawet że może dorównać cod ( nie wiem jak wy ale ja po prostu kocham cod. Kupiłem modern warfare 1 2 lata temu i gram w nią do dzisiaj ,a modern warfare 2 kupiłem przed premierą).

Pamiętaj, że różnica pomiędzy Codem a Battlefieldem jest ogromna. Zgraj sobie w nadchodzące demko co by się na zawieść. Ta gra oferuję całkowicie inny rodzaj zabawy niż Call of Duty.

 

Mam taki zamiar. Jedyną rzeczą która mnie denerwowała(w bad company1) to sterowanie (obracanie się i celowanie). Jest ono całkowicie inne niż w cod i mam nadzieję że to poprawili(nie chodzi mi o to żeby było takie samo jak w modern warfare )

 

Ja osobiscie wole sterowanie z BC1 gdzie czuc ciezkość broni, niż te z CoD4/MW2 i miec uczucie, ze steruje pistoletami na wode :D

 

A mi się podoba sterowanie z tego względu że jak chce sobie pograć tak jak naprawdę bym był na wojnie biorę search&destroy a jak chce sobie pograć tak jak bym grał w unreal tournament to wchodze na jakis serwer z promodem. W Battlefield 1 tylko i wyłącznie można grać bardziej realnie co wcale nie jest złe. A i jeszcze jedną rzeczą która mnie denerwowała w bad company 1 to to że klimat gry nie był poważny tylko śmiechowy, ale zdaje mi się że w dwójce to zmienili chociaż częściowo.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Nie no nie przesadzajcie. Każdy z Was wie, że MW2 gniotem nie jest. Co najwyżej nie spełnił oczekiwań tych, którzy myśleli, że pomiędzy COD5, a COD6 będzie taka różnica jak pomiędzy COD 3 a COD 4.

COD:MW2 jest niezły, ale oczywiście zawsze może być coś lepszego. Wiadomo Polacy zawsze krytykują to co większość łyknęła, mnie jednak przekonuje ilośc graczy na serwerach - jednak się komuś spodobało.

 

Zastanawiam się co jest w BC2 takiego, co jest takie genialne? Może ktoś napisać.

 

Ja myślę, że w tym rzucie konsol shootery nie pokażą nic co będzie jakimś radykalnym skokiem (KZ2, MW2 - te gry miały być niebem na ziemi, a są po prostu dobrym standardem).

BC2 niestety na 90% nie będzie żadnym skokiem milowym, po prostu będzie oferował trochę inne rozwiązania tego samego. A bić piany z powodu tego, że do ubicia przeciwnika potrzeba więcej kul nie ma sensu. Graficznie też ta gra nie jest lepsza niż choćby COD 5 (misje w dżungli), czy Crisis. Mam tylko nadzieję, ze gameplay będzie przynajmniej na poziomie 80% ostatnich 3 COD-ów.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o to sam grałem na PC we wszystkie tytuły Call of Duty i je uwielbiam. Zwłaszcza część 5 która moim zdaniem została nie doceniona jeśli chodzi o PC. A druga część MW była w zapowiedziach świetnym tytułem a dostaliśmy kotleta jeszcze odgrzewanego.

Ale wracając do tematu jestem ciekaw od czego Wy zaczniecie przygodę z grą: MULTI CZY SINGIEL :diablo:

Odnośnik do komentarza

Raczej singel, to stare przyzwyczajenie, poza tym w niewiele gier gralem online wiec singiel zawze byl motywem przewodnim. Jednak mieć na uwadze trzeba, że w podobieństwie do MW, BC zakupię głównie z myślą o multi (osczywistość) ale zapewne na dobre wezme sie za online dopiero po zaliczeniu kampanii.

 

ps. proponuję nie rozdmuchiwać tematu MW2 bo to temat rzeka (i offtop przy okazji), a jak sie czyta nietore rzeczy to aż klawiatura swędzi, zapewnie wiekszosc wyrazila juz swoje opinie w stosownym temacie [np ja] i nie ma sensu wszczynać takiej gadki lover-hater...

Odnośnik do komentarza

napewno BC2 będzie lepszy od quake'owego MW2 gdzie się ruszasz jak poparzony, destrukcja, pojazdy, taktyka, gra zespołowa, zróżnicowane mapy to przebije mw2

 

nowy król multi nadchodzi

 

edit@ aa no i znalazłem ciekawy obrazek o kamperach w MW2

 

http://img641.imageshack.us/i/twojstarykampinakanapie.png/

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

napewno BC2 będzie lepszy od quake'owego MW2 gdzie się ruszasz jak poparzony, destrukcja, pojazdy, taktyka, gra zespołowa, zróżnicowane mapy to przebije mw2

 

nowy król multi nadchodzi

 

edit@ aa no i znalazłem ciekawy obrazek o kamperach w MW2

 

http://img641.imageshack.us/i/twojstarykampinakanapie.png/

Może mw2 przebije ale modern warfare 1 już nie.

 

AA znalazłeś chyba ciekawy obrazek o kamperach z cs.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...