Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mi powie dlaczego PL wersja jest tylko na X0?

Po EA się czegoś takiego nie spodziewałem. Sypią kasą na dubbing, a potem wydają go tylko na jedną platformę? Coś mi tu nie gra...

 

Mi też w sumie coś nie gra ale pisałem do sklepu psx z zapytaniem i wersje na ps3 i powiedzieli że mam napisać później.Na razie maja info tylko o wersji ang na ps3

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

A ja miałbym pytanie do szanownego ana redaktora Butchera, czy miał okazje zapoznać sie z trybem "realistic" jesli wogole taki zostal do gry dołączony. bo chodzily takie sluchy wczesniej..

Będzie, a jakże - sam już ostrzę zęby na niego.

Tryb nazywa się Hardcore (tak, wiem - bardzo oryginalnie), ale nie dane nam było go wypróbować, chociaż widniał w opcjach menu. Z rozmów z DICE szykuje się coś w stylu CoD - one-shot-kill, ograniczony HUD, itp.

 

"thank you very fucking much!" (jak powiedział Tom Araya na końcu koncertu Unholly Allinace Tour ;)

Ciekaw bardzo jestem jak ten tryb wypadnie w BC, jak wypadł w MW2 kazdy wie. Oby nie przesadzili z tym one-shot-kill, pewnie w przypadku snajperów to rzeczywiście ebdzie one shot, troche sie tego obawiam. Z 2giej strony rozgrywka sie troche powinna sie przez to uspokoić, no chyba ze ktos lubi biegać maratony od respawnu. Tak mi sie wydaje. Anyway, bardzo czekam na ten tryb i ogolnie na BC2, nie pamietam kiedy tak wyczekiwałem gre ...

 

ps. ad dubblingu, jak gra sie ukaże i nie bedzie wersji PL na PS3 to wtedy uwierze, na razie taka opcja brzmi dla mnie zdecydowanie mało sensownie.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Wraz z grą w menu dostaniemy dostęp do mini sklepiku gdzie będziemy mogli kupować DLC lub ściągać darmowe dodatki "mrzonki:whistling:"

 

Dziś rano jak grałem to po prostu była parodia grałem z francuzami małolatami bo mieli headsety było ich czterech i każdy grał medykiem jedynie ja byłem inżynierem. Gdy ja padałem na ziemie od kul wroga żaden idiota nawet nie podbiegł do mnie by mnie reanimować choć każdy stał ode mnie może z 2 metry dalej.

 

Modlę się o jakiś fajny skład który wie co to znaczy "DRUŻYNA"

Odnośnik do komentarza

Dziś rano jak grałem to po prostu była parodia grałem z francuzami małolatami bo mieli headsety było ich czterech i każdy grał medykiem jedynie ja byłem inżynierem. Gdy ja padałem na ziemie od kul wroga żaden idiota nawet nie podbiegł do mnie by mnie reanimować choć każdy stał ode mnie może z 2 metry dalej.

 

Modlę się o jakiś fajny skład który wie co to znaczy "DRUŻYNA"

 

Dlatego mi się odechciewa grać w demo. Osoby z którymi normalnie mógłbym pograć grają w MAG'a... :whistling:

Jak chcesz możesz mnie dodać do friendsów i może coś ugramy razem. ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie wytłumaczcie mi laikowi o co w tym całym BF2 chodzi :)

 

Nie ukrywam, że zasuwam cały czas w MW2 i to mi pasuje w 100%. Generalnie napieram Deathmatch i jest git.

Mam wielką ochotę na BF2, ale po spędzeniu godziny z betą w ogóle nie kumam o co kaman.

 

Denerwujące jest to, że czasami muszę dymać na piechotę całą planszę. Jak można przedostać się szybciej, gdy nie ma w pobliżu żadnego pojazdu? Nie zawsze też po respawnie można sobie wybrać miejsce, dlaczego?

 

Czy jest sens w to w ogóle grać jeśli nie ma się head seta lub jakiejś ekipy, z którą dobrze się znamy?

Czy ot taki koleś jak ja, który w ogóle w to wcześniej nie grał, odpala join game, leci do przodu dobrze się bawić czy muszę kitrać się po krzakach aby coś tam w końcu ustrzelić? Bo lecieć na piechtę 5 min i od razu zostać zdjętym przez snajpera to ja dziękuję.

 

Są jakieś wskazówki, gdzie możemy napotkać wroga czy non stop trzeba rozglądać się wokół siebie i drobnymi kroczkami posuwać się do przodu?

A na koniec może macie jakąś radę dla początkującego. Od czego zacząć, na co zwrócić uwagę, za co dostaje się punkty i jak to kurna wszystko ogarnąć :)

 

Ufff...

Odnośnik do komentarza

Panowie wytłumaczcie mi laikowi o co w tym całym BF2 chodzi :)

 

Nie ukrywam, że zasuwam cały czas w MW2 i to mi pasuje w 100%. Generalnie napieram Deathmatch i jest git.

Mam wielką ochotę na BF2, ale po spędzeniu godziny z betą w ogóle nie kumam o co kaman.

 

Denerwujące jest to, że czasami muszę dymać na piechotę całą planszę. Jak można przedostać się szybciej, gdy nie ma w pobliżu żadnego pojazdu? Nie zawsze też po respawnie można sobie wybrać miejsce, dlaczego?

 

Czy jest sens w to w ogóle grać jeśli nie ma się head seta lub jakiejś ekipy, z którą dobrze się znamy?

Czy ot taki koleś jak ja, który w ogóle w to wcześniej nie grał, odpala join game, leci do przodu dobrze się bawić czy muszę kitrać się po krzakach aby coś tam w końcu ustrzelić? Bo lecieć na piechtę 5 min i od razu zostać zdjętym przez snajpera to ja dziękuję.

 

Są jakieś wskazówki, gdzie możemy napotkać wroga czy non stop trzeba rozglądać się wokół siebie i drobnymi kroczkami posuwać się do przodu?

A na koniec może macie jakąś radę dla początkującego. Od czego zacząć, na co zwrócić uwagę, za co dostaje się punkty i jak to kurna wszystko ogarnąć :)

 

Ufff...

zagraj z frendami a zobaczysz w czym tkwi MOC tej produkcji...tak mogę najprościej i najłatwiej odpowiedzieć na Twoje pytania :P

Odnośnik do komentarza

Panowie wytłumaczcie mi laikowi o co w tym całym BF2 chodzi :)Nie ukrywam, że zasuwam cały czas w MW2 i to mi pasuje w 100%. Generalnie napieram Deathmatch i jest git.Mam wielką ochotę na BF2, ale po spędzeniu godziny z betą w ogóle nie kumam o co kaman.Denerwujące jest to, że czasami muszę dymać na piechotę całą planszę. Jak można przedostać się szybciej, gdy nie ma w pobliżu żadnego pojazdu? Nie zawsze też po respawnie można sobie wybrać miejsce, dlaczego?Czy jest sens w to w ogóle grać jeśli nie ma się head seta lub jakiejś ekipy, z którą dobrze się znamy?Czy ot taki koleś jak ja, który w ogóle w to wcześniej nie grał, odpala join game, leci do przodu dobrze się bawić czy muszę kitrać się po krzakach aby coś tam w końcu ustrzelić? Bo lecieć na piechtę 5 min i od razu zostać zdjętym przez snajpera to ja dziękuję.Są jakieś wskazówki, gdzie możemy napotkać wroga czy non stop trzeba rozglądać się wokół siebie i drobnymi kroczkami posuwać się do przodu?A na koniec może macie jakąś radę dla początkującego. Od czego zacząć, na co zwrócić uwagę, za co dostaje się punkty i jak to kurna wszystko ogarnąć :)Ufff...

 

 

ad. 1. miejsce respawnu możesz wybrac tylko między aktualną bazą lub żyjącym członkiem oddziału

ad. 2. to zależy na kogo trafisz, czasami masz w oddziale samych snajperów, a czasami kumate osoby które próbują grac zespołowo, przykładowo atakujecie ten sam punkt, jedziecie tym samym czołgiem czy po prostu biegniecie grupką i tniecie wszystkich po kolei. potencjał jest, ale najlepiej będzie grac z kolegami wyposażonymi hs'y

ad. 3. he, wrogowie mogą byc wszędzie, bronic celów, wziac quada i zajśc wszystkich od tyłu. kumaci snajperzy mogą pomóc zaznaczając wrogów. a punkty zbierasz za wszystko, zabijanie, asysty, niszczenie pojazdów i celów oraz rozbrajanie bomb

Odnośnik do komentarza

Panowie wytłumaczcie mi laikowi o co w tym całym BF2 chodzi :)

 

Nie ukrywam, że zasuwam cały czas w MW2 i to mi pasuje w 100%. Generalnie napieram Deathmatch i jest git.

Mam wielką ochotę na BF2, ale po spędzeniu godziny z betą w ogóle nie kumam o co kaman.

 

Denerwujące jest to, że czasami muszę dymać na piechotę całą planszę. Jak można przedostać się szybciej, gdy nie ma w pobliżu żadnego pojazdu? Nie zawsze też po respawnie można sobie wybrać miejsce, dlaczego?

Najlepiej dołącz do jakiegoś teamu i respuj się przy partnerach ,a jeśli wszyscy zginęli no to trudno musisz zapierdzielać :D

 

Czy jest sens w to w ogóle grać jeśli nie ma się head seta lub jakiejś ekipy, z którą dobrze się znamy?

Czy ot taki koleś jak ja, który w ogóle w to wcześniej nie grał, odpala join game, leci do przodu dobrze się bawić czy muszę kitrać się po krzakach aby coś tam w końcu ustrzelić? Bo lecieć na piechtę 5 min i od razu zostać zdjętym przez snajpera to ja dziękuję.

 

Jasne ,że jest. Granie samemu w multi także sprawia masę radochy,ale rzeczywiście gra z kumplem czy dobrą ekipką jest jeszcze bardziej miodna :D

 

 

Są jakieś wskazówki, gdzie możemy napotkać wroga czy non stop trzeba rozglądać się wokół siebie i drobnymi kroczkami posuwać się do przodu?

 

Jest kilka punktów na których często siedzą zwłaszcza snajperzy. Jeśli chodzi o atakujących to np. wzgórze tuż przed twoja baza,a dla obrońców to np. niedokończony budynek po prawej stronie(patrząc z perspektywy obrońcy) .

 

A na koniec może macie jakąś radę dla początkującego. Od czego zacząć, na co zwrócić uwagę, za co dostaje się punkty i jak to kurna wszystko ogarnąć smile.gif

 

Ufff...

 

Myśl i bądź cierpliwy :D

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Powiedzcie mi jeszcze czy na HUD widać oddziały wroga lub jakieś poszczególne jednostki? Coś na wzór MW. Jeśli tak to czy to się uaktywnia po spełnieniu jakiegoś zadania czy widać permanentnie ruchy jednostek?

 

Te mapy w porównaniu do MW są wielkie a ludu jakoś mało widać. Zawsze tak pustawo?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Powiedzcie mi jeszcze czy na HUD widać oddziały wroga lub jakieś poszczególne jednostki? Coś na wzór MW. Jeśli tak to czy to się uaktywnia po spełnieniu jakiegoś zadania czy widać permanentnie ruchy jednostek?

Te mapy w porównaniu do MW są wielkie a ludu jakoś mało widać. Zawsze tak pustawo?

 

Widać na radarze,ale dopiero ,gdy ty bądź ktoś inny z twojej frakcji namierzy wroga/wrogów i naciśnie SELECT :)

 

Zawsze tak pustawo :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Gralem w bete i srednio mi podpsasowala, moze dlatego ze gralem snajperka. Dzisiaj sobie sciagnalem demko, gram inzynierem i moje zdanie sie zmienilo. Teraz ta gra dla mnie jest mega. W 2 mecze wbilem rating 0.98, z czego wlasciwie caly pierwszy tylko umieralem, bo probowalem sie snajpa bawic. Cos czuje, ze bede musial sie w nia zaopatrzyc niedlugo po premierze :)

Odnośnik do komentarza

Gralem w bete i srednio mi podpsasowala, moze dlatego ze gralem snajperka. Dzisiaj sobie sciagnalem demko, gram inzynierem i moje zdanie sie zmienilo. Teraz ta gra dla mnie jest mega. W 2 mecze wbilem rating 0.98, z czego wlasciwie caly pierwszy tylko umieralem, bo probowalem sie snajpa bawic. Cos czuje, ze bede musial sie w nia zaopatrzyc niedlugo po premierze :)

 

Dziwne...ja mam wręcz przeciwnie. Grając snajpą mam ratio gdzieś na poziomie 1.80-2.00,a granie inną klasą w moim przypadku kończy się praktycznie samymi deadami :D

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Powiedzcie mi jeszcze czy na HUD widać oddziały wroga lub jakieś poszczególne jednostki? Coś na wzór MW. Jeśli tak to czy to się uaktywnia po spełnieniu jakiegoś zadania czy widać permanentnie ruchy jednostek?

Te mapy w porównaniu do MW są wielkie a ludu jakoś mało widać. Zawsze tak pustawo?

 

Widać na radarze,ale dopiero ,gdy ty bądź ktoś inny z twojej frakcji namierzy wroga/wrogów i naciśnie SELECT :)

 

Zawsze tak pustawo :)

O co dokładnie chodzi z tym namierzaniem? Gdy ktoś z mojej frakcji będzie miał kontakt wzrokowy z wrogiem? I jakie zadanie w tym wszystkim pełni SELECT?

Odnośnik do komentarza

Gralem w bete i srednio mi podpsasowala, moze dlatego ze gralem snajperka. Dzisiaj sobie sciagnalem demko, gram inzynierem i moje zdanie sie zmienilo. Teraz ta gra dla mnie jest mega. W 2 mecze wbilem rating 0.98, z czego wlasciwie caly pierwszy tylko umieralem, bo probowalem sie snajpa bawic. Cos czuje, ze bede musial sie w nia zaopatrzyc niedlugo po premierze :)

 

Dziwne...ja mam wręcz przeciwnie. Grając snajpą mam ratio gdzieś na poziomie 1.80-2.00,a granie inną klasą w moim przypadku kończy się praktycznie samymi deadami :D

 

Ja raz po jednym meczu miałem ratio na poziomie 38.0, miałem 38 zabić i 1 zginięcie. To był piękny mecz każdemu graczowi takiego życze, ale podstawa to komunikacja głosowa z członkami składu, dlaczego ponieważ większość zabić miałem przy pomocy czołgu. Tak na marginesie ta gra wymiata :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...