Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się zastanawiałem Bartek jaki masz headset bo świetnie Cię słyszałem :).

Widzę że Bartek ma już parę osób z którymi lubi grać, szkoda bo liczyłem na częstsze potyczki u wspólnego boku:diablo:.

 

używam hs nokia, jakiś starszy typ długo trzyma bateria do 8h gadania, zresztą większość hs nokii jest ok długo używałem BH-207 ae sprzedałem tel i została mi bez ładowarki

co do wspólnego grania, nie widza problemu zawsze się znajdzie czas i miejsce bo przeważnie brakuje 1 osoby w drużynie. Nie jestem też pewny jak mi pójdzie w fullu, w dema zawsze wymiatałem a potem stowarzyszenie lam wszelakich 8)

 

Pełną zamówiłem, a takie dema jak to mogliby dawać raz na 2 michy pełnych wersji bym nie musiał kupować :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Cholercia...nie mogę się połączyć z serwerami :( Grzebią coś czy to tylko u mnie??

 

mam ten sam problem od niedawna. poza tym mimo, że nie jestem specem od FPSów to BC2 jest mega, normalnie jak na prawdziwej wojnie się można poczuć, dym na maxa :ninja:

Edytowane przez Kuno
Odnośnik do komentarza

Ninejszym dokonalem wlansie zakupu moje 1szego pre-ordera :happy: i mysle ze BBC2 jest grą jak najbardziej godną tego zaszczytu.... pomijając fakt ze nabyłem owego preordera [wer.ang] w cenie "mocno używanej" bo 150zl... kto chce niech szuka, została 1 z 2 sztuk..

 

 

 

edit. jakby co to juz nie ma tej 1 szt.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

http://img35.imagesh...9/bfveteran.png nie moge wybrać tych herosów, klikam i nic sie nie dzieje... geeez ja chyba tylko mam z tym problemy na tym świecie :(, szukałem też na prawo w tym suwaku... też nie ma, no japie@#$ :confused:

 

Nie tylko ty. Tu jest jakiś błąd po prostu...ktoś zapomniał dodać jeszcze Heroesów do suwaka :)

Odnośnik do komentarza

http://img35.imagesh...9/bfveteran.png nie moge wybrać tych herosów, klikam i nic sie nie dzieje... geeez ja chyba tylko mam z tym problemy na tym świecie :(, szukałem też na prawo w tym suwaku... też nie ma, no japie@#$ :confused:

 

Nie tylko ty. Tu jest jakiś błąd po prostu...ktoś zapomniał dodać jeszcze Heroesów do suwaka :)

Mi automatycznie dodalo po zalogowaniu sie na strone.

 

 

Hummanno napisz cos wiecej o tej wersji tanszej.

 

 

 

 

 

 

 

PzdRo

 

 

Odnośnik do komentarza

NIC ci nie napisze bo były tylko dwie sztuki. Ja osobiście wolałbym nie ryzykować bo z tą ceną było coś nie tak no chyba że sprzedawca miał wtyki w REALU i wie że gra będzie tak samo tania jak w przypadku Modern Warface 2

gosc napisal ze wysylka miedzy 5 a 8 marca, czyli raczej wysle 8 a ty dostaniesz 9/10. Raczej slaba ta promocja

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...