Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

G3 super,mam nadzieje że jej nie okaleczą tak jak w MW1.

 

No właśnie. W MW można było strzelać nim tylko ogniem pojedynczym, a tak naprawdę można też walić full auto.

 

He, mi sie wlasnie za(pipi)iście podobała jego 1strzałowość w grze. Fajnie jakby załączyli mozliwosc przełączania ognia.

 

ps. Wkurza mnie troche w demie "double ko" a raczej double kill, troche za czesto sie zdarza, bywa ze po kilka razy w 1 grze.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu podawałem stronkę http://www.ultimateprestige.com/ i widzę że już nie trzeba być veteranem by na nią wejść. Jest jeszcze jedna ciekawostka otóż w gadżetach pod przyciskiem wzywania nalotu dla snajpera mamy brak zdjęcia które jest jak na razie tajne. Czyli jednak jak twórcy obiecują dostaniemy lornetkę zamiast tego głupiego urządzenia

Odnośnik do komentarza

No (pipi). Wszystkie guzioły na padzie nawciskałem a trójkąt nieruszony. Dzięki :thumbsup:

Zawsze można też zajrzeć do opcji! :potter:

 

 

hehe, dokladnie pod trojkatem. podczas wymiany ognia ZAWSZE wyciagac pistolet zamiast czekac na przeladowanie broni glownej, jak nie zabiles nia kogos uprzednio. oczywisty hint, ale moze nie wszyscy...

W sumie racja, ale pistolet z dema (chyba M9) jest baaardzo słaby.

Odnośnik do komentarza

Co do tego śmiesznego pistoletu to ja jak nie mam już wyjścia to strzelam w głowę bo niżej to nawet szans nie ma ściągnąć kolesia.

Powiem tak nie ma lepszej spluwy niż ta którą dostaniemy w limitowanej wersji gry. Ja na krótkich odległościach w Becie korzystałem tylko z niej bo lepsze uzyskiwałem efekty niż z karabinku.

Odnośnik do komentarza

Co do tego śmiesznego pistoletu to ja jak nie mam już wyjścia to strzelam w głowę bo niżej to nawet szans nie ma ściągnąć kolesia.

Powiem tak nie ma lepszej spluwy niż ta którą dostaniemy w limitowanej wersji gry. Ja na krótkich odległościach w Becie korzystałem tylko z niej bo lepsze uzyskiwałem efekty niż z karabinku.

 

chyba jest lepsza spluwa, czyli ten levorwer 6 strzałowy, już nie pamiętam jak sie nazywa ale ma niezłe stasty, nawet lepsze niż niektóre karabiny w inżynierze

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Ja zawsze latałem z MP-443 GRACH. Przeszło 500 killi tą bronią mówi swoje. Największym atutem jest spory magazynek oraz szybkostrzelność (przy maksymalnym mashowaniu można było osiągnąć poziom karabinu), do tego jeszcze celność i można było robić snajperem akcje ofensywne. Dużo lepiej mi się tą bronią grało niż coltem 1911 czy rewolwerem.

Odnośnik do komentarza

od dwoch dni ogrywam bete i trzy rzeczy maksymalnie mnie wkurzaja:

*ludzie nie uzywaja selecta/albo bardzo rzadko (nie wiem moze ja mam takiego pecha i bylem chyba jednyna osoba ktora to robila) - przeciez od razu latwiej sie gra (ze smiglowcem mozna robic przelot duzo szybciej niz zastanawiac sie gdzie kto lazi - nie jestem gunnerem wiec jest mi z rguly ciezej; snajper/inzynier tez maja w tym momencie ulatwione zadanie)

*na dwa dni w jednej tylko grze ludzie zaznaczali cel z tego pistoleciku

*pchajacy sie ludzie do smiglowca,uav zamiast grac druzynowo - albo jedna osoba wsiadajaca do czolgu i chejaa.....

Oby nie bylo tak jak z BF1 ze kupilem nie mialem z kim grac i sprzedalem bo mialem ewidentnego pecha trafiac do gier gdzie ludzie robili to samo jesli chodzi o dwa ostatnie zarzuty

Wczoraj powysylalem sporo zaproszen do ludzi z forum takze mam nadzieje ze bedzie z kim grac. Takie szybie pytanie czy bedzie mozna grac np wieksza liczba znajomych czy tylko tyle ile jest w druzynie?

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

od dwoch dni ogrywam bete i trzy rzeczy maksymalnie mnie wkurzaja:

*ludzie nie uzywaja selecta/albo bardzo rzadko (nie wiem moze ja mam takiego pecha i bylem chyba jednyna osoba ktora to robila) - przeciez od razu latwiej sie gra (ze smiglowcem mozna robic przelot duzo szybciej niz zastanawiac sie gdzie kto lazi - nie jestem gunnerem wiec jest mi z rguly ciezej; snajper/inzynier tez maja w tym momencie ulatwione zadanie)

*na dwa dni w jednej tylko grze ludzie zaznaczali cel z tego pistoleciku

*pchajacy sie ludzie do smiglowca,uav zamiast grac druzynowo - albo jedna osoba wsiadajaca do czolgu i chejaa.....

 

To widzę, że mamy podobne przemyślenia związane z grą :) Ciężko trafić na solidną drużynę. Ja sam staram się ciągle używać selecta, a tracer dart gun mam ciągle na wyposażeniu - też zauważyłem, że rzadko kiedy ludzie tak robią. Ale trzeba szukać :)

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza

A powiedzcie mi poco używać tracer dart na tej mapie przecież on tak naprawdę sprawdza się tylko na Apacha i tyle.

Bo czołg i śmigłowiec to nie problem ściągnąć. Śmigłowiec dlatego że większość kiepsko lata a czołg dlatego że ta mapa jest ciasna i można się zaczaić na czołg co innego mapa z bety gdzie nieraz tylko to małe urządzenie pozwalało ściągnąć czołg oczywiście jak inżynier miał już drugi typ wyrzutni.

Co do select to jasne jest że jak gra się ekipą to zaznacza się cele dla ekipy bo jak nie ty to kolega z ekipy ściąga drania.

Odnośnik do komentarza

A powiedzcie mi poco używać tracer dart na tej mapie przecież on tak naprawdę sprawdza się tylko na Apacha i tyle.

Bo czołg i śmigłowiec to nie problem ściągnąć. Śmigłowiec dlatego że większość kiepsko lata a czołg dlatego że ta mapa jest ciasna i można się zaczaić na czołg co innego mapa z bety gdzie nieraz tylko to małe urządzenie pozwalało ściągnąć czołg oczywiście jak inżynier miał już drugi typ wyrzutni.

Co do select to jasne jest że jak gra się ekipą to zaznacza się cele dla ekipy bo jak nie ty to kolega z ekipy ściąga drania.

o ile do czołgu jeszcze moge sie zgodzic to z moim szczesciem co kilka gier mialem chlopa ktory latal naprawde niezle (spora predkosc, ladne nawroty i byl cholernie celny) - jego jednyny blad to powtarzal nawrot w jednym punkcie wiec probowalem go zdjac w tym miejscu (i moze by sie udalo gdyby nie to ze latal dosc szybko)

natomiast to co mnie naprawde wkurza to goscie pakujacy sie do smigla i juz przy starcie majacy problem (sam sie ucze dopiero i rozumiem ze to kwestia czasu ale zaczyna mnie to irytowac)

Licze ze jak bedzie ekipa to pogramy sobie normalnie bo wspominam sobie BC1 ktora mimo ze bardzo mi sie podobala to pogonilem po tygodniu bo nie mialem z kim grac a w takich grach random to jednak porazka

Odnośnik do komentarza

A powiedzcie mi poco używać tracer dart na tej mapie przecież on tak naprawdę sprawdza się tylko na Apacha i tyle.

Bo czołg i śmigłowiec to nie problem ściągnąć. Śmigłowiec dlatego że większość kiepsko lata a czołg dlatego że ta mapa jest ciasna i można się zaczaić na czołg co innego mapa z bety gdzie nieraz tylko to małe urządzenie pozwalało ściągnąć czołg oczywiście jak inżynier miał już drugi typ wyrzutni.

 

Tracer dart gun przydaje się kiedy inni wiedzą, że go używasz i potrafią to wykorzystać :) Fakt, Port Valdez jest ciasny, ale ma kilka miejsc, gdzie tracer się przydaje - przy pierwszej bazie gdy czołgi jadą z góry, przy trzeciej gdzie jest dobry widok na niższe partie terenu i łatwiej namierzyć czołgi.

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...