Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

 To elegancko, też tego nie zauważyłem. Apache raczej to nie dotyczy bo jako alternatywną broń ma rakiety hellfire (te do których potrzebny jest tracer dart na celu) czy jak tam się one nazywają. Poza tym blackhawkiem trudniej uniknąć ostrzału (mniej zwrotny, częściej się nim wolno lata i zawisa w miejscu), więc tam flary mogą się bardziej przydać.

Jakby ktoś nie wiedział to gunner w apache'u ma jako alternatywny tryb ognia strzałki namierzające (te same które są w Tracer Gunie)

 

 

 

Edytowane przez Rik
Odnośnik do komentarza

 To elegancko, też tego nie zauważyłem. Apache raczej to nie dotyczy bo jako alternatywną broń ma rakiety hellfire (te do których potrzebny jest tracer dart na celu) czy jak tam się one nazywają. Poza tym blackhawkiem trudniej uniknąć ostrzału (mniej zwrotny, częściej się nim wolno lata i zawisa w miejscu), więc tam flary mogą się bardziej przydać.

Jakby ktoś nie wiedział to gunner w apache'u ma jako alternatywny tryb ognia strzałki namierzające (te same które są w Tracer Gunie)

Czuje się oświecony! :potter: Właśnie brakowało mi rakiet hellfire. Jedna rakieta i po czołgu. Ostatnio coraz częściej się przekonuję, że kooperacja pomiędzy pilotem, a strzelcem jest najważniejsza. Dzięki!

Odnośnik do komentarza

U mnie był podobny problem. Co prawda nie z każdej gry wywalało ale jednak. Wczorajszy dzień poświęciłem próbom nauczenia się latać helikopterem i coś mi nie szło, a tu jeszcze wywalało co jakiś czas :/ ehh...może dzisiaj się uda i może zdąrze:D.

 

to prawda. ja z bellevarem próbowałem się połączyć trzykrotnie i nic - ani zaproszenie, ani opcja join...

 

Powiem Wam, że w jednej kwestii zmieniłem zdanie. Uważam, że osoba, która gdzieś tam parę stron wcześniej napisała, że największa wadą gry mogą okazać się sami gracze, wcale nie ujęła tego głupio...

 

wczorajszy przykład: Ja, DorianPL i jeden ziom od Doriana (pozdro maestro z kombinowym HSem:teehee:) razem w drużynie. Reszta to 7iu snajperów :angry2: i jak tu grać? albo kolesie biorą dwa czołgi i stoją na wzgórzu - a Ty biegaj piechotą wprost na Heavy Mg...

 

aż się ręce skręcają ze złości, przegrywamy rundę mając w trójkę około 2k punktów a czwarty koleś ma 700pkt....

Odnośnik do komentarza

apache też ma chyba tą rakiete przeciw rpg, pod r1 jak sie przycisnie to wypuszcza jakiś niezidentyfikowany obiekt, więc może to to?

Może to flara? xD

To jest właśnie ta namierzana rakieta.

 

Już nie mam siły do gry z randomowym squadem. Przed chwilą grałem sobie i miałem świetną ekipę w której było 3 reconów, oczywiście wszyscy pochowani gdzieś po krzakach. Do tego jakieś dzieciaki ciągle dmuchały/śpiewały do headsetu (nigdzie nie mogę znaleźć opcji mute). No i na dokładkę udało mi się okazyjnie ukraść heli z 3 bazy (grając jako atakujący). Od razu zwiałem żeby się naprawić bo jak startowałem mocno mnie uszkodzili. Na gunnera wskoczył gościu ze squadu, ląduję sobie spokojnie, wysiadam, naprawiam śmigłowiec ale oczywiście mój ukochany gunner przesiada się na miejsce pilota i odlatuje (nawet nie zdążyłem wsiąść). Nie muszę chyba dodawać że rozbił się po paru chwilach... Tego typu akcje odbierają mi chęć do grania. Musiałem się wyżalić bo strasznie mnie sfrustrowali ;)

Odnośnik do komentarza

Już nie mam siły do gry z randomowym squadem. Przed chwilą grałem sobie i miałem świetną ekipę w której było 3 reconów, oczywiście wszyscy pochowani gdzieś po krzakach. Do tego jakieś dzieciaki ciągle dmuchały/śpiewały do headsetu (nigdzie nie mogę znaleźć opcji mute). No i na dokładkę udało mi się okazyjnie ukraść heli z 3 bazy (grając jako atakujący). Od razu zwiałem żeby się naprawić bo jak startowałem mocno mnie uszkodzili. Na gunnera wskoczył gościu ze squadu, ląduję sobie spokojnie, wysiadam, naprawiam śmigłowiec ale oczywiście mój ukochany gunner przesiada się na miejsce pilota i odlatuje (nawet nie zdążyłem wsiąść). Nie muszę chyba dodawać że rozbił się po paru chwilach... Tego typu akcje odbierają mi chęć do grania. Musiałem się wyżalić bo strasznie mnie sfrustrowali ;)

To już klasyczne przypadki. Miejmy nadzieję, że w pełnej wersji już nie będzie graczy z przypadku, tylko ludzie, którzy koncentrują się na celu i grają mądrze.

 

A nie wiecie może, czy po wyjściu pełnej wersji wszystkie statystyki się wyzerują?

Odnośnik do komentarza

U mnie był podobny problem. Co prawda nie z każdej gry wywalało ale jednak. Wczorajszy dzień poświęciłem próbom nauczenia się latać helikopterem i coś mi nie szło, a tu jeszcze wywalało co jakiś czas :/ ehh...może dzisiaj się uda i może zdąrze:D.

to prawda. ja z bellevarem próbowałem się połączyć trzykrotnie i nic - ani zaproszenie, ani opcja join...

 

To chyba to o czym mówiłeś - masowy szturm na serwery przed wyłączeniem dema :) O ile wczesnym wieczorem jeszcze jako tako było ok, to późniejszym lagi miejscami były nie do zniesienia. No cóż, przyszły tydzień trzeba i tak spędzić na odwyku od BC2 ;)

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Chciałem potestować betę ale blaszak mnie pokonał, prawdopodobnie combo punkbuster+win7, bo dostawałem freeza zaraz po zalogowaniu się na konto EA. No nic, pokornie wracam do ps3, a raczej do oczekiwania na preorder. Jeszcze tylko 7 dni, heh

na viscie dziala wiec na 7 tez powiino.

poza tym dobry wybor bc2 na PC to zlo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...