Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dużo ludzi już gra w multi i to co się tam dzieje przerasta wszystko! Miód wylewa się z ekranu! xD Niestety nadal nie mogę zarejestrować BF 1943 na veteran.battlefield.com Może rzeczywiście w 1943 trzeba wbić weterana? Dodam jeszcze, że stronie sklepu PSX pojawił się napis "Już mamy!", co bardzo mi się spodobało. :lol:

Odnośnik do komentarza
Ultima: No to mamy dobrego newsa, wyjątkowo szybko jak na poniedziałkową dostawę z EA, przyjechał Bad Company! Posiłki wysłane na magazyn! jedziemy pełną parą! :) Dla tych co nie przepadają za COD dodamy że BFBC2 pobił preorderami MW2 :] trzeba przyznać że online wydaje się być lepszy wiec nic dziwnego..

 

:] to tak a propo.

 

Ja już dostałem swoją wersję, na X360, prosto z PSXE. Tak szybko, że nawet zamówienie na stronce sie nie zaktualizowało.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

To ja pociesze wszystkich ja mieszkam w Irlandii i na tym za(pipi)u dopiero 5 gra do odbioru :angry:

 

Jakim cos w tym jest

 

Kiedys juz o tym pisalem. Kumpel ktory pracuje w tutejszym extravision (siec sprzedajaca i wypozyczalnia gier/filmow) wytlumaczyl mi kiedys czemu w wiekszosci przypadkow trzymaja sie terminow - chodzi o to ze jesli ktos sie wylamie to kara idzie w dziesiatki tysiecy euro a przy wazniejszym tytule nawet setki.

Wracajac do tematu wiem ze bylo ale nie wiem na ktorej stronie jak to jest z wersja pl? bedzie wybor jezyka ang czy skazany bede tylko i wylacznie na wersje pl?

Odnośnik do komentarza

Chłopie w wersji na PS3 masz tylko ANG wersje.

 

Może ktoś zlepi to wszystko do kupy najważniejsze info o grze i parę odnośników do stron o grze by nowi użytkownicy nie pytali w kółko o to samo ?.

 

popierma jak najbardziej bo nie kazdy ma czas siedziec i przegladac x stron tematu - wazniejsze info zawsze powinno byc w pierwszym poscie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...