Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

A co humanno marzy Ci się coś na wzór AVATARA ;) skan swojej postaci do gry :turned: . A tak na serio to racja co to za problem zrobić trochę avatarów do wyboru. Przecież nikt nie chce Teletubisia jak w Left for Dead 2 ;)

 

Masz odpowiedz:

 

EA servers are currently down stopping login to a number of EA games. EA is investigating and will be back online as soon as possible

 

Zawieszanie się gry nie dało mi spokoju więc postanowiłem napisać o problemie do DICE zobaczymy co powiedzą :)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Pff płatny kamuflaż? A co on daje? Mapki dobrze,że za darmoche :D

 

no wiesz , pimp maj slodżer, na pewno ludzie kupią bo przypuszczam ze to drogie nie bedzie, ale fajnie by bylo zeby zmienialo sie cos oprócz koloru, swoją drogą troche glupkowato ze kazda klasa ma po 1 skinie, przez to czasami widać takie grupki "klonów".

 

To chodzi bardziej o to, że jak włączysz tryb hardcore to przeciwnik jak i kompani nie mogą być zbytnio zróżnicowani(kolorowi), bo zanim sie domyślisz kto jest przeciwnikiem a kto kompanem to będziesz miał już pozamiatane.

Odnośnik do komentarza

Co do klonów to racja choć szczerze wątpię, ale dog tagi mogłyby być customizowane, śliczne są te weteranów 8) no i te krzakosnajperów powinny być specjlne. kurczę jakąś ustawkę pod tego trophy z 5 knife killami, jakoś nie umiem trafić na nikogo, a w meczu wpada z 6-12 tagów. Ale zacząłem je zbierać jakieś 2 dni, więc jest jeszcze czas. Imo za wiertarkę też powinny wpadać.

 

a jutro rano po śniadaniu liczyłem na rzeźnię

EA Servers are back online now. However EA servers will be reset tomorrow morning at 8:00 GMT/9:00 CET/Midnight PST for maintenance.

http://twitter.com/OfficialBFBC2

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

nie nie będzie za łatwo, gramy tylko klasą recon siedząc w krzakach, obok siebie (częsty widok na wzgórzach, taki przekładaniec z twojej i wrogiej drużyny) :diablo: nie biegamy poruszamy się tylko jak najwolniej i staramy się złapac killa rzucają we wroga motion sensor.

 

btw fajne ratio co? wszystko przez moje umiłowanie do c4 i min czołgowych, ale double double kille wpadają co respawn czołgu.

Odnośnik do komentarza

Pff płatny kamuflaż? A co on daje? Mapki dobrze,że za darmoche :D

 

no wiesz , pimp maj slodżer, na pewno ludzie kupią bo przypuszczam ze to drogie nie bedzie, ale fajnie by bylo zeby zmienialo sie cos oprócz koloru, swoją drogą troche glupkowato ze kazda klasa ma po 1 skinie, przez to czasami widać takie grupki "klonów".

 

To chodzi bardziej o to, że jak włączysz tryb hardcore to przeciwnik jak i kompani nie mogą być zbytnio zróżnicowani(kolorowi), bo zanim sie domyślisz kto jest przeciwnikiem a kto kompanem to będziesz miał już pozamiatane.

 

No tak, to zrozumiałę, ale nie mialem na mysli żadnych przesadnych kustomizacji czy wklejania facjaty :wink: jakies male zróżnicowanie, niech medyk ma zawsze ten czerwony beret (rus) ale niech różnią sie czymkolwiek, no nie wiem, bardziej przekrzywiony beret, inna morda, nieco inaczej zawieszony ekwipunek, byloby fajnie gdyby nie byli IDENTYCZNI. W MW chyba tak bylo ze mielismy losowe avatary, ale tam bylo nieco inaczej bo nie było ściśle określonych klas... nie wiem, mniejsza z tym. Jest jak jest i chyba nikt z tego powodu specjalnie płakał nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e grać się w to (pipi) odechciewa. Wczoraj o 17 mnie wywaliło. Mówię spoko. Później pograłem trochę wchodzę w My Stats patrze i co widze?! Staty mi się do 0 wykasowały! WSZYSTKO! Śmierci, zabójstwa, ranga WSZYSTKO do zera. Nie wiem jak to możliwe. Poyebane to jest jakieś. Da się jakoś przywrócić to wszystko? Jest jakiś sposób? Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...