Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

No kurde. Ile to idiotów na serwerach się zebrało to głowa mała, żeby zliczyć. Tu nie chodzi o jakąś wielką taktykę tylko trochę pomyślunku. Trzech gości stoi w rządku i wszyscy patrzą w jedną stronę. Wystarczy podejść z nożem i 3 nieśmiertelniki w kieszeni. Dzisiaj chyba do tego jakiś nowy tryb wprowadzili bo goście zamiast bronić bazy ustawili się w linii i poszli w las jakby jakiegoś zaginionego dziecka szukali.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

dostac sie mozna za kare :)

marlow -> kradziej helikoptera

sweetwather -> wirus w sieci

Haggart -> wysadzil cos

 

serg -> ochotnik

 

tyle pamietam z fabuly bc1

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

cześć, biorę udział w konkursie, do wygrania własnie BF BC2, ale jako że nie gram w grę to nie znam odpowiedzi na pytania więc proszę o pomoc ;)

 

Kogo można uznać za 5 członka oddziału sierżanta Redforda?

Jak można dostać się do tytułowego oddziału "Bad Company"?

 

Piątym członkiem zespołu pewnie tego hipisa w helikopterze można uznać, choć kampanii jeszcze nei skończyłem, nie wiem jak on sie nazywa, jakiś kryptonim miał.

Odnośnik do komentarza

Każdy inaczej dostał się do parszywej kompanii.

 

Marlowe - ktos na górze uznał, że powinien zasmakować trochę akcji

Sarge - sam poprosił o przydział do Bad Company. Niektórzy uważają że oszalał.

Sweetwater - armia miała mu opłacić studia za to że dołączył do kompanii

Haggard- jest nadpobudliwy i tylko on cieszy się z bycia w złej kompanii.

 

Wyczytałem to w instrukcji do gry ;p

 

 

E: Piąty to pewnie ten hipis tak jak mówił Łidżet albo ten ich szef (mozna go zobaczyć tylko w niektórych filmikach w grze). Kampanie skończyłem ale pewności nie mam ;)

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

az z ciekawosci sprawdzilem instrukcje do bc2 :)

dla mnie wazne jest ze kazdy trafil tutaj za kare ( oprocz Sarge )

w instrukcji do bc1 sa podane powody, w instrukcji do bc2 podany jest tylko powod dla sweetwater'a ( wirus )

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś strzelać nie umie to i z taktyki dupa. Wszyscy niby na odpowiednich pozycjach a jak dochodzi do starcia to same czerwone znaczniki na mapie pozostają.

 

Może to wina tego, że goście mieli 20 poziom i znacznie lepsze bronie z lunetami. Zwykły inżynier a ekwipunek miał jak jakiś (pipi)y snajper. Zoom, full-automatic i 30 naboi w magazynku. Z taką bronią to sam mógłbym robić za jednoosobowy skład ale ma za niski poziom.

 

Jak ktoś strzelać nie umie to i z taktyki dupa. Wszyscy niby na odpowiednich pozycjach a jak dochodzi do starcia to same czerwone znaczniki na mapie pozostają.

 

Może to wina tego, że goście mieli 20 poziom i znacznie lepsze bronie z lunetami. Zwykły inżynier a ekwipunek miał jak jakiś (pipi)y snajper. Zoom, full-automatic i 30 naboi w magazynku. Z taką bronią to sam mógłbym robić za jednoosobowy skład ale ma za niski poziom.

 

A co do snajperów to są najgorzej wyważeni. Z początku trzeba przeładowywać po każdym strzale. Potem dostaje się taką broń, że ostrzał z czołgu nie wiele więcej się różni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...