Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Medyk odblokowany, ale ostatnia broń jest słaba.Najlepsza jest druga M249 chyba. Po dodaniu stabilizatora oraz celownika z 4-krotnym zoomem kosi aż miło.

 

Zacząłem dziś grać inżynierkiem i miałem śmieszną akcję. Obok mnie przebiegł snajper i nie zauważył. Wbiega po schodach a ja jak głupi za nim. Odwrócił się na 1 piętrze w jakimś budynku, a ja go ciach!! z wiertarki. Musiał strzelić niezłego zonka ;]

Odnośnik do komentarza

ten gosc pikus :)

zobacz top1 ps3 lader.

gosc 6tys osob zabil apachem/havociem

nic nie robi tylko lata

 

ps. poprawka http://bfbcs.com/stats_pc/Bu.Rogers

 

gosc niemozliwy.

 

10k zabil 300razy zginal

 

ps2. dzis dobry dzien na mordowanie snajperów :)

KLIK

 

Glitcher jak nic. Jedną bronią nabił ponad 1000 zabójstw i wszystkie dzięki strzałom w głowę. Bzdura.

 

Co do filmiku z nabijaniem punktów... Głupota w najczystszej postaci. To samo tyczy się wszelkich ustawek.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś mógłby wytłumaczyć mechanikę składów?

 

Jak zaznaczę M-COM selectem to jak mój skład go zniszczy to ja również dostane punkty? O co w ogóle chodzi z tym wyznaczaniem celów? Jest jeden pin, który wymaga obronienia i zniszczenia czegoś w jednej rundzie. Mam najpierw obronić a potem zniszczyć własny M-COM? Ja tam innych celów nie widzę. Tym bardziej, że wszystko robi się selectem. Czasami wpadają punkty za obronienie M-COM chociaż go wcale nie rozbrajałem.

 

Dzisiaj jakichś dwóch gości zdobywało z rundy na rundę po 3500 a reszta ledwo do 1500 dociągnęła. Jak oni to robią?

 

Za leczenie gości ze skłądu i naprawianie pojazdu, w którym się znajdują otrzymujemy więcej punktów. Tylko mało kto o tym wie. Powinno być jak wół napisane, że współpraca procentuje większą ilością punktów.

 

No i co jest z tymi granatami dymnymi? Moi koledzy potrafią więcej dymu narobić paczką fajek.

 

Jak się używa zasłony dymnej w czołgu?

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

@rkBrain

Pin, o którym piszesz zdobywa się w trybie Conquare - tam masz szansę "obrony" i "ataku" w jednej rundzie. Za atak uznawane jest zdobycie zaznaczonej neutralne/wrogiej flagi, za obronę zabicie przeciwnika w pobliżu zaznaczonej własnej flagi. Chyba ;) mnie ten pin wpadł właśnie w conquare, gdy próbowałem robić to, co opisałem wyżej.

W trybie Rush jako punkty bonusowe za obrone/atak "squad objective'u" liczy się zarówno rozbrojenie/podłożenie ładunku jak i zabicie wroga w jego pobliżu. Ale fakt, że bardzo mało ludzi zaznacza cele, więc trzeba to robić samemu :)

Punkty bonusowe dostaje tylko wykonawca danej akcji, a nie osoba wydająca rozkaz ani reszta squadu.

 

Jeśli chodzi o większą punktację względem reszty drużyny - jak grałem raz medykiem na ataku to np. miałem na koniec 3k, a reszta od 1,5k w dół, kwestia wczucia się w rolę i wypełniania swoich obowiązków ;)

 

Jest sobie stronka http://www.mlwgames.com/badcompany2/multiplayer-scoring m.in. z podaną bonusową punktacją

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.c...h?v=Nqy7kYBN3ow LOL, chyba znowu z shotgunem przesadzili, headshot za pomocą shota z odległości ok. 30m to lekka przesada :confused:.

 

Saiga z nabojami 12gauge ściąga z o wiele większej odległości. Na Valparaiso można bez problemu zabić atakującego snajpera (headshotem!), który jest na szczycie pierwszej bazy samemu stojąc na końcu wioski. I nie trzeba do tego brać dużej poprawki względem wysokości/odległości celu ;/ 

Odnośnik do komentarza

@oTOM

Chyba chodzi o tryb Conquest

 

udało mi się też wreszcie zrobić Distinguished Retaliation Combat. Jest na to fajny sposób: mapa na której jest wielu recon z przeciwnej drużyny (ja wybrałem arica harbor), sprawdzamy czy snajpery są na pozycji i wystawiamy się im na strzał ja biegłem pod górę i właziłem na gościa po czym jak już został moim nemezis wlazłem na górę od tyłu i sprzedałem mu noża. Najlepsze jest to że kretyn wracał na tą pozycję, więc czekałem na niego ...wrócił jeszcze 3 razy :whistling: .

 

Co do punktów najwięcej mi ich wpada przy:

podkładaniu min najlepsze jest nie to że co jakieś 3-5 minut wskakuje dodatkowe 300-500 punktów, ale świadomość że gdzieś na świecie jest gość przed telewizorem który sobie kolejny raz "źle" o mnie myśli 8)

 

i zostawiani skrzynek z ammo przy snajperach z drużyny, ale dobrych snajperach co łatwo sprawdzić wchodząc w wyniki, trzeba ich wykorzystać nawet jeśli uważasz że są bezużyteczni

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Prosty montaż z wersji PC, niemniej całkiem sprawnie poskładany, więc miłośnicy gry powinni go docenic (ostatnia akcja wyszła bardzo spoko). Nic niezwykłego, ot kilka przyjemnych dla oka zestawów, które w BC2 rozgrywają się na porządku dziennym.

 

 

Jeśli pocelujecie coś podobnego (czyt. wartego zobaczenia) dawać tu bez gadania wink.gif

Odnośnik do komentarza

No to czuje że dostane weterana dopiero jak dobije do ostatniego levelu w BF:BC2

 

 

 

pare postow wczesniej ktos podal linka na youtubie co trzeba zrobic aby uzyskac status veterana a co za tym idzie dostac M1.

 

 

Postepujac zgodnie ze wspomnianym filmem uzyskalem M1 i powiem ze bardzo fajna bron :) chociaz rpzeladowanie moglaby miec ciut szybsze.

 

PzdRo

 

 

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.c...h?v=Nqy7kYBN3ow LOL, chyba znowu z shotgunem przesadzili, headshot za pomocą shota z odległości ok. 30m to lekka przesada :confused:.

 

Saiga z nabojami 12gauge ściąga z o wiele większej odległości. Na Valparaiso można bez problemu zabić atakującego snajpera (headshotem!), który jest na szczycie pierwszej bazy samemu stojąc na końcu wioski. I nie trzeba do tego brać dużej poprawki względem wysokości/odległości celu ;/ 

Co ty gadasz? SAIGA ma takie samo zastosowanie jak shotgun. Celownik na pół ekranu i tylko sześć strzałów. Nadaje się tylko na krótki dystans. To, że raz kogoś ustrzeliłeś z większego dystansu nie oznacza, że będzie to regułą.

 

To samo tyczy się filmiku. Przypadkiem mu się udało niewiarygodna akcja a na filmiku wygląda jakby to z rozmysłem zrobił.

 

Ja też wczoraj wystrzeliłem z granatnika w jednego gościa w stylu "a może się uda". Gościu był w cieniu, więc nawet nie wiedziałem dokładnie na którym piętrze stoi. Nawet nie starałem się wycelować. No i jakimś cudem wpadł headshot.

 

Hardcore bez headseta mija się z celem.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.c...h?v=Nqy7kYBN3ow LOL, chyba znowu z shotgunem przesadzili, headshot za pomocą shota z odległości ok. 30m to lekka przesada :confused:.

 

Saiga z nabojami 12gauge ściąga z o wiele większej odległości. Na Valparaiso można bez problemu zabić atakującego snajpera (headshotem!), który jest na szczycie pierwszej bazy samemu stojąc na końcu wioski. I nie trzeba do tego brać dużej poprawki względem wysokości/odległości celu ;/ 

Co ty gadasz? SAIGA ma takie samo zastosowanie jak shotgun. Celownik na pół ekranu i tylko sześć strzałów. Nadaje się tylko na krótki dystans. To, że raz kogoś ustrzeliłeś z większego dystansu nie oznacza, że będzie to regułą.

 

To samo tyczy się filmiku. Przypadkiem mu się udało niewiarygodna akcja a na filmiku wygląda jakby to z rozmysłem zrobił.

 

Ja też wczoraj wystrzeliłem z granatnika w jednego gościa w stylu "a może się uda". Gościu był w cieniu, więc nawet nie wiedziałem dokładnie na którym piętrze stoi. Nawet nie starałem się wycelować. No i jakimś cudem wpadł headshot.

 

Hardcore bez headseta mija się z celem.

 

Sprawdź sam - tylko pamiętaj, że trzeba wybrać naboje odpowiednie. Wtedy nie strzela śrutem, a normalnym nabojem i przy zoomie masz skupienie na celowniku takie, że o ja (pipi)e. Zresztą sam tak ubiłem ze 155 osób (40 hs), więc wiem.  No i Saiga ma dodatkowy atut - jest szybka, więc można w 2 sekundy posłać cały magazynek na ew. korektę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...