Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

A ja się cieszę że od ostatniej instalacja patcha 1.01 lub 1.02 Gra się ani raz nie zawiesiła. Może to przypadek bo nie pisali że to poprawią ale jest dobrze (jak na razie) Nie zapeszać :whistling:

 

MI-28 havoc ma ktoś pojęcie na której mapie można tym cackiem polatać czy nie przypadkiem na Atakama Desart znajduje się tam ?

Owszem ;]

 

Swoja droga coraz bardziej podoba mi sie tryb conquest (ostatnio tylko w niego gram), rush mi sie juz troche przejadl (gralem w niego w BF BC jedynce, w becie BF BC2, w demku BF BC2 - wiec troche sie nagralem :P).

Dodam, ze na poczatku srednio mi przypasowal ten tryb.

 

Ciekawe, kiedy wyjda nowe mapki. Mam nadzieje, ze wszystkie nadchodzace map packi nie beda wymagaly dodatkowych wplat (jedynie vip code) - dzieki temu wszyscy byliby usatysfakcjonowani:

- gracze ktorzy kupili gre w sklepie

- tworcy, bo maja dodatkowy zysk (z codow oraz z prawdopodobnie mniejszego rynku uzywek)

- gracze posiadajacy uzywke, bo mimo wszystko bardziej im sie takie cos oplaca niz rozwiazanie z CoD, gdzie za kazdy map pack trzeba placic, a po zsumowaniu wychodzi niebagatelna suma

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

MI-28 havoc ma ktoś pojęcie na której mapie można tym cackiem polatać czy nie przypadkiem na Atakama Desart znajduje się tam ?

Moim zdaniem i tak lepszym helikopterem jest Apache, bo jest dużo bardziej zwrotny. Muszę jednak przyznać, że Mi-28 to najlepiej brzmiący helikopter w grze. ;)

Zdecydowanie się zgadzam. Mi najlepiej się zamiata Apachem ;)

Odnośnik do komentarza

Starszy projektant DICE zajmie się równoważeniem siły broni podobno na razie weźmie się za M60, 1911 i AA. Cholera zajmują się takimi pierdołami a ja wczoraj rozwaliłem swój m-com granatem na mapie z filmu gdzie nożem zniszczono m-coma

 

Wreszcie skończą się pytania na forum typu "czy serwery działają bo nie mogę się połączyć" na stronie BF:BC2 jest wyświetlany status serwerów dla każdej z platform. :)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

W jaki sposób nalicza ten cały skill level? Ktoś może mi to wyjaśnić bo kompletnie tego nie rozumiem bo według niego wychodzi na to żebym najlepiej odszedł od tej gry i poszedł pograć lepiej w coś zupełnie innego.

 

Opierając się na doświadczeniach z poprzednimi Battlefieldami myślę, że jest to pewnie wypadkowa wielu czynników - kill ratio, win ratio, punktów, zdobytych pinów i odznak. W odsłonach na PC było też tak, że jeśli zdejmiemy kogoś z wyższym skillem niż nasz to mnożnik skill points jest większy, jeśli kogoś z niższym to odpowiednio mniejszy.

Odnośnik do komentarza

Starszy projektant DICE zajmie się równoważeniem siły broni podobno na razie weźmie się za M60, 1911 i AA. Cholera zajmują się takimi pierdołami a ja wczoraj rozwaliłem swój m-com granatem na mapie z filmu gdzie nożem zniszczono m-coma

 

Wreszcie skończą się pytania na forum typu "czy serwery działają bo nie mogę się połączyć" na stronie BF:BC2 jest wyświetlany status serwerów dla każdej z platform. :)

Zabranie się za M60 to nie pierdoła, mam dość lam z tą giwerą. Bez jaj zaczynam pierszy walić z karabinu szturmowca czy inżyniera, a i tak to ja w 80% przypadków leże.

Odnośnik do komentarza

Starszy projektant DICE zajmie się równoważeniem siły broni podobno na razie weźmie się za M60, 1911 i AA. Cholera zajmują się takimi pierdołami a ja wczoraj rozwaliłem swój m-com granatem na mapie z filmu gdzie nożem zniszczono m-coma

 

Wreszcie skończą się pytania na forum typu "czy serwery działają bo nie mogę się połączyć" na stronie BF:BC2 jest wyświetlany status serwerów dla każdej z platform. :)

To nie spowoduję, że te pytanie się skończą. Ale może jakby tą wiadomość przypiąć i zrobić mini faq? :potter:

Odnośnik do komentarza

Wedlug mnie balans broni nie jest problemem, lepiej by sie zajeli tworzeniem nowych map.

Mogliby też zbalansować i odbugować istniejące.

 

edit:wow, po raz pierwszy od początku gry mój profil na stronie ea się odświeżył, pewnie dlatego że po raza pierwszy od premiery nie włączyłem gry przez ponad 24h ;)

 

edit 2: O kufa!! w Gadgets w dziale All kits jest przedmiot o nazwie "M1 Bayonette" :D chyba coś wyciekło

 

bayonette.png

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

Ja gram M60 i jedyne przegięcie z tą bronią, to możliwość zdejmowania snajperów, z większych dystansów. Bo myśląc logicznie nie powinno mieć to miejsca, a po za tym broń jak każda inna, myślę że celne serie z broni od kolesi grających w klasach engineer i assault są dużo bardziej koszące, to po prostu sprawa skilla i sytuacji.

Odnośnik do komentarza

moze mi ktos powiedziec jak sie "wola" o amunicje? gdy gram assaultem, zawsze zostawiam skrzynki z amunicja, ale gdy gram innymi klasami czesto ludzie biegna tyko przed siebie nawet po zdobyciu bazy zamiast wspomoc amunicja. takie "zawolanie" na pewno by pomoglo :)

 

wołasz wciskając select kiedy masz na celowniku assulta. Tak samo jak woła sie medyka, czy inżyniera zeby naprawił pojazd, lub kierowcę któregoś z pojazdów, zeby za tobą zaczekał.

Edytowane przez humanno
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd twórcy darzą takim sentymentem te m60-tki. Ja wiem, że w Wietnamie kosiły dżungle aż miło, i potrafią strzałem sciąć średniej grubości palmę, ale poza tym ta broń była mało celna, zacinała się i przegrzewała. Poza tym bez podstawki to chyba tylko Rambo mógłby z tego strzelać. Dodatkowo była amunicjożerna, co w Wietnamie było później kluczowe jak zobaczyli ile amunicji średnio na jednego Wietnamczyka zabitego zużywają Amerykanie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd twórcy darzą takim sentymentem te m60-tki. Ja wiem, że w Wietnamie kosiły dżungle aż miło, i potrafią strzałem sciąć średniej grubości palmę, ale poza tym ta broń była mało celna, zacinała się i przegrzewała. Poza tym bez podstawki to chyba tylko Rambo mógłby z tego strzelać. Dodatkowo była amunicjożerna, co w Wietnamie było później kluczowe jak zobaczyli ile amunicji średnio na jednego Wietnamczyka zabitego zużywają Amerykanie.

 

 

Implying że ta jest realistyczna?

 

buahahahaah dzięki, made my day ; D Istnieje jakiś realistyczny fps? Nie wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd twórcy darzą takim sentymentem te m60-tki. Ja wiem, że w Wietnamie kosiły dżungle aż miło, i potrafią strzałem sciąć średniej grubości palmę, ale poza tym ta broń była mało celna, zacinała się i przegrzewała. Poza tym bez podstawki to chyba tylko Rambo mógłby z tego strzelać. Dodatkowo była amunicjożerna, co w Wietnamie było później kluczowe jak zobaczyli ile amunicji średnio na jednego Wietnamczyka zabitego zużywają Amerykanie.

Nie wiem czy wiesz, ale niektóre odziały Navy Seals podczas wojny w Wietnamie były wyposażone tylko w M60 i nosili je jak zwykły karabin, strzelali bez żadnych "podstawek". Trzeba przyznać, że nie byli to zwykli żołnierze, ale dawali radę. M60 miało wady, ale nie była to raczej broń mało celna, ani "amunicjożerna". W ogóle co to znaczy, że broń była "amunicjożerna"? Każdy żołnierz wystrzeli tyle pociksów ile mu potrzeba, co ma do tego broń? Poza tym obecna wersja M60 (bodajże E4) jest już prawie pozbawiona wad. :)

Polecam ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=ng903SYfI3k

Edytowane przez Matt90
Odnośnik do komentarza

w ramach tego offtoba to stwierdzenie ze byli wyposażeni tylko w M60 to chyba troche nadinterpretacja. Owszem nosił go 1 żołnierz jako swoją główną broń, co nie było spotykane przy tego rozmiarze broni, ale raczej był on 1 z drużyny głownie do stawiania ognia zaporowego. Widać to przy tym ćwiczeniu gdzie stopniowo sie wycofują, reszta squadu ma "zwyklą" broń.

 

ps. nooo, ruszyły w końcu statsy w profilu na stronie bf.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Co do realistycznego FPS-a, chyba dobrym przykładem jest Operation Flashpoint.

 

Co do amunicjożerności, chodziło o to, że Amerykanie mieli tendencje do zużywania bardzo dużej ilości amunicji, na jednego Wietnamczyka według niektórych źródeł wynikało 200 000 sztuk amunicji. Chodziło prawdopodobnie o atmosferę stresu panującego w dżungli, oraz nastawienia psychicznego u amerykańskich żołnierzy. Po tych raportach M60 z racji braku posiadania innego trybu ognia, niż ciągły, dostawali tylko ci bardziej rozgarnięci, a M16 przerobiono tak by nie posiadały ognia ciągłego, tylko serie były po trzy strzały.

 

Ogólnie lubię podnosić M60, ale o wiele wygodniej strzela mi się z SAW'a (M249), celowniczek jakby lepiej leży :) Chociaż i tak preferuję assaulta, dobrze wystrzelona seria ze średniego dystansu i nie trzeba nawet ciągłego ognia. Wkurzają mnie te krótkie snajperki, które są jak na snajperki szybkostrzelne.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie lubię podnosić M60, ale o wiele wygodniej strzela mi się z SAW'a (M249), celowniczek jakby lepiej leży :) Chociaż i tak preferuję assaulta, dobrze wystrzelona seria ze średniego dystansu i nie trzeba nawet ciągłego ognia. Wkurzają mnie te krótkie snajperki, które są jak na snajperki szybkostrzelne.

 

M60 w tej grze bez optica to przynajmniej dla mnie fail-o ile innymi lmg bez celownika optycznego da się bez problemu celować dobrze tak tutaj za cholerę nie mogłem trafić jak chciałem xD Sprawa przepakowania jest inna-pierwszy strzał ma zerowy recoil + każdego zdejmuje się 3-4 strzałami. broken i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...