Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie ten AN-94 jest świetny (choć mało popularny w normalnym świecie, gdyż mimo dobrego pomysłu, ma dużo niedoróbek), w zasadzie strzela podwójnymi seriami i odrzuca tylko raz, co praktycznie jest niezauważalne. W zasadzie waham się między tym, a M416, przynajmniej do czasu M16A2. Z tego co wiem zdania są podzielone, i niektórzy zostają przy AN-94 ze względu na mniejszy odrzut, niż w przypadku M16A2 (trzy odrzuty).

Odnośnik do komentarza

Ja sie pokusilem o TDM na HC. Jako ze bywalo fajnie w MW1 na trym wlasnie trybie. Ogólnie - zero emocji. Nie bylo za wiele osób, ale wpadło kilka odznak. Jednak nie polecam, chyba ze z ciekawosci i wlasnie w polowaniu na jakieś wisorki. HC mi sie podoba, ale w rushu troche wkurzające jak czesciej sie ginie i trzeba pedałować spory dystans do forntu, no i życie - 50% , wku..ienie na reconów + 50%.

Odnośnik do komentarza

Muszę się pochwalić:)

Jak kiedyś udało się ściągnąć M95 pilota śmigłowca który leciał bokiem, to wczoraj miałem fart nad fartami ze znacznej odległości ściągnąłem UEV ten mały sterowany helikopter ;) czołgiem i nie karabinkiem tylko lufą, oraz w tej samej rundzie zniszczyłem 20 pojazdów i w końcu udało mi się odblokować insygnie zniszczenia 500 wehikułów. :turned:

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Jajo zniose zeraz. Przeszukałem i wyburzyłem prawie wszystkie budynki i przetrzepałem okolice i nie moge znaleźć 2 cholernych mcomów kampani, w misji ze spadającym stalitą. Tzn w crack the sky mam, ale w 2ch nastepnych mam po 1. No przeciez tam jest tak niewiele budynków :verymad: jak moge tego nie widziec.

 

ps. zwróciliście uwage ze domy wszedzie sa takie same? Górskie szczyty-pustynia i tu i tu domek z kominkiem... w dzungli chyba troche inaczej wyglądają, bo drewniane.

Odnośnik do komentarza

Mialem dzisiaj fajna sytuacje jako atakujacy w Port Valdez.

Siedzialem w zburzonym budynku z m-comem i strzelalem z granatnika do drugiego m-coma. Jako, ze bylem niezle ukryty a walilem wykorzystujac opad pocisku, to nikt sie mna nie interesowal. Po jakichs 5 strzalach z granatnika - spotkala mnie fajna niespodzianka. Okazalo sie, ze zburzylem budynek, rozwalilem m-coma (zyskujac za to punkty :D) oraz zabilem dwoch wrogow siedzacych w srodku. Jeszcze jedyne 17 razy i wpadnie trophy :P

 

Dosyc podobna sytuacje mialem tez na arica harbor - druga baza, jestem atakujacym; dla naszej druzyny zostalo jakies 5 ticketow. Wale z granatnika z budynek z m-comem i rozwalam go DOKLADNIE w tej samej sekundzie, kiedy pada ostatni zabity. Sekunda wiecej, a gra by trwala dalej (to byl ostatni m-com w tej bazie), a tak - game lost.

Odnośnik do komentarza

Drużynowy turniej



Battlefield Bad Company 2

 

Battlefield-Bad-Company-2.png

 

Moi drodzy!

Padł pomysł zorganizowania mini turnieju drużynowego/klanowego Battlefield Bad Company 2.





Nie mam na myśli tutaj nic na kształt ligii. Ot, chcemy zebrać trochę graczy, zebrać w jakąś zorganizowaną kupę (przynajmniej zawsze będzie z kim grać) i trochę się powyżywać. Zrobimy prosty regulamin, które opisywać będzie tylko podstawowe kwestie związane z trybami i punktami i...GRAMY :thumbsup: Szukam zarówno klanów/drużyn jak i pojedynczych graczy, którzy chcą wziąć udział w turnieju - kilku pojedycznych graczy to już formalnie prawie drużyna. Liczymy na to, że uda się zebrać kilka drużyn od 6 do 12 graczy i pograć zarówna w RUSH jak i CONQEST. Narazie zbieramy info czy jesteście czymś takim zainteresowani, czy też lepiej olać sprawę :unsure: Wymagamy tylko chęci do dobrej zabawy i dobrego humoru :whistling:

 

Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany, to proszę uderzcie do mnie na PSN: kozbinio lub napiszcie do mnie poprzez forum PSX EXTREME. Pomysłem opiekuje się również fiszi a patronuje mu PS3LIGA.PL; Możecie też wpisywać się tutaj: Turniej BF:BC2 lub w dziale ONLINE.

 

Damy sobie tydzień czasu na zebranie ekipy i jak będzie nas więcej niż 1 drużyna to jedziemy

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Wszyscy chwalą się niesamowitymi akcjami w swoim wykonaniu. To teraz pochwalcie się największymi wpadkami, o których wolelibyście zapomnieć. Może ja zacznę.

 

Port Valdez, atakujemy, ostatnia baza. M-Com w baraku wysadzony, ostro obrywamy, udaje mi się zdobyć helikopter wroga zaczynam latać wokół budynku z ostatnim M-comem, moja ekipa powoli dołącza się do mnie i ostrzeliwuje wroga. Ticketów coraz mniej, coś mi się pochrzaniło z gałkami, jak zostały tylko 4 to wyleciałem za mapę, panicznie próbowałem wrócić, wszyscy wyskoczyliśmy do wody ale nie dało się wyjść bo tam jest takie wysokie zbocze. Giniemy w czwórkę i przegrywamy całą bitwę. Ale mi było wstyd, dobrze, że nikt nie miał HS, przyznałbym sobie za to specjalną nagoodę -1000 punktów.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

no wreszcie dyskusja dla mnie...

1) po pierwsze - rozłożenie ładunków C4 dookoła mojego m-cmu jako broniący. Czekałem aż wpadnie tam ekipa atakujących żeby podkładać, nacisnąłem FIRE i... M-COM poszedł w piz*u!

2) po drugie: przez dobrą minutę stałem z drugim kolesiem na wzgórzu. podszedłem za nim, dawałem mu amunicję, kryłem go...a tu się po dobrej minucie okazało, że to koleś z przeciwnej drużyny. odwrócił się i sprzedał mi kosę

Odnośnik do komentarza

Gram jako obrońca Port Valdez został ostatni M-COM w tym baraku atakującym zostało tylko kilka biletów i pewnie za jakąś minute albo dwie wygralibyśmy, ale udaje im się go uzbroić trwa silna wymiana ognia po której zostaje jedynym który jest na tyle blisko żeby zdążyć dobiec i rozbroić ładunek, wiec szybko podbiegam wciskam kółko na padzie i... podnoszę M60 medyka który tam poległ. Straciłem przez to jakieś dwie sekundy których mi zabrakło podczas rozbrajania, przegraliśmy a ja myślałem że mnie coś trafi. W sumie zdarzyło mi się coś takiego parę razy ale ten przypadek był wyjątkowo frustrujący.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z takich akcji to miałem 2. Przy czym obie na Port Valdez, za pierwszym razem jako broniący przy m-comie w biurze (drugi rzut) wsiadłem do czołgu i przez ogólne podziurawienie budynku masakrowałem przeciwników, którzy tam się próbowali przedostać, aż tu w końcu budynek nie wytrzymał i j@b! na m-com i dwóch towarzyszy. A za 2 razem przy wycofaniu się (również jako broniący) do 3 "bazy"- tam gdzie jest lądowisko z Apachem wsiadłem razem ze squadmenem i lecimy na przeciwnika, latamy latamy..., jakiś czołg w bija pomiędzy obydwa m-comy. Myślę sobie to robimy Wietnam, nurkuję wypuszczam rakiety i okazuje się, że tak się napaliłem, że podniesienie lotu jest niemożliwe i wylądowałem na kontenerach i może to nie byłby jeszcze jakiś szczególny przypał, gdyby nie to, że po oczywistej ewakuacji zachciało mi się powrotu do helikoptera leżącego na swoim śmigle, który zaraz wybuchł :whistling:.

 

PS z kilka razy zdarzyło mi się, że jakiś cwaniak/idiota chciał mnie zabić nożem/pistoletem ale jakimś fartem odwróciłem się i delikwenta 1/delikwenta 2 ubiłem.

Edytowane przez Shakal
Odnośnik do komentarza

No cóż biegnę za kolesiem, który jest ode mnie jakieś 2 metry, wyciagam pistolet i chce go nim ubić bo brakuje mi jednego killa do gwiazdy, wywaliłem cały magazynek, a koleś się odwrócił i ze stoickim spokojem mnie wykończył:).

 

Innym razem biegłem wysadzic M-COMa w wagonie, ale widze, że obok siedzi snajper wiec pomyślałem, że miło byłoby go ubić nożem, zaszedłem go od tyłu, a on wstał i podszedł troche w lewo żeby lepiej przycelowac i oczywiście nietrafiłem go nożem, co wydarzyło się aż 3-krotnie!!! po tym wszystkim wybiegł jakiś medyk i mnie ubił.

Edytowane przez ImperatorPL
Odnośnik do komentarza

No animacja noża jest zbyt długa i wystarczy że kolo lekko się ruszy i wychodzą dziwne akcje.

 

 

Wiesz ja zrobiłem backstaba kolesiowi który był dobrych 5 metrów przede mną - MAGICZNY NUSZ TZONIE ; D

Ja raz zabilem kolesia nozem przez sciane budynku :P Na white pass siedzialem w srodku, a przez okno widzialem przeciwnika stojacego tuz przy oknie - pomyslalem, ze sproboje: zabilem go przez sciane, koles sie musial niezle zdziwic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...