Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jezuuuuu kupilem gre i to z kodem, az sie musialem pochwalic ;D

Jakies pro-tipy do multi? Jak gralem w bete to po 3meczach mialem ratio 2.00, ale w pelnej podobno juz nie jest tak rozowo.

Już było kilka razy, ale że temat dosyć duży...

<- polecam każdemu nowemu graczowi obejrzeć.

Poza tym tak jak mówi blazej10, graj z ludźmi z friendlisty którzy są już trochę ograni, możesz ich zawsze podpytać albo podejrzeć co ciekawsze zagrywki.

Odnośnik do komentarza

co do ch...? próbuje wbić na online standardowo, rush, elegandzko ciesze sie ze Port Valdez, i jak juz mam wejsc do gry doatje kicka i info ze zostalem wykopany z gry... no wiec jeszcze raz i.. przy loadingu mapy wpadają mi 2 trofea Medic i Recon Expert :blink: . Kolejne 2 próby wbicia do gry ta sama mapa, ten sam kick...

 

no teraz inna mapa i juz jest ok..

 

ps. pytanie [niby oczywiste] jako concuest noobie - co daje nam zdobywanie flag? :mellow: kończą sie tickety i przegrywa ta ktorej sie skonczyly... gralem dopiero kilka partii i nie zauważyłem wiekszego wplywy posiadanych flag na koncowy rezultat meczu. Czy flag to tylko nabijasze punktów, a o zwyciestwie decydują fragi? Raz zdarzylo sie tak ze obie dróżyny miały 3-3 fragi, 2-2, 1-1... 0-0.. i wtedy wygrali ci co posiadali flagi..

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam ze Harbor w trybie Conquest rzadzi!

 

Wczoraj gralem tylka ta mape i jest super. Duzo akcji ktora bardzo szybko sie zmienia ( ze wzgledu na nieduzy rozmiar mapy) snajperzy az tak jak sie obawialem nie przeszkadzaja ze wzgledu na duzo ilosc zabudowan przy ktorych sie ludzie poruszaja. Dopoki nie zniszcza budynkow to jest w/g mnie najlepsza mapa.

 

 

 

 

PzdRo

 

 

Odnośnik do komentarza

dokładnie, też mi się nie aktualizuje. a co do pytania to za każde przejęcie chyba jest punkcik i tak się je zbiera, wygrywa ten który ma więcej przejęc, ale dokładnie nie wiem, bo grałem z kilkanaście razy.

 

no wlasnie punkty za przejęcia nie są chyba jakoś naliczane teamowo. Przegrywali ci którym sie konczyly tickety.. chyba ze to jest na czas - i albo decydują flagi albo fragi... nie wiem, niech ktoś nas oświeci.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Kilka stron wcześniej pytałem o to samo, a ktoś odpowiedział, że posiadanie flag odnawia tickety, im więcej flag tym szybciej, ja pewności do dziś nie mam :)

tez mi to przeszlo przez mysl, super wnikliwie sie nie przygladalem, ale z takiego rzutu okiem na tą zależność - to zadnego odnawiania tiketów nie odnotowałem.

Odnośnik do komentarza

co do ch...? próbuje wbić na online standardowo, rush, elegandzko ciesze sie ze Port Valdez, i jak juz mam wejsc do gry doatje kicka i info ze zostalem wykopany z gry... no wiec jeszcze raz i.. przy loadingu mapy wpadają mi 2 trofea Medic i Recon Expert :blink: . Kolejne 2 próby wbicia do gry ta sama mapa, ten sam kick...

 

'blabla'

 

Ahahah, też dostałem takie odznaki, też mnie wywaliło z Portu Valdez, hahaha :D :D :D

 

Jeśli chodzi o luźny turniej to klan Polish Power jest gotowy ;)

Odnośnik do komentarza

Port Valdez ma jakiegoś buga online i kick'uje ludzi zanim wejdą. Nie wiem o co z tym biega, zawsze myślałem że po prostu nagle stałem się 21 graczem, a gra pozwala na 20, więc nadwyżkę w mojej postaci wykopało. Tylko właśnie zawsze jakoś z Portu Valdez. Jednak żadnej odznaki nigdy mi nie dało za to.

 

Jak pogrywam m16a2 to wydaje się, że ta broń nie ma odrzutu. To tylkol złudzenie, bo często chybiam proste kille. Fakt, że na bliskiej odległości po prostu robi sitko, ale IMO na większe odległości lepiej strzelać z AN 94.

Odnośnik do komentarza

ps. pytanie [niby oczywiste] jako concuest noobie - co daje nam zdobywanie flag? :mellow: kończą sie tickety i przegrywa ta ktorej sie skonczyly... gralem dopiero kilka partii i nie zauważyłem wiekszego wplywy posiadanych flag na koncowy rezultat meczu. Czy flag to tylko nabijasze punktów, a o zwyciestwie decydują fragi? Raz zdarzylo sie tak ze obie dróżyny miały 3-3 fragi, 2-2, 1-1... 0-0.. i wtedy wygrali ci co posiadali flagi..

 

Nie jesteś pierwszym który się nad tym zastanawia i pewnie nie ostatnim :) Ja grałem wcześniej na PC w Battlefieldy i w BC2 zasady są podobne (przynajmniej tak wynika z obserwacji, bo chodzą też plotki, że Dice coś zmieniło, ale nikt się oficjalnie na ten temat nie wypowiedział). Ogólnie rzecz biorąc każda drużyna startuje z pewną pulą ticketów, których liczba w miarę upływu czasu maleje (zależy to od wielkości mapy i ilości graczy) np. jeden ticket mniej na 40 sekund gry. I teraz: zdobycie flagi przez naszą drużynę powoduje, że liczba ticketów przeciwnika maleje szybciej. Dodatkowo każde uśmiercenie członka drużyny przeciwnej to jeden ticket mniej. Czyli priorytetem dla drużyny powinno być przejęcie jak największej ilości flag i jednoczesne ubijanie jak największej ilości przeciwników. Ale też jeżeli drużyna jest sprawna i szybka to może na dobrą sprawę wygrać Conquest bez zdobywania ani jednej flagi a tylko ubijając przeciwników (raz tak trafiłem, ale była rzeźnia...). Z kolei jeśli nas łoją to oprócz prób odzyskania flag powinniśmy też zainwestować w medyków i jak najwięcej reanimować kompanów, żeby odnawiać tickety (często trafiam tak, że przeciwnicy obstawiają wszystkie flagi i kampują potem w punktach respawnu, bez medyków się wtedy nie obejdzie bo tak to przegramy dość szybko).

 

PS. Piszę to tylko na podstawie własnych obserwacji i doświadczeń, jak ktoś zauważył coś innego lub chce coś dodać to śmiało :)

Odnośnik do komentarza

no to by rzucalo troche swiatla na sprawe conquest, ale praawde mowiąc poza tamtymi partiami wiecej juz w ten tryb nie gralem. Za to wlasnie sporo ogrywalem laguna presta [czy jakos] w rushu bo trafilem na nią kilkakrotnie. 10 ! mcomów jest co robić. W dodatku jako defender to nie bardzo z początku mozna sie polapać z której strony wlasciwie bedą nadciągać att. Zielono, na hc bez zaznaczania nie wyobrazam sobie tej mapy :P

 

Mój nr 1 to nadal P.Valdez, btw dzis znow przytrafil mi sie kick z tej mapy :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...