Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

a ja moze odnowie temat pinu Squad Member - Obtain one attack and one defend order, bo czytam i jednoznacznie nie bylo odpowiedziane, da sie to zrobić w rushu? w ciagu 1 rundy? Ktoś musi wydać rozkaz obrony czy to my mamy go wydac?

 

Ktoś z drużyny ma nam wydać w czasie jednej rundy komendę "attack" i "defend" (wciskając select) a my po otrzymaniu tej komendy w obrębie atakowanego/bronionego miejsca mamy zdjąć przeciwnika. Ja obstaję przy tym, że da się to tylko zrobić w conquest, bo tylko tam w ciągu jednej rundy możemy jeden punkt zarówno bronić jak i atakować.

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

Wczoraj w końcu udało mi się spróbować z kimś z drużyny oblepić UAV sporą ilością C4 - radocha nieziemska a po takiej operacji to małe gówienko staje się maszyną zniszczenia i zastosowań ma mnóstwo ;) Najlepiej używać jako szybki desant na bazę wroga i ekspresowe niszczenie budynków :)

 

Tutaj przykładowy

.
Odnośnik do komentarza

a ja moze odnowie temat pinu Squad Member - Obtain one attack and one defend order, bo czytam i jednoznacznie nie bylo odpowiedziane, da sie to zrobić w rushu? w ciagu 1 rundy? Ktoś musi wydać rozkaz obrony czy to my mamy go wydac?

 

Ktoś z drużyny ma nam wydać w czasie jednej rundy komendę "attack" i "defend" (wciskając select) a my po otrzymaniu tej komendy w obrębie atakowanego/bronionego miejsca mamy zdjąć przeciwnika. Ja obstaję przy tym, że da się to tylko zrobić w conquest, bo tylko tam w ciągu jednej rundy możemy jeden punkt zarówno bronić jak i atakować.

 

Samemu też można sobie wydać rozkaz i zaliczy, mi wpadło w conquest. Piny w rush zaliczane są z obu rund - ataku i obrony, ale chyba pewniejszy (i krótszy) jest conquest :)

 

A zabawy z minami są przednie :D

Odnośnik do komentarza

udało sie. suqad member pin wpadł w conqueście. Ale sie namęczyłem przyznam szczerze bo za chuchu nie mogłem wydawać rozkazu ataku/obrony :huh: cisne i cisne ten sellect i dupa, nic, a za chwile bez problemu za pojedyńczym naciśnięciem wydaje rozkazy na wszystkie 3 flagi [tzn 1 wcisnięcie na flage]... nie czaje zupelnie.

Odnośnik do komentarza

Zaznaczanie wrogów w becie/demo było ZBYT łatwe... wydaje mi się, że to był jeden z wniosków wyciągniętych z tamtych wersji i dlatego utrudniono to w pełnej grze.

Co do obiektów... to rzeczywiście raz bez problemu się zaznacza,a w następnej grze jest problem:/

zaznaczanie przeciwników tez bardzo nie równe, czesto jak gram snajperem i mam w celowniku biegnacego goscia to nawet kilkukrotne wciśniecie selecta nic nie daje. A obiekty to wogole nie rozumiem, moze to od czegoś zależy, moze nie zawsze mozemy wydac rozkaz..

 

BTW. PYTANIE: Udana obrona flagi jest wtedy gdy uda nam się zabić wroga gdy jeszcze miga nasz niebieski znacznik wokół flagi?? Bo staram się zdobyć blachę za 4 obrony flagi w meczu i kurde mam z tym problem :)

 

obrone flagi zalicza gdy zabijemy wroga w jej pobliżu, nie musi migać. Squad deffence jest dodatkowo jeśli byl wydany rozkaz obrony.

 

 

ps. mi wogole nie nalicza użycia Thompsona, widnieje jako nie używany jeszcze.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Musisz posiadac przynajmniej jeszcze jedna gre z serii Battlefield i ja zarejestrowac na stronce.Ja mam Bf1943,ale za chorobe nie moge jej zarejestrowac.Udalo sie to komus?

 

 

Jest taka możliwość ale trzeba trochę po ANG rozmawiać.Wbijasz na stronę EA chyba na pomoc i tam jest coś takiego ze wybierasz opcje pomocy dokładnie nie pamiętam jak to się robi ale w każdym bądź razie czekasz w kolejce i łączy Cie na czat z pracownikiem EA i standardowe procedury że jesteś z PL chciałbyś zarejestrować grę itd.Ktoś na forum ps3site w taki właśnie sposób zarejestrował tą grę

Odnośnik do komentarza

Musisz posiadac przynajmniej jeszcze jedna gre z serii Battlefield i ja zarejestrowac na stronce.Ja mam Bf1943,ale za chorobe nie moge jej zarejestrowac.Udalo sie to komus?

 

 

Jest taka możliwość ale trzeba trochę po ANG rozmawiać.Wbijasz na stronę EA chyba na pomoc i tam jest coś takiego ze wybierasz opcje pomocy dokładnie nie pamiętam jak to się robi ale w każdym bądź razie czekasz w kolejce i łączy Cie na czat z pracownikiem EA i standardowe procedury że jesteś z PL chciałbyś zarejestrować grę itd.Ktoś na forum ps3site w taki właśnie sposób zarejestrował tą grę

 

Ok dzieki,bede musial chyba tak zrobic,bo poprzez strony EA i Bf nie szlo tego zrobic,nawet nie bylo Bf1943 w menu wyboru gier do zarejestrowania...

Odnośnik do komentarza

W 1 poście znajduje się FAQ który powstał przy współpracy z Piromaniack z forum.battlefield.pl oraz marekjw2523 z psxextreme.info i nieporównywalnie mniejszą pomocą z mojej strony.

Jednocześnie ten FAQ jest odzewem na posty z 87 strony. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte przydadzą się Wam jak i nowym graczom.

Masz coś co się przyda w FAQ'u ? Napisz do marekjw2523 lub mnie na PW

Myślicie, że lepiej będzie jeśli każdy podpunkt będzie rozwijany osobno ? :turned:

Odnośnik do komentarza

no właśnie, bo kille za thompsona wpadają garandowi i na odwrót. a ja chciałbym się dowiedziec jak odblokowac garanda, żeby dostac insygnię Distinguished Weapon Knowledge za brązowe medale dla każdej broni

nie prawda thompson nie zalicza garandowi

Odnośnik do komentarza

Powiem tak że właśnie zagrałem M1 jeden meczyk, zabiłem nim dwie osoby i mi naliczyło na M1 więc może już jest ok :unsure:

 

Aż dziś sprawdzę bo właśnie brakuje mi tylko właśnie dwóch trofeów które teoretycznie już mam, a ten bug je blokuje :)

 

Niestety dalej nie działa wciąż kille przypisuje mi pod Thomsona

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Zielu gdzie ty masz czas aby tyle grac i te wszystkie kille nabic ;)

 

ps wybacz ze tak lamilem i zginałeś przeze mnie :(

ps2 moze ktos podac progi bronze, silver, gold , platinum stars?

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...