Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie z nudów na stats-o-matic przęglądałem sobie profil InViNciBLe_RaW. Można wpaść w kompleksy ;d

 

hehehe taki paker niego bo lata tylko helikopterem, zobacz sobie tego typka: http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/liveween jakie ratio ma :)

 

dokładnie atacama desert to jedyne miejsce gdzie można go spotkać, zmienia się plansza i wychodzi z gry

Odnośnik do komentarza

Lekka zwała że kolo "specjalizuje"się w 1 mapie,z czasem to się nudzi :P Zdobyłem dzisiaj 1 atack,1 defend order,teraz tylko jeszcze 2 piny,obrona 4 flag(rozumiem że tutaj musze zabić conajmniej 4 przeciwników przy różnych flagach?) i 3 rozjechania helikopterkiem.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Lekka zwała że kolo "specjalizuje"się w 1 mapie,z czasem to się nudzi :P Zdobyłem dzisiaj 1 atack,1 defend order,teraz tylko jeszcze 2 piny,obrona 4 flag(rozumiem że tutaj musze zabić conajmniej 4 przeciwników przy różnych flagach?) i 3 rozjechania helikopterkiem.

 

 

chyba nawet moze byc przy 1 fladze, to dosc latwy pin. Mnie równiez pozostaly 3 road kille, dziadostwo bo jak nie wjedziesz super centralnie w kolesia to przeniknie przez maske, ja staralems ie to zrobic humvee ale chyba faktycznie lepiej uav [co wcale nie znaczy ze nie przenikają] ale przynajmniej nie zginiemy po nieudanej probie.

Odnośnik do komentarza

Lekka zwała że kolo "specjalizuje"się w 1 mapie,z czasem to się nudzi :P Zdobyłem dzisiaj 1 atack,1 defend order,teraz tylko jeszcze 2 piny,obrona 4 flag(rozumiem że tutaj musze zabić conajmniej 4 przeciwników przy różnych flagach?) i 3 rozjechania helikopterkiem.

 

To nie odosobniony przypadek grałem nie raz przeciwko kolesiom z 50 lv i za każdym razem wychodzili po grze na jednym typie mapy, więc szacunku na pewno nie mam.

Odnośnik do komentarza

W końcu zrobiłem to potrójne rozjechanie,1 hamerem i 2 z zaskoczenia czołgiem,w następnym meczu w myśl zasady że jak ci zależy to idzie powoli,rozjechałem aż 4 na raz wbijajac się w drzewa do"a"na tej mapce co zaczynamy na spadochronie w dzień i zajarany gram dalej i mnie rozłączyło...i wchodze w statsy po meczu i nie mam tego zaliczone,dosłownie rece opadają.A od tego momentu mineły już 2 mecze.

Odnośnik do komentarza

 

A dla wszystkich broniących honoru m60 polecam zajrzeć na http://denkirson.xanga.com/722757523/bad-company-2/ i zobaczyć jak bardzo ten karabin odstaje od pozostałych broni medyka.

 

Ale M60 jest najwolniejszy mój XM8 LMG go zniszczy zanim wystrzeli 2 pocisk. 8)

 

M60 fajne lecz gdy jest po twojej stronie.

Edytowane przez macioaldo
Odnośnik do komentarza

Ja swoje zrobiłem ciężarówką na Port Valdez, wystarczy porożjezdżać ludków biegnących do m-coma, zwłaszcza jak jeszcze ktoś ukradnie Apache'a i sieje pożogę. Druga możliwość trudniejsza, bo Hummerem na Arica Harbor - tylko za dużo czołgów.

 

Dziś wpadł pierwszy, złoty dogtag. Jakiś gość z [HBK] padł ofiarą mojego noża, o nicku MacMilano21.

 

 

Włoski dogtag jak każdy inny ;p

 

Odnośnik do komentarza

Humanno mi się udało na tej mapce z bety,najpierw UAV na wzgórzu,gdzie kampią snajperzy obrońców,zestrzelili mnie więc wsiałem w hummera i udało mi się typa przy "B" rozjechać i na koniec gdy m-comy są w wagonie i wraku busa,stanąłem sobie dalej abramsem i jak wyczaiłem typka to rura i na niego :P.Jednak najlepszą akcje miałem na tej mapce to w dzień zaczynamy na spadochronie,wjechałem do "A" T-90 ściałem wszystkie drzewa i wpadły 4 kille :P Szkoda tylko że mnie wtedy wywaliło.W ogóle też macie tak że wyskakuje wam błąd połączenia,wywala was i cofa statystki?

Odnośnik do komentarza

gdzie najlepiej trzasnąc 3 road kille? Potrzebuje porady, przerzucilem sie na Atacama desert, ale bida jak na razie. Tylko nie mowcie ze najlepiej uav... w DM są na którejś planszy jakies pojazdy?

w Arica harbour jest bradley

tak samo na Isla ....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...