Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nelson - skradankowy klimat rządzi!

No ba! Własnie na tej mapce udało mi się wykosić grupkę pięciu chłopa z noża :teehee: Byłem obrońcą, stracilismy pierwsze dwie wytyczne i pojawiły się nastepne. Ja się przyczaiłem w krzaczkach, grupka przeciwników przebiegła jakiś metr ode mnie, ustawili się na górce i zaczęli ostrzeliwać moich. Wtedy się podkradłem za ich plecy i urządziłem krwawą rzeź :wub: Czterech nawet nie zajarzyło o co chodzi, piąty się zdążył ledwo odwrócić (pewnie dostał cynk przez hedseta). Czysty miód, kocham ta grę :biggrin:

Odnośnik do komentarza

Jak zrobiłeś tego triple killa? Ja teraz wpadam z 6 C4 do budynku,podstawiam pod ściany nośne i zawalam budynek :P

Hehe też tak biegałem robiąc trophy Destruction 2.0, ale uważaj bo nie raz dostałem kicka z gry za akcje z C4 ;/

orientuje się ktoś czy jakaś inna broń nalicza kill'e Thomsonowi bo już końcówka w zbieraniu insygni a Thomson dalej wisi :(

Odnośnik do komentarza

Jak zrobiłeś tego triple killa? Ja teraz wpadam z 6 C4 do budynku,podstawiam pod ściany nośne i zawalam budynek :P

Hehe też tak biegałem robiąc trophy Destruction 2.0, ale uważaj bo nie raz dostałem kicka z gry za akcje z C4 ;/

orientuje się ktoś czy jakaś inna broń nalicza kill'e Thomsonowi bo już końcówka w zbieraniu insygni a Thomson dalej wisi :(

żadna nie nalicza czekamy na latke

Odnośnik do komentarza

Jak zrobiłeś tego triple killa? Ja teraz wpadam z 6 C4 do budynku,podstawiam pod ściany nośne i zawalam budynek :P

Hehe też tak biegałem robiąc trophy Destruction 2.0, ale uważaj bo nie raz dostałem kicka z gry za akcje z C4 ;/

 

a w jakiż to sposób dostałeś tego kicka? :blink:

 

 

pjekrasnaja robota, wlasnie na dobranoc rozegralem przyjeną partię oczywiscie na port valdez, min. 8 [2 piny] vehicles poszlo z dymem chyba 3 dzieki c4 reszta miny, btw miny to jeden z łatwiejszych sosobów na nabijanie killów. Pod warunkiem ze mapa obfituje z pojazdy. Nie ma to jak wpdające z nienacka np 300pkt bo gimbus wjechał na zostawione 5 min temu miny :)

 

a co do assulta i jego C4 to przez chwile myslalemz e robicie mnie ch*ja bo nie moglem wybrac c4, dopiero kiedy wybierze sie "międzyprofilowe" bronie mozna wziasc c4. Nie jest tez tak różowo z tym c4 bo jesli uzupelniamy zpasay to zostawione wczsniej ładunki znikają na rzecz tych dopiero co rzuconych. W sumiem sensowne, bo nie mozna w nieskonczonosc ukladac i wysadzic calej wiochy na raz, z 2giej strony troche kichabo trzeba budynek na raty rozwalac.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

 

 

a w jakiż to sposób dostałeś tego kicka? :blink:

 

 

pjekrasnaja robota, wlasnie na dobranoc rozegralem przyjeną partię oczywiscie na port valdez, min. 8 [2 piny] vehicles poszlo z dymem chyba 3 dzieki c4 reszta miny, btw miny to jeden z łatwiejszych sosobów na nabijanie killów. Pod warunkiem ze mapa obfituje z pojazdy. Nie ma to jak wpdające z nienacka np 300pkt bo gimbus wjechał na zostawione 5 min temu miny :)

 

a co do assulta i jego C4 to przez chwile myslalemz e robicie mnie ch*ja bo nie moglem wybrac c4, dopiero kiedy wybierze sie "międzyprofilowe" bronie mozna wziasc c4. Nie jest tez tak różowo z tym c4 bo jesli uzupelniamy zpasay to zostawione wczsniej ładunki znikają na rzecz tych dopiero co rzuconych. W sumiem sensowne, bo nie mozna w nieskonczonosc ukladac i wysadzic calej wiochy na raz, z 2giej strony troche kichabo trzeba budynek na raty rozwalac.

 

Na Rush'u mapka Nelson Bay, bo tam najłatwiej złapac kogoś na D2.0,jako obrońca biegałem jak oszalały i rozrzucałem ładunki przy M-Comach i detonowałem dopiero po wybuchu tychże coby już nie przesadzać i nie sabotować gry :P.Przy jednej grubszej akcji kiedy spora ekipa przeciwników siedziała w budynku, panował totalny chaos i m-com już był na wykończeniu zaczołem w kółko podkładać i detonować C4 (assault z G3) wykańczając co rusz kogoś wybuchem nagle (pipi)! - kick, sam nie wiem jak to jest czy można głosować na kogoś żeby wyleciał czy gra "sama" decyduje w jakiś dziwny sposób, ale na kilkanaście rozgrywek z dwa razy wyleciałem.

Edytowane przez Fru
Odnośnik do komentarza

Myślałem że snajperką zrobił na raz triple killa :P Ja mam inny sposób na destrukcje 2.0,np.arica zaminowuje ściany nośne,jak słysze że ktoś rozbroił to wysadzam,albo tuż przed końcem.Wczoraj ćwiczyłem rozmieszczanie ładunków,one od razu nie znikają po doładowaniu,także ponad przez chwile ponad 6 mieć.

Odnośnik do komentarza

Też zaliczyłem potrójnego z M95, i również na Isle :) Dwóch snajperów + świeżo respawnujący się gość, który poszedł na pierwszy strzał - dwa headshoty a co zostało pary w naboju to na trzeciego ;)

 

3ci koles nie dostal hs a zaliczyl zgon? ale to chyba na hc , co? "świeży" po respawnie to by nie padl na normalu od 1 kuli.

A wracając do min to one tez są doskonalym sposobem na łapanie multi-killów, ile pasażerów fabryka dała, dubble to norma. Nie ma to jak Bradley z 4 wesołych podróżników ;)

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Też zaliczyłem potrójnego z M95, i również na Isle :) Dwóch snajperów + świeżo respawnujący się gość, który poszedł na pierwszy strzał - dwa headshoty a co zostało pary w naboju to na trzeciego ;)

 

3ci koles nie dostal hs a zaliczyl zgon? ale to chyba na hc , co? "świeży" po respawnie to by nie padl na normalu od 1 kuli.

 

Też się nad tym zastanawiałem :) Ale myślę, że znaczenie miała stosunkowo niewielka odległość no i ten trzeci musiał mieć nie za wiele zdrowia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...