Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

pogralismy wczoraj deczko (owiec, Coati, Humanno) - wporzo było, ale lamiłem troche bo starałem się cisnąć inżyniera, a za cholere nie umiem nim grać jeszcze :P

 

BTW - odblokowałem 3 bronie dla inzyniera i nie zaliczyło mi trophy (na statsverse widze ze mam 3/3) - zaliczy mi to później jakoś czy co ?

 

 

nie wykluczone ze wpdanie niespodziewanie, mi recon i medic expert wpadły po tym jak uruchomilem gre i chcialem dolaczyc sie do gry... :|

 

ps. gra wczoraj nie byla zla, ale nie lubie tej Laguny :/ a inżynier to dla mnie jedna z fajnieszych klas, anti tank mine rules.

Odnośnik do komentarza

pogralismy wczoraj deczko (owiec, Coati, Humanno) - wporzo było, ale lamiłem troche bo starałem się cisnąć inżyniera, a za cholere nie umiem nim grać jeszcze :P

 

owiec, Coati, Humano - dzięki za wczorajszą grę. Łoiliście mi tyłek aż mnie do nerek bolało. Choć ostatnia mapka, kiedy dołączyli do mnie inni to było to co tygrysy lubią najbardziej, czyli wyrównana walka na tym samym poziomie.

dobrze było

 

pozdro

KOZBINIO

 

Co do snajperek: klasa RECON to najlepszy sposób żeby zrobić wszystkie piny za asysty (często zostaje kolesiowi 1%) oraz szybko podnieść sobie ratio. ja powoli zaczynam opanowywać medyka, którym grać nie lubię. ale punkty wpadają szybko: wystarczy szastać apteczkami i latać z defibrylatorem :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Mi do odlbokowania został jeszcze assault. Wczoraj odblokowałem M95 u snajpera i nawet fajna jest. Trochę sobie teraz snajperką gram. Ogólnie to trochę gra mi się znudziła. Rzadko gram w multi nie mówiąc o singlu. Gram tylko jak ktoś ze znajomych jest na PSN. Czasami nawet jak są to wole w coś innego popykać. Mimo to nie zmienie swojego zdania ze BFBC2 to najlepszy FPS ;)

Odnośnik do komentarza

heh to całkowicie odwrotnie niż u mnie - ja gram tylko w BFBC2. Mam 22 lvl (leszcz) a kompletnie nie znam jeszcze map w trybie conquest, praktycznie nie grałem w squad tmd a do odblokowania jeszcze cały inżynier i końcówka medyka. ta gra to epickie pokłady grywalności. to istnie pola elizejskie gamingu

Odnośnik do komentarza

Mnie wczoraj wywalilo, jak sobie z czolgu walilem z budynek z m-comem jak moi podkladali ;( Potem mnie wywalilo, bo niby polaczenie z netem cos nie tak :/ Ale staty na szczescie zapisalo, tylko sie zastanawiam czy te po kicku tez zapisalo. Wie ktos? Bo kurcze nie sprawdzilem.

 

A wczorajsza rozpierducha dobra byla ;D Tylko kurcze jednak jak kazdy ma HSa jest smieszniej. Bo tak to zesmy z Coatim gadali sami przez 2h czy cholera wie ile xD

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj miałem okazje zobaczyć nowe stroje grałem z jakimś klanem(PsY)nicki głównie się zaczynają Pyscho.Stroje wyglądają całkiem nieźle nie liczcie ze będą inne postacie.wszyscy wyglądają tak samo tylko inny kolor stroju szkoda.

Odnośnik do komentarza

Marksmany to muszą być strzały w głowe z powyżej 100 m,a squad assisty tylko wpadają jak ktoś z małego teamu zabije.

 

Ale to naprawdę lekko zrobić, to były chyba moje pierwsze insygnia jakie zdobyłem :) Idziesz na Arica Harbor albo Laguna Presa jako atakujący, siadasz opodal krzaczka i trzepiesz ulubioną snajperką. A motion mine squad assist najlepiej robić jak bronisz - jak się zbliżają do m-comów z przeciwnej drużyny to rzucasz "disco kulkę" (© bartek) i zbierasz żniwa w postaci punktów (pod warunkiem, że team jest na tyle sprytny, że przeciwników ubije ;))

Odnośnik do komentarza

pogralismy wczoraj deczko (owiec, Coati, Humanno) - wporzo było, ale lamiłem troche bo starałem się cisnąć inżyniera, a za cholere nie umiem nim grać jeszcze :P

 

owiec, Coati, Humano - dzięki za wczorajszą grę. Łoiliście mi tyłek aż mnie do nerek bolało. Choć ostatnia mapka, kiedy dołączyli do mnie inni to było to co tygrysy lubią najbardziej, czyli wyrównana walka na tym samym poziomie.

dobrze było

 

pozdro

KOZBINIO

 

 

ale jak już się udało wbić to pierwszy raz tak szybko wysadziliśmy wszystkie m-c. na laguna presa do 3 bazy dotarliśmy po 10 minutach a jej załatwienia zajęło maks 3-4minuty. no i parę dogtagów wpadło, awansujta szybciej mam mało złotych 8)

 

jak już skończycie te ustawki to może jakiś meczyk, coś ostatnio mało gram dzieciaki mnie zajmują coraz dłużej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...