Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze 4 demolish kills i platyna :) dziadówa z tym lataniem z c4, wieksze budynki na raty trzeba i nie mowcie mi ze nie, bo tak :) Najgorzej jak widzisz dziada wyskakującego z pietra walącego sie budynku :/ wczoraj wkurzylem sie i włączylem TDM i udalo sie kilka sztuk zlapac, najlepiej bradleyem na white pass. Jeszcze 4... i mozna zacząć grac normalnie. :tongue:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

No wczoraj humanno zazdrościłem jak na bay wysadził budynek i był tam typek :P Mi też dzisiaj 1 kill wpadł,ale brakuje jeszcze 10.Ogólnie zostały mi 4 insygnia, z czego 2 dopiero gdy naprawią naliczanie garanta.Wpadło dziś zniszczenie 500 pojazdów,4 squad assysty zostały i jeszcze 248 killi z shotguna :P Tak chodzi mi o te shorty,raz że możesz biegać z red dotem i na krótkie dystansy siać z nich,a dwa ze jako defender zostajesz w bazie i punktujesz ich nie miłosiernie,potrafi taki jeden kolo wynik meczy przesądzić,wczoraj miałem ratio 47 do 12,także spory wkład :P

Odnośnik do komentarza

No wczoraj humanno zazdrościłem jak na bay wysadził budynek i był tam typek :P Mi też dzisiaj 1 kill wpadł,ale brakuje jeszcze 10.Ogólnie zostały mi 4 insygnia, z czego 2 dopiero gdy naprawią naliczanie garanta.Wpadło dziś zniszczenie 500 pojazdów,4 squad assysty zostały i jeszcze 248 killi z shotguna :P Tak chodzi mi o te shorty,raz że możesz biegać z red dotem i na krótkie dystansy siać z nich,a dwa ze jako defender zostajesz w bazie i punktujesz ich nie miłosiernie,potrafi taki jeden kolo wynik meczy przesądzić,wczoraj miałem ratio 47 do 12,także spory wkład :P

 

he wczoraj to ku..a wyszadzalem wszystko co sie nie ruszało :D modobal mi sie motyw na TDM kiedy wszedlem do pustego budynku mysle sobie przyszykuje go sobie pod wyburzenie. Podkaldam ladunki na parterze i slysze jak ktos wali z rury [z granatnika]. Sprawdzam piętro - nikogo nie ma, ale znowy wystrzal z granatnika. wchodze po drabine, wystwaiam lepek na strych a tam kolo siedzi. Zszedlem na dól i na 3 razy wysadalem budynek i koles sie nie skapnał, nie mial jak ze strychu wyskoczyc :) Dzis bede testował wyburzanie za pomocą granatnika, zawsze mozna zachowac dystans.

Odnośnik do komentarza

daje rade z granatnika, ale troche czasu tez to zajmuje bo reload time całkiem długi.

 

 

Fajna akcje miałem wczoraj na Laguna presa jako defender - zajęli nam 2 bazy, otworzyła sie trzecia (ta za mostem) - ja sobie zostałem jako assault w drugiej bazie. Atakujący pobiegli do 3 bazy i widze typek UAVa odpala - no to dogtag do przodu, potem pobiegłem sobie do tych krzaków przed mostem (po drodze załatwiając 2 kolesi)- tam z pojazdu kolesie ostro nawalali w strone bazy. schowałem sie po ich prawej przy kamyczku, w krzakach i nawalam w nich z granatnika. potem widze ze z 2 bazy atakujacy biegną wodą - wybiłem ich 8 zanim sie ogarneli gdzie stoje. Po tym koles chciał mnie zajsc od tyłu i wpadł w te krzaki w których stałem ale mnie nie widział - dogtag do przodu ;]

I tak nawalając w ten pojazd kolesie sie ogarnęli - wyszli z niego - 3 po kolei jeden wpadł w krzaki, zabiłem go, zmiana na pistolet, padł drugi, i podniesienie karabinu tego pierwszego i zabicie trzeciego kolesia.

 

podobaja mi sie takie akcje :D

Odnośnik do komentarza

w końcu te popierdółkowate insygnia wpadły,teraz tylko assault i z granatnika trzepać.Wkurza mnie że medyk i assault mają za małą siłe ognia,jak pojawia się czołg to tylko uciekać można.Ja na arcia w 2 bazie mam inny motyw na zniszczenie budynku,wchodzę na te "gołe"budynki,wale w sciany,tak by mi styknęło te 6 sztukc4,podkładam i uruchamiam bombę,uciekam i jak słysze że ktoś rozbroił lub że minęło już dużo czasu to wysadzam :P

Odnośnik do komentarza

Dział trofea:

 

 

Na ustawce ciężko to zrobić. Łatwiej samemu spróbować. Włącz sobie Rush w Port Valdez. Musisz być atakującym. Poczekaj aż zepchniecie wroga do tej bazy w której sa heli. Bierz RPG nie to które jest w tym dole tylko to które stoi obok domku w którym jest jedno z m-comów, jest to pierwsza część planszy, pierwsze dwa m-comy. Możesz obracać nim o 360o. Jak tylko zobaczysz jakiś wrogi heli nadlatujący z nad przeciwka to wal.

Odnośnik do komentarza

Dział trofea:

 

 

Na ustawce ciężko to zrobić. Łatwiej samemu spróbować. Włącz sobie Rush w Port Valdez. Musisz być atakującym. Poczekaj aż zepchniecie wroga do tej bazy w której sa heli. Bierz RPG nie to które jest w tym dole tylko to które stoi obok domku w którym jest jedno z m-comów, jest to pierwsza część planszy, pierwsze dwa m-comy. Możesz obracać nim o 360o. Jak tylko zobaczysz jakiś wrogi heli nadlatujący z nad przeciwka to wal.

wiem ...

czytalem to.

i ile czasu stracilem na to to nawet nie licze. Za cholere nie moge trafic w heli...

Odnośnik do komentarza

tez sie meczylem z tym torfi, niby nie trudne ale.. udalo mi sie troche fuksem na isla inno. na 1szej wyspie na chamca stałem przy wyrzutni i celowalem w heli. Na moje szczescie atakujący byli na tyle bystrzy ze zastosowałi londowanie "na jana" przy mcomie. Trafilem go jak byl na ziemi ale w srodku jeszcze siedzial pilot wiec zaliczyło.

Odnośnik do komentarza

no i tak powinno sie konczyć gre danego dnia, caly wieczór mecze TDM zeby zdobyc brakujące demol kills i idzie po ch.*u i mowie sobie ostatni raz - wpada 1 - uff chociaż coś na otarcie łez [brakowało mi 4]. potem niespodziewanie 2gi, oho, dobra partia i tuż przed końcem meczu wpada podwójny - i moja 1sza dziewicza platynka :thumbsup: i koniec z ratio 2.22. No to lżej na duszy, mozna pograc w demo ufc a od niedzieli grac juz na luzie w rushu ;)

 

Jedyna rada słuszna to nie grać pod trophies, isnygnia i piny- same wpadają.

potwierdzam :wink: ale jak brakuje kilku killsow do konca to nie takie łatwe nie biegać z tym c4 i klnąc pod nosem...

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...