Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna rada słuszna to nie grać pod trophies, isnygnia i piny- same wpadają.

 

Hehe, dokładnie - im więcej się starasz tym mniej wychodzi ;) Ja długo nie mogłem ustrzelić helikoptera z wyrzutni i w końcu sobie dałem spokój. A dziś się tak dla funu na Atacama wbiłem, dwa strzały z wyrzutni i trofeum, double kill i sporo punktów wpadło ;)

Odnośnik do komentarza

Niech ktos pomoze z zniszczeniem tego heli z stacjonarkego rpg...

tylko tego brakuje mi do platyny i nigdy ich nie trafie ;/

Mogę polecić Atacama Desert - tzn. mnie tam wpadło - na samym początku rundy zajmujesz stacjonarnego rpg w startowej bazie - wróg powinien w tym czasie uruchomić heli a Ty dobrze przycelować :)

 

Do spatchowania jest ten dziadowski priorytet na zmianę broni pod kółkiem podczas uzbrajania/rozbrajania m-comu, upierdliwość nie do zniesienia.

Odnośnik do komentarza

A mnie w(pipi)ia nie naliczanie pkt.,na monitorze wyskakują a w tabeli nie ma,to jest jakaś parodia ile oni się z tym bawią.

 

to juz bylo kilkakrotnie, to wcale nie bug tylko celowe działanie, zeby nie puszczać sie "na jana" byle tylko kogos/coś ubić a samemu zginąć. Mysle ze powinni to troche zmodyfikować, a moze i wogole zmienić zeby te punkty wpadały no bo ileż znowu tych kamikadze-akcji w grze sie spotyka.

Odnośnik do komentarza

A mnie w(pipi)ia nie naliczanie pkt.,na monitorze wyskakują a w tabeli nie ma,to jest jakaś parodia ile oni się z tym bawią.

 

to juz bylo kilkakrotnie, to wcale nie bug tylko celowe działanie, zeby nie puszczać sie "na jana" byle tylko kogos/coś ubić a samemu zginąć. Mysle ze powinni to troche zmodyfikować, a moze i wogole zmienić zeby te punkty wpadały no bo ileż znowu tych kamikadze-akcji w grze sie spotyka.

Jak dla mnie to to jest dobry pomysl,ale powinno to byc tak zmodyfikowane,ze punkty za akcje,rozpoczeta przed smiercia,powinny sie zaliczac.Chodzi mi konkretnie o podkladanie min,asysty,zniszczenie m-comu itp.

Odnośnik do komentarza

Inna sprawa,że coś ostatnio często wyrzuca w trakcie grania meczu ,co dziwne razem ze składem wywala .

 

Generalnie po miesiącu grania stwierdzam,że granie samemu ,z losowymi osobami mija się z celem. Wystarczy dwóch-trzech zgranych i zheadsetowanych" gości w przeciwnej drużynie i nie ma bata ,nie zniszczysz przekaźnika .

Odnośnik do komentarza

Jak zginiesz podczas wybuchu c4 to niestety punktow za zniszczenie czolgu nie ma.Tak samo jak podczas wymiany ognia ranisz przeciwnika i zginiesz,a ktos inny typa dobije,to tez punktow za asyste nie ma.Chyba,ze zdazysz sie zrespic na nowo,to wtedy dostaniesz pkt.Bez sensu to troche,ale co zrobic,tak jest.Mogloby nawet wcale nie pokazywac,ze za cos tam punkty wpadaja,przynajmniej by nie wqrwialo

Odnośnik do komentarza

wywalanie wczoraj doporowadziło mnie do szewskiej pasji. Nie mogłem się połączyć z metylem, później wbiliśmy się ekipą, w rundzie mam 3200 punktów zakichanym medykiem, podjarany jak dziecko, ostatni m-com i zwis. Myślę - spoko zniszczyli mcoma. Już w duchu liczę tryliardy punktów które zdobyłem a tutaj connection error. Wiecie że w ciągu sekundy mogę powiedzieć 5 razy k***a?

 

 

Generalnie po miesiącu grania stwierdzam,że granie samemu ,z losowymi osobami mija się z celem. Wystarczy dwóch-trzech zgranych i zheadsetowanych" gości w przeciwnej drużynie i nie ma bata ,nie zniszczysz przekaźnika .

 

no nie wiem - ja czasami lubię sobie samemu pomęczyć przeciwnika. BTW, wczoraj graliśmy mecz z danielskii i w przeciwnej druż?nie najniższy level był 23, najwyższy 42. zmasakrowali nas

 

próbuję teraz inż?niera zrobić (jedyna klasa jaka mi została) - boże uchowaj jakie on ma paściarskie bronie. z czego tutaj strzelać? dobrze że przy okazji innych klas odblokowałem inne bronie, to przynajmniej z G3 mogę coś powalczyć

Odnośnik do komentarza

próbuję teraz inż?niera zrobić (jedyna klasa jaka mi została) - boże uchowaj jakie on ma paściarskie bronie. z czego tutaj strzelać? dobrze że przy okazji innych klas odblokowałem inne bronie, to przynajmniej z G3 mogę coś powalczyć

 

XM8 + Marksman SMG i można szaleć :) A na dokładkę miny (Defender) albo Carl Gustav (Attacker) i micha cieszy ;)

Najszybciej można nabijać punkty naprawami, minami i rakietami. Tracer dart też daje radę, ale szkoda, że nie można go dodatkowo wybrać oprócz pistoletu. Nieraz jak mi się magazynek w XM8 skończył to odruchowo przełączałem się na pistolet a tu tracer dart ;)

Odnośnik do komentarza

próbuję teraz inż?niera zrobić (jedyna klasa jaka mi została) - boże uchowaj jakie on ma paściarskie bronie. z czego tutaj strzelać? dobrze że przy okazji innych klas odblokowałem inne bronie, to przynajmniej z G3 mogę coś powalczyć

 

XM8 + Marksman SMG i można szaleć :) A na dokładkę miny (Defender) albo Carl Gustav (Attacker) i micha cieszy ;)

Najszybciej można nabijać punkty naprawami, minami i rakietami. Tracer dart też daje radę, ale szkoda, że nie można go dodatkowo wybrać oprócz pistoletu. Nieraz jak mi się magazynek w XM8 skończył to odruchowo przełączałem się na pistolet a tu tracer dart ;)

 

właśnie odblokowuję - dopiero drugą broń i miny mam za sobą, do carla gustava to jeszcze daleeeeko :-) pomęczę, szkoda tylko że tak ciężko wypracowane ratio mi spada w zastraszającym tempie. heh

Odnośnik do komentarza

Po co cisnąć o te wszystkie trofea powiedzcie mi,same wpadają jak ktoś wcześniej powiedział,a pewnie przez takie granie psuje sie innym grę bo np kampie na snajperke i nie rusza mnie że mój team stara sie wygrać i (pipi)e-nie rozbrajam tej skrzyni bo np ratio mi spadnie czy jakieś inne (pipi) mam do załatwienia.chyba lepiej grać poprostu w teamie i starać sie wygrac,ale może nie znam sie i nie o to tu chodzi

Odnośnik do komentarza

Po co cisnąć o te wszystkie trofea powiedzcie mi,same wpadają jak ktoś wcześniej powiedział,a pewnie przez takie granie psuje sie innym grę bo np kampie na snajperke i nie rusza mnie że mój team stara sie wygrać i (pipi)e-nie rozbrajam tej skrzyni bo np ratio mi spadnie czy jakieś inne (pipi) mam do załatwienia.chyba lepiej grać poprostu w teamie i starać sie wygrac,ale może nie znam sie i nie o to tu chodzi

 

jaca, to tak naprawdę chyba zależy od tego ile grasz. Obecnie masz około 120k punktów. Jak się gra dużo i niektórzy tutaj mają prawie bańkę to gra pt: łuha wysadźmy mcomy zaczyna się po prostu nudzić. Ja np. gram totalnie bez spiny, ale lubię mieć odblokowane wszystkie bronie (wtedy jak przyjdzie co do czego to mam pod ręką miny, apteczki, mocarne snajperki itp.). Przypadek Litwina jest nieuleczalnu on po prostu musi hehe :-)

Odnośnik do komentarza

Od niedawna gram snajperem i chyba mimo wszystko M24 jest najlepsze. Jakoś nie mogę sie do M95 przekonac przez to, że na duże odległości jakoś nie moge trafić :. Jak już jestem snajperem to pełną gębą muszę strzelac z końca mapy hłehłe.

no i duzo wiecej punktow wpada za ubicie ludka z duuzej odleglosci :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...