Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

kuwa, grałem z Wami wczoraj ten squad DM i jak sie nie wkurzam no - ja jeden jako assault i 3 snajperów... sie wkurzałem, ale później jeden inzyniera wziął i troche lepiej szło. Ale i tak ja ~15 killów, oni po 8... besęsu ;]

 

heh, ale i tak napsułeś mi trochę krwi - ja z ekipą byłem w innym składzie i w końcu doprowadziłeś nas do szewskiej pasji i trzeba było urządzić polowanie. hehe

 

fakt faktem granie z losową ekipą w SDM jest bez sensu

 

No nawet fajnie się wczoraj grało. Sorry kozbinio ze w ogole tak nie wiadomo skad się wziąłem. W samej grze w tych SqDM też chyba Wam tam za dużo nie pomagałem swoją grą. Poza tym pierwszy raz z HS grałem odkąd mam gre:D Będzie można to powtórzyć jeszcze. Tym razem postaram się grać lepiej :/ i z lepszą komunikacją...

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ja nie rozumiem ludzi tak wolajacych ze garand jest super.

 

podbiegam do snajpera, stoi gosc tylem to wladowalem mu 8 naboi w plecy pojawia sie ze padl wszystko cacy i nagle dup. Dostalem od niego Kose :potter:

 

tak samo z tym g3. Ma power to potwierdze. Gosc po otrzymaniu strzalu w klate polecial w 50 metrow (Autentyk) pojawilo sie ze padl to zadowlony biegne i nagle dup. padlem od C4. goscia ktorego przed chwila zabilem :ninja:

Odnośnik do komentarza

dwie sprawy:

- doszły mnie słuchy, że minami można zabijać piechurów. robiłem testy i z nich wynika, że mina AT (jak sama nazwa skazuje AntiTank) działa tylko na pojazdy

- wiertarka to doskonałe narzędzie do niszczenia czołgów jak skończą rakiety/miny. podbiegasz, chwila moment czołgu nie ma

Odnośnik do komentarza
padl wszystko cacy i nagle dup. Dostalem od niego Kose

 

moze jakis lag byl. dostales potwierdzenie, ze zginal (albo jakims cudem zabiles kogos innego hehe) i sekunde pozniej dostajesz od niego kose. dziwne :)

 

tak samo z tym g3. Ma power to potwierdze. Gosc po otrzymaniu strzalu w klate polecial w 50 metrow (Autentyk)

 

chyba nie chodzi ci o g3. z g3 w klate zdrowego kolesia trzeba ustrzelic pare razy. nawet saiga i inne shot'y nie odrzucaja na taka odleglosc ludzi, bez przesady. z granatnika jakby dostal prosto w cialo odlecialby na 5m, z mortara na 10, moze 15. jedyne latajace na 50m zwloki jakie widzialem to gunnerzy z blackhawkow, ktore stoja na ziemi.

 

doszły mnie słuchy, że minami można zabijać piechurów

 

jedynie jak strzelisz w ta mine, a wrog jest w jej poblizu (zalicza ci jakbys zabil go miną).

Edytowane przez maztika
Odnośnik do komentarza

bellevar było tak jak trzeba - a mecze w DM wygrywaliśmy raz za razem (jeden to chyba 50 do 30 czy jakoś tak). Jak widzisz gra z HSem jest elegancka i daje sporo frajdy bo wtedy można na spokojnie orać drużynę przeciwną mają back up. do zobaczonka online

 

ano do zobaczonka... może znowu dzisiaj pare DMów przy akompaniamencie przekleństw ("znów mnie Ukarzyciel zdjął! no ku$%$@^%$") wygramy...

Odnośnik do komentarza

- doszły mnie słuchy, że minami można zabijać piechurów. robiłem testy i z nich wynika, że mina AT (jak sama nazwa skazuje AntiTank) działa tylko na pojazdy

 

Jak już maztika pisał - same z siebie nie wybuchają przy piechurach, trzeba w nie strzelić :) Można np. położyć trochę min w gęsto uczęszczanych miejscach, zaczaić się gdzieś niedaleko i jak będzie gromadka biegła to walnąć serię w minę, jak brygada ślepa to i triple kill wpadnie ;)

 

ja nie rozumiem ludzi tak wolajacych ze garand jest super.

 

Bo nie jest zły ;) "One shot - one kill" niemal, a na dalsze dystanse może nawet jako mini snajperka robić.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic
padl wszystko cacy i nagle dup. Dostalem od niego Kose

 

 

tak samo z tym g3. Ma power to potwierdze. Gosc po otrzymaniu strzalu w klate polecial w 50 metrow (Autentyk)

 

chyba nie chodzi ci o g3. z g3 w klate zdrowego kolesia trzeba ustrzelic pare razy. nawet saiga i inne shot'y nie odrzucaja na taka odleglosc ludzi, bez przesady. z granatnika jakby dostal prosto w cialo odlecialby na 5m, z mortara na 10, moze 15. jedyne latajace na 50m zwloki jakie widzialem to gunnerzy z blackhawkow, ktore stoja na ziemi.

 

 

to byl bug gosc lecial jakby mial rakiete w du***

na atacama desert gosc wylecial z magazyny C i rozwalil sie na scianie po 2 stronie ; )

Odnośnik do komentarza

apropo latających komando - mialem taki przypadek kiedyś na valparaiso, tylko ze nie bylo to jakies supernienaturalne, nie mniej niz holywoodzkiebubel-produkcje. Mianowicie na tym zboczu od strony latarni, przelciał nade mną koleś. Leciał tak fajnie ze rece i nogi mial wyciągniete w przód, ot jakby dostał mega front kicka :) Jakby cos przed nim wybuchneło i podmuch go tak wysadził. Bardzo fajnie to wyglądało.

Odnośnik do komentarza

wkurza mnie jedna rzecz, co gorsza to nie jest bug i pewnie nie zostanie poprawiony.

 

Przykład z dzisiaj: podkładanie A na Arica Harbor, druga baza (A w garażu do którego trzeba wysadzić bramę). Ostra sieczka w tym garażu, trupy latają, w środku leży góra broni. Podbiegam do skrzyni, wciskam kółko i ... podnoszę kit snajpera. Przesuwam się i podnoszę kit medyka, kit medyka poraz drugi, wreszcie zaczynam podkładać i (pipi) - leżę.

 

Podejście drugie. podbiegam do skrzyni, zaczyna podkładać, ale przecież stać w miejscu nie będę bo kulke w łeb gwarantowana. Więc podkładając idę w prawo po czym.. podoszę zestaw assaulta.

 

Kuwa myślałem że mnie potarabani. Wymieniłem całe zestawy broni ale podłożyć nie było opcji...

Odnośnik do komentarza

wkurza mnie jedna rzecz, co gorsza to nie jest bug i pewnie nie zostanie poprawiony.

 

Przykład z dzisiaj: podkładanie A na Arica Harbor, druga baza (A w garażu do którego trzeba wysadzić bramę). Ostra sieczka w tym garażu, trupy latają, w środku leży góra broni. Podbiegam do skrzyni, wciskam kółko i ... podnoszę kit snajpera. Przesuwam się i podnoszę kit medyka, kit medyka poraz drugi, wreszcie zaczynam podkładać i (pipi) - leżę.

 

Podejście drugie. podbiegam do skrzyni, zaczyna podkładać, ale przecież stać w miejscu nie będę bo kulke w łeb gwarantowana. Więc podkładając idę w prawo po czym.. podoszę zestaw assaulta.

 

Kuwa myślałem że mnie potarabani. Wymieniłem całe zestawy broni ale podłożyć nie było opcji...

 

jest to masakrycznie w(pipi)iajace. powinni zrobic tak, ze jak dajesz leb w dol to wyskakuja prompty o podniesienie, a przy skrzyni wystarczy kucnac i jak lezy bron to prompt sie pojawia albo w ogole wywalic mozliwosc podnoszenia broni przy samej skrzyni, bo jak jakas spluwa lezy to nie ma (pipi)a, zawsze debil ja podniesie. nawet (jak to wlasnie napisales) jestes w trakcie uzbrajania/rozbrajania.

Odnośnik do komentarza

Tak mnie ciekawi - czemu ludzie tak chca zdobyc ten 'Nemesis Pin'? Jakies cuda sie za to dzieja albo sie dostaje? Pogralem troche jak ciota, typ mnie zabil 5x z rzedu, potem ja jego znalazlem, ubilem i mam pina. Ale nic cudownego nie dostalem ;(

 

Do insygni "Distinguished Retaliation Combat" - 5 Payback Pins i 5 Nemesis Pins. Nemesis raczej łatwo wbić, gorzej czasem z Payback, szczególnie jak grasz ofensywnie a dodatkowo przeciwnik zmienia klasy.

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie mam nić na celowniku,żadnej podziałki,kropki nic,ciężko się z tego celuje.

 

bo grasz na HC :) tez to zauważyłem, bez sensu przeciez to nie jest jakiś bajer-handicap tylko normalne wyposażenie sprzętu [tak sądze - bo co to za celownik który jest zwykłą "lunetką"] przegięli z usunięciem tego na hc.

 

ps. zgadza sei z tym podnoszeniem broni przy mcomach, tez ostatnio przez to zginałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...