Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem doceniać AUG-a, chyba poprawili mu skuteczność. Naprawdę niezła spluwa, bardzo niedoceniona przeze mnie. IMO lepsza nawet niż M416, które nie wiem czemu tak jest wybierane często, jakoś do mnie nie przemawia. F2000 to nadal słaba broń. Nie wiem też skąd to zamiłowanie do MG36, zanim przyłoży się oko do lunety, to mija zbyt dużo czasu ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem też skąd to zamiłowanie do MG36, zanim przyłoży się oko do lunety, to mija zbyt dużo czasu ;)

 

aaa bo mało kto gra MG36 z lunetą (chyba) - tutaj max red dot inaczej broń jest zbyt wolna.

co do lagów - nie odczuwam problemów a mam głupią neo 1MB po wifi z routera Asmaxa

 

co do broni asfalta - świetny jest faktycznie abakan (to będzie moja trzecia platynka jak nic), M16 zupełnie mi np. nie leży mimo, że styl strzelania jest ten sam.

 

no i zaczynam doceniać miny - na ARICA HARBOUR to miażdży przeciwnika

Odnośnik do komentarza

no, wreszcie zakupiłem Headseta, który przyjdzie w środę, więc od tego momentu bede siekał i darł morde do mikrofonu, pozdro 500 ;P

 

 

a w ogóle zauważyłem, że chyba przestaje umieć grac innymi klasami - tylko medyk :P na engineera wskakuje czasem jak cos jeździ i inni nie zabijają, albo jak widze helikopter to z RPGa nawalam i ładnie ściągam. jakoś inne bronie mało magazynka mają ;]]]

Odnośnik do komentarza

jak wam sie White pass moze podobac.

przecie to najgorsze (pipi) jakie moglo spotkac tryb rush

 

ps idzie jakos raportowac wiadomosci?

Normalnie bym to wybaczyl ale gosc nie dosc ze napisal do mnie "poebana (pipi)a" to jeszcze na kazdej z kolejnych 6 map mial -1000 dzieki mordowaniu swoich na respie...

Odnośnik do komentarza

no ludzie sie dziwią jak giną od defi ;]]

 

Ostatnio miałem taką akcje, że widziałem zwłoki ziomka ze squadu, wysuwam się zza kamienia i uzywam Defiblyratora - a akurat na zwłokach siedział przeciwnik - jednym uderzeniem zabiłem kolesia i wskrzesiłem swojego zioma ;D

 

 

A wczoraj fajne bonusy mi sie postackowały - na white pass jako defenderzy, wbiegłem grzecznie na piętro, rzuciłem granatem w mcoma i tym jednym granacikiem zdobyłem 350 pkt - dodały mi sie punkty za obrone, za zabicie, za vengance, savior i cos jeszcze :D

Kozbinio i Yano sie dziwili skąd tyle ich po 10 sekundach gry ;]

 

 

 

PS. Headset przyszedł :>

Odnośnik do komentarza

w planach dzisiejszych - rozbijanie wrogów i moja prelekcja na temat 'jak to jest być testerem' XD

 

EEE a jaka godzina prelekcji? :teehee:

 

Takie bonusy punktowe miażdżą - nieraz potrafiłem być w połowie i na koniec na odwal się puściłem dwa granaty (asfalt ma nieograniczą ilość) i po 200pkt za jeden :whistling:

 

@Yano - przy takim paplaniu przez HS to za niedługo będziemy musieli to uporządkować - jakieś bloki, czas antenowy czy cuś

 

PS. Gdzie mogę zgarnąć 4 kille z noża? Macie jakieś podpowiedzi? Bo ja z kosą to lama jestem

Odnośnik do komentarza
no to masz pecha paweł bo nasza ekipa napieprza caly czas przez HS, zarowno w celach informacji gdzie jest przeciwnik i jaki jest plan walki, oraz w mniej goracych sytuacjach gadamy o pierdołach

 

Ta Yanek paplanie o pierdołach ,pale murzyna i niespodziewanym zniknieniu kompana. Fajnie czasami tak się powygłupiać z innymi ,ale wczoraj szlag mnie trafił przez tych pierdo.lonych kamperów i poprostu musiałem wyjść.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...