Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko: czy wszystkie snajperki w tej grze są takie choojowe, czy tylko ta pierwsza/podstawowa? W fps'ach jestem przyzwyczajony, że po strzale ze snajperki (oczywiście kiedy nie chybię celu) jest jeden strzał-jeden trup.

 

yyyy w jakich FPS przepraszam tak jest? na PS3 grałem w: Killzone2, wszystkie CODy oraz w BF1943 i w ŻADNEJ tak nie było. Tylko Headshot gwarantował zgon

 

jeśli faktycznie tak chcesz to graj na HC (brrrrr)

Odnośnik do komentarza

Pytanko: czy wszystkie snajperki w tej grze są takie choojowe, czy tylko ta pierwsza/podstawowa? W fps'ach jestem przyzwyczajony, że po strzale ze snajperki (oczywiście kiedy nie chybię celu) jest jeden strzał-jeden trup. A tu, o ile nie strzelę w głowę, to w korpus co najmniej dwa strzały musiałem oddać, wtf?

uczitsja, uczitsja, i jeszczio raz uczitsja

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=Sybqnxuh40M#!

 

btw imo podstawowa jest najlepszejsza, jeśli juz gram reconem to ją wybieram najczęściej

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza
yyyy w jakich FPS przepraszam tak jest? na PS3 grałem w: Killzone2, wszystkie CODy oraz w BF1943 i w ŻADNEJ tak nie było. Tylko Headshot gwarantował zgon

 

yyy, to chyba grałeś w innego kz2 niż ja ;)

 

no chyba tak. do tej pory pamiętam Blood Gracht, gdzie ustawiali się snajperzy na mostach. postrzelić potrafili, ale zastrzelić nie zawsze

w CODach podobnie. z resztą ja się cieszę, bo jeśli snajperka to 1 hit 1 kill to naprawdę na 24 graczy 12 będzie siedzieć w krzakach.

Odnośnik do komentarza

Można i z Saiga i z M24,najlepiej w boczne okno jak leci bokiem,ustaw snajperke ciut wyżej niż heli,z 5 metrów przed nim celuj i lufa,można też zestrzelić czołowo jak leci i operatora guna,ale ja wole tak jak opisałem,obowiązkowo magnum ammo i tryb HC.

 

Z tym "najlepiej" to bym się nie zgodził :) Tzn. jeśli w taki sposób się zestrzeli, to na pewno najlepiej dla strzelca, bo wtedy się ma największą satysfakcję, ale zdecydowanie nie jest to najłatwiejsza możliwość :thumbsup: Na inocentes bardzo często lecą blackhawki wprost na obrońców, więc tam najłatwiej chyba o strącenia :) No i to "obowiązkowo", to także raczej nie... na hc pewnie starcza jeden strzał byle gdzie, ale bez hardcore'u też można. Z zaznaczeniem, że headshot :ninja:

 

Pytanko: czy wszystkie snajperki w tej grze są takie choojowe, czy tylko ta pierwsza/podstawowa? W fps'ach jestem przyzwyczajony, że po strzale ze snajperki (oczywiście kiedy nie chybię celu) jest jeden strzał-jeden trup.

 

yyyy w jakich FPS przepraszam tak jest? na PS3 grałem w: Killzone2, wszystkie CODy oraz w BF1943 i w ŻADNEJ tak nie było. Tylko Headshot gwarantował zgon

 

jeśli faktycznie tak chcesz to graj na HC (brrrrr)

 

Wtrącę tylko, że przy Intervention w MW2 jeden strzał chyba zawsze oznaczał zgon.

Odnośnik do komentarza

Pytanko: czy wszystkie snajperki w tej grze są takie choojowe, czy tylko ta pierwsza/podstawowa? W fps'ach jestem przyzwyczajony, że po strzale ze snajperki (oczywiście kiedy nie chybię celu) jest jeden strzał-jeden trup. A tu, o ile nie strzelę w głowę, to w korpus co najmniej dwa strzały musiałem oddać, wtf?

uczitsja, uczitsja, i jeszczio raz uczitsja

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=Sybqnxuh40M#!

 

btw imo podstawowa jest najlepszejsza, jeśli juz gram reconem to ją wybieram najczęściej

 

A czego mam się uczyć? Potrafię o wiele lepiej i znam kolesi grających lepiej, a dopiero zaczynają Reconem. Uwierzcie mi, takie cuda nie są trudne, koleś nie ma się czym popisywać. I czemu gra tylko na jednej, tej samej mapie?

 

I co do FPS'ów - w KZ2, COD4, MW2 i innych jeden strzał ze snajperki zabija.

Odnośnik do komentarza

btw imo podstawowa jest najlepszejsza, jeśli juz gram reconem to ją wybieram najczęściej

 

jaka jest tak naprawdę różnica między M24 a M95? Ja akurat używam M95 gdzie chyba pociski lecą bardzo jak po sznurku. Według Was używanie M24 różni się czymkolwiek od M95?

 

I co do FPS'ów - w KZ2, COD4, MW2 i innych jeden strzał ze snajperki zabija.

 

żeby się już z Wami nie kłócić, pierwszy lepszy z brzegu montage na YT:

 

 

na samym filmiku koleś trafia raz i przeciwnik nie ginie. Więcej, koleś sam w swoim opisie potwierdza:

Sniper rifles are highly accurate weapons, sure they may kill enemies in 1 hit, but assault classes can survive the first shot

 

zawsze tak było z KZ2 !!! Nie pamiętacie już klanówek z LigiiPS3? :unsure:

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

zawsze tak było z KZ2 !!! Nie pamiętacie już klanówek z LigiiPS3? :unsure:

 

tych na których assault był zbanowany :teehee: ?

 

a to swoją drogą....eh piękne czasy :thumbsup: @Litwin, jak filmik zobaczyłem to od razu się ręcę zatrzęsły. Choć gdybym mojej żonie przypomniał, żed bez względu na filmy w TV zawsze dwa razy w tygodniu mecz by się nie ucieszyła :turned:

 

no nic wracając do tematu: ja osobiście nie widzę różnicy między M24 a 95, osobiście wbijam kille M95. Teraz walczę z platyną Abakanem...

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

jak dla mnie m95 jest mocniejsza na dlugich dystansach ale dluzej sie przeladowuje przez to czasami nie zdaze poprawki i 2 strzalu oddac :/

 

 

tez tak macie ze czasami snajperka sie przeladowuje "przy oku" ? a czasami trzeba noralnie puscic zblizenie?

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie m95 jest mocniejsza na dlugich dystansach ale dluzej sie przeladowuje przez to czasami nie zdaze poprawki i 2 strzalu oddac :/

 

 

tez tak macie ze czasami snajperka sie przeladowuje "przy oku" ? a czasami trzeba noralnie puscic zblizenie?

 

 

przeładowanie "przy oku" to jest cos co kiedyś majaczyło się w rzekomych zawartościch przyszłych patchy, jednak ja nigdy tego nie uświadczyłem.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio spodobala mi sie Atackam'a desert w rushu. Nie ukrywam, ze nie lubie grac tam obroncamia, bo generalnie nie lubie robic za mieso armatnie. Z ciekawosci wchodzilem i wychodzilem z tej mapy. 12 razy z rzedu wrzucalo mnie do defenders- czyli wybieramy inzyniera, rozstawiamy miny na drogach, rpg , G3 i modlmy sie o skonczenie rundy. W 75 % wrzuca mnie do Defenders. Nie mam ekipy do grania, ani Headset'u, dla randomowego gracza to istne pieklo. To chyba jedyny powazny minus BFBC2.

 

Najfajniejszy motyw jest jak wchodze do meczu, i po 10 sekundach koniec rundy, przegrywam mecz. Ja tak mialem chyba z 30 razy!<_<

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

jak masz 10 sekund to przynajmniej sie urodzisz. Ja czesto mam tak ze nie zdolam sie nawet urodzic.

Ciekawe tez jest jak mnie np spawnuje na srodku nalotu albo tuz przed czolgiem ze zaraz jest road kill

 

smieszne sytuacje :

1) wypatrzylem inzyniera i pozwolilem mu zauwazyc mnie. Strzelil z rpg widzialem lecacy pocisk to go sciagnalem ( bylem reconem) i co? Pocisk wyparowal przed moja twarza :D

 

2) podkladam c4 na skrzynie oddalam sie. Wciskam przycisk, widze ten charakterystyczny niebieskawy wybuch skrzyni. Ale runda sie nie konczy. Nie dostaje pkt. Skrzynia dalej stoi.

Odnośnik do komentarza

walek, nie lubisz grac defensami ? Ja lubie, dla mnie mięsem armatnim to właśnie atakujący - zawsze wiadomo skąd przyjdą i nie ma ich nigdy jakos mega duzo. A atakujący który wbija do bazy przeciwnika jest w środku ula, otoczony krzakami i non-stop respawnującymi się ludzkami :D

 

przynajmniej ja to tak widzę, lubie warować na przeciwnika, albo szturmować na nich wręcz ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...