Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mina się uzbraja po 3 sekundach.

Po raz kolejny polecam stronę http://denkirson.xanga.com/722757523/bad-company-2/

Trzeba mieć na uwadze fakt że obecnie są tam statsy z najnowszego patcha na pc, my gramy na poprzednim. No i obrażenia na ciało od karabinów/pistoletów są na konsolach o 25% wyższe niż na pc.

 

heh, jeszcze ze 40 killów i wpadnie pierwsza platynka - z noża :)

Odnośnik do komentarza

Może niektórzy wiedzą, ale pewnie wielu nie wie za fragi nożem dostajemy dodatkowe punkty. Ich suma wynosi tyle co aktualna ranga fragowanego więc np za znienawidzonego 50level dostajemy 50+50.

Dzieki za info.ja osobiscie nie mogle rozkminic jakim cudem nie grajac snajperem mam koncowke np. 59

Odnośnik do komentarza

Śmieszna sytuacja wczoraj,siedze w pierwszej bazie na skałkach w Arica Harbor,ale na tych drugich gdzie jest krzaczek i widze że typ szaleje hummerem po naszej bazie,zatrzymał się i strzela ze stacjonarnego guna,więc ja do niego mierze ze snajperki,w między czasie ktoś mi się kręci przed lunetą,myślałem że to mój a to obcy snajper wlazł na górke,stzreliłem w typa z hummera,a kola najpierw zabiła snajpera który przebiegał przed lunetą i ją całą zasłonił a później operatora guna :P

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem merson. Przeciez wchodze w scoreborad, i widze z kim jestem. Po zakonczeniu rundy pojawiaja sie 4 graczy z tym zielonym podwietleniem.

 

merson_ ma rację: po zakończeniu rundy w scoreboard na zielono podświetleni są tylko członkowie Twojego squadu. Nic więcej to nie oznacza

 

męczę te kille z noża: do 200 killi jeszcze daleko :-(

Odnośnik do komentarza

miałem własnie fajne akcje na port valdez jako atakujący - jedno to sciagnąłem heli z stationary at ktore stoi w drugiej bazie.

a drugie mnie zdziwiło mocno - stojąc przy domku w drugiej bazie strzeliłem granatnikiem w powietrze 'mniej wiecej' celując w trzecią baze - po 4ch sekundach lotu, granat kogoś zabił :D

Odnośnik do komentarza

miałem własnie fajne akcje na port valdez jako atakujący - jedno to sciagnąłem heli z stationary at ktore stoi w drugiej bazie.

a drugie mnie zdziwiło mocno - stojąc przy domku w drugiej bazie strzeliłem granatnikiem w powietrze 'mniej wiecej' celując w trzecią baze - po 4ch sekundach lotu, granat kogoś zabił :D

 

Potem pomyśl, że może to był akurat gość, który zginął w głupi sposób drugi raz z rzędu, wku.rwiony już zrespił się w swojej bazie i cały spięty z agrechą miał już biec do bazy numer dwa, a tu je.b jakiś granat spadł mu na łeb, ot tak. Po czym mógł roz(pipi)ać pada o swoją LED-LCD-HDTV. Mogłeś zniszczyć komuś życie taką głupią akcją ;(

 

Tak poza tym, to zaczynam się zastanawiać czemu trafiam ostatnio na tłuczki do mięsa, co biegają bezradnie i bezskładnie, kiedy wróg w bazie sobie siedzi i przejmuje czołgi na Atacama Desert (conquest hardcore). Szczytem było, jak czterech czy pięciu skampiło się w chwili ciszy przed burzą (czyt. przed kolejnym szturmem) koło Hind'a, po czym jeden drugiego zabijał, a za chwilę przyszli wrogowie, zabili tego co ostatni wsiadł i zniszczyli helikopter :/ (fakt, mogło być gorzej - mogli przejąć). Ku.rwa, ludziom to powinno się rozdawać licencje na granie... :/

Odnośnik do komentarza

Pare razy zagralem na hardcore mode, i nie bede w to gral. Ludzie wykorzystuja fakt, ze jestes "niewidoczny" (bez czerwonego trojkacika nag glowa), i kampuja w krzaczorach w w naszej bazie, szczegolnie obroncy. To zabawne- atatkujacy graja wtedy defensywnie (czyszcza teren za soba), a obroncy ofensywnie. Przynajmniej ja mialem takie doswiadczenie...

 

Brakuje mi w BFBC2 (w ogole w multi fpp) mapy nocnej, ale takiej gdzie tylko uzycie noktowizora pozwala na widzenie wroga. To bylby fun :)

 

Moje top 3 mapy:

 

1. Valparaiso

2. Atackama Desert

3. Arica Harbor

Odnośnik do komentarza

Ja dla odmiany ostatnio przesiadłęm sie zupełnie na HC ktore do tej pory jakos mi nie podchodzilo, glownie ze wzgledu na wiekszy odestek krzakołazów niz w normalu. Ale zdecydowanie szybciej nabija sie kille, nie chodzi o to ile bedzie na liczniku po zakonczeniu rundy, ale o to ze zuzywając 1 magazynek mozna zalatwic nawet kilku oponentow gdzie na normalu zazwyczaj jest to powiedzmy 1 magazynek / 1-1,5 killa :P co nie ejst juz takie irytujące. Puki co nie planuje powrotu na normal.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

ja od momentu jak mialem 1k killi przeszedlem na HC ostatnio z nudów poszedlem na sc.

Snajper dobre miejsce z hc. I dopiero po ubiciu parunastu ktos inny mnie zdjal :(

pozatym o ile na na hc widze jakies podstawy taktyki ze ludzie trzymaja sie razem, oslaniaja to tutaj biegali jak po(pipi)ani kazdy osobno

juz wiecej na sc nie wroce

Odnośnik do komentarza

Hardcore to tylko prowizoryczna niewidzialność,jak sie nauczysz w nim grać to zawsze zobaczysz typa który ciebie zabił.czy to z kamery jak padasz martwy czy z kamery z lotu ptaka.Wczoraj miałem taką padaczną drużyne ze nam na isla zarąbali 2 heli i bradleya,co za lamy,ale za to zestzreliłem heli 2 granatnikami :P

Odnośnik do komentarza

Mi też staty wyzerowało i jak widzę masie ludzi, a najgorsze że nie wszystkim.

 

No chu.j z taką trąbką, niech se w du.pe wsadzą te Vip Code, które nie dają nowych map, a jeszcze gra ma takie wpadki. Żeby robić Vip Code, to trzeba zasłużyć, a nie ku.rwa jedynie na kasę się łasić.

 

HC bardzo mi się podoba, bo widzę w nim sens używania G3 i M14. Z M14 ze dwa strzały, z G3 chyba też, i trup. Poza tym nie ma takiej wpadki, że nie trafisz to 100 osób Cię oznacza i wszyscy na Ciebie polują, zanim przeładujesz.

Odnośnik do komentarza

Mi też staty wyzerowało i jak widzę masie ludzi, a najgorsze że nie wszystkim.

 

No chu.j z taką trąbką, niech se w du.pe wsadzą te Vip Code, które nie dają nowych map, a jeszcze gra ma takie wpadki. Żeby robić Vip Code, to trzeba zasłużyć, a nie ku.rwa jedynie na kasę się łasić.

 

HC bardzo mi się podoba, bo widzę w nim sens używania G3 i M14. Z M14 ze dwa strzały, z G3 chyba też, i trup. Poza tym nie ma takiej wpadki, że nie trafisz to 100 osób Cię oznacza i wszyscy na Ciebie polują, zanim przeładujesz.

serwery zdechly pewnie. niby pokazuje ze mam 50lev ale bronie wszystkie na 0 a nawet wiekszosc zniknele z tabeli w glownym menu.

Odnośnik do komentarza

ja pier.dole te skur.wiałe servy z dupy nosz ku.rwa mac dice cioty (pipi).ane czy oni kiedys zrobią tak zeby wszystko działo juz na stale do hu.ja pana?! przed chwilą miałem klanówke, zaczynamy mecz a tu jakies poj,ebane wyzerowanie rang, broni i wszystkiego, hu.ja dało sie grac. Nie ma bata pojawia sie Cod:BO i pier.dole tego BF sprzedaje w pizdu nie chce go widziec

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

HC bardzo mi się podoba, bo widzę w nim sens używania G3 i M14. Z M14 ze dwa strzały, z G3 chyba też, i trup. Poza tym nie ma takiej wpadki, że nie trafisz to 100 osób Cię oznacza i wszyscy na Ciebie polują, zanim przeładujesz.

 

G3 nawet na standardzie wymiata - mam już ponad 1100 killi G3 i uważam ją za absolutnie najlepszą pukawkę. M14 nie zdzierżę.

 

Co do wpadki - po prostu brak HC powoduje, że nie możesz się mylić. "nie trafisz to 100 osób Cię oznacza" - to się naucz szybko biegać zygzakiem albo zacznij szybko trafiać. Ja podzielam Twoje zdanie @walek: HC to festiwal kampienia, dodatkowo często trafia się na debili (patrz przykład Litwina gdzie trafił na przeciwnika, któremu pozwolili wszystkie pojazdy zakosić).

 

Dla mnie tryb starndard jest zdecyowanie bardziej taktyczny: zaznaczanie, potrzebna większa ilość naboi do zabicia: tutaj jak koleś jest kiepski i nawet zobaczył Cię pierwszy, to zdążysz zrobić unik i wygrać pojedynek. Tryb HC promuje taktykę: kto pierwszy strzela ten wygrywa. Nie lubię czegoś takiego.

 

przed chwilą miałem klanówke, zaczynamy mecz a tu jakies poj,ebane wyzerowanie rang, broni i wszystkiego, hu.ja dało sie grac.

 

 

MISZCZ! :dance:

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Ja pozwoliłem zakosić?No lol sam w drużynie nie jestem :P siedze jako snajper na urwisku(może kiedyś uda mi sie dobić platyne w m95),niszczą 2 mcom w pierwszej bazie i nagle widze wyskakuje 3 typów z blackhawka,2 wsiada w nowego a trzeci w bradleya,faktycznie dużo mogłem :P Ja zawsze po wylądowaniu niszcze pojazd by go rywal nie przejął.Gram tylko HC i ratio mam wyższe niż ludzie grający w normalne tryby,jakoś nie zauważyłem tego kamperstwa.

Odnośnik do komentarza

W normalnym trybie po prostu nie gram G34 ani M14, więc raczej wpadek tego typu nie zaliczam ;)

 

Do M14 dzisiaj się bardzo przyzwyczaiłem, trzeba dobrze skupić wzrok, bo ta felerna muszka strasznie zasłania. Pomijam, że te M14 przypomina żywcem M1 Garand, mimo iż normalnie powinno strzelać również serią, oraz mieć możliwość podłączenia lunety jak w karabinie snajperskim. Bo to był taki M1, który strzelał seriami, ot co ;) Szybko został zastąpiony M16, ale i tak lubiłem tą broń np. w Vietcongu ;)

 

HC chyba jest bardziej taktyczny zespołowo, musisz dobrze obserwować pole walki, widzieć co się dzieje, skąd padają strzały i słuchać przede wszystkim calego otoczenia. Fakt, że szybciej się zabija, ale to działa w dwie strony, więc lepiej dbać o własny tyłek - to nie Quake, tylko wojna. Zresztą ta dzisiejsza sytuacja ciekawie przedstawiła sytuację, bo niektórzy broń mają swoją. Automatycznie stali się celami głównymi, a każdy rzucał się na zdobycz. Człowiek zaczął normalnie dbać o swoje życie, by broni zdobytej nie stracić, a i dodatkowo liczył naboje w magazynku. Taka wojna większą gębą ;p Całkowicie rzecz ujmując, to jednak lipa. Raz mi się bronie pojawiły, więc wyszedłem żeby zmienić serwer, a tu znowu zonk...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...