Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Warto kupic Onslaughter ? czy akos tak to sie pisze.

[/quo\

 

Warto kupić choćby dlatego że jest to jedyny sposób żeby w miarę bezstresowo pouczyć się latania śmigłowcami. Włączasz np. Atacamę Easy i latasz apachem dowoli CPU nie jest w stanie cię zestrzelić ponieważ nie używa tracerów.

 

 

oo, to moze kupie. ale jak wyglada miodnosc z gry online ?

 

lepiej niż dobrze jeśli masz z kim zagrać, jeśli randomy to dla mnie tak średnio. ale dodatek ma podstawowy minus: raz przeszedłem wszystkie mapki na SUPER HIPER HARD ze znajomymi i na tym się skończyło. czyli łącznie pograłem w ten dodatek (z zabawą) około godziny

Odnośnik do komentarza

Wróciłem do gry po ponad tygodniowym odpoczynku i grało się świetnie :) Najśmieszniejsza sytuacja: ubił mnie gracz z 0%-centowym healthem :D Nie wiem jakim cudem biegał ktoś z 0 % health i jeszcze widziałem na podglądzie jak pada dopiero po dwóch seriach.

 

Poza tym jak zrobić dentystę ? To chyba jest mega trudne. Wpadłem na gościa, w plecy, wyjmuję wiertarkę i boruję :D Niestety gość się odwrócił i sprzedał mi serię. Tylko 43% życie mu wywierciłem...uch..

Odnośnik do komentarza

Sam100 nie masz się czym przejmować to tylko "nieśmiertelni", często spotykane zjawisko.

To chyba lagi albo bug, ale nie "niesmiertelni". Ja wale w kolesia z 5 lvl caly magazynek Ab-94, a ten odwraca sie jak gdyby nic, i 2-3 strzalami wysyla mnie do piachu. WTF!:verymad:

 

Macie ten bug?

To jest chore! Ja mam tak prawie za kazdym razem kiedy przyklejam C4 do pojazdu. EA co jest k*&wa!:verymad:

 

W BFBC2 powinny byc serwy wrzucajace nick'i z tagami klanow oraz headset'owcow do serwerow gdzie nie ma "random'ow". Przyklad: mam w swojej ekipie najwyzszy lvl (34), a w przeciwnej druzynie same 50 i 40dziestki. Nie da sie grac, totalna rzez niewiniatek! (wiem bo pare raze gralem przypadkowo z klanami, np brytyjskim LoCoUs -czy cos takiego- wpadam robie 8 killstreak, herbatka w drugiej sekcji, a w nastepnej kolejne killstreaki i mase punktow) Sorry ale mam dosyc tego, juz nie robie za mieso armatnie, i resetuje konsole. <_<

Odnośnik do komentarza

no z c4 mam tak ze jak je przyklejam do pojazdów i koleś odjedzie nim w momencie jak przykleja sie ostatni to c4 wiszą w powietrzu ze 2 sekundy a potem znikają (jak sie potem okazuje są przyklejone do pojazdu prawidłowo ;)

 

btw - jak nabijacie sobie punkty - rezacie jakąś swoją ulubioną bronią i olewacie inne, czy robicie gwiazdki wszystkim broniom po kolei?

ja ostatnio tak robiłem zeby brąz wszystkim broniom zdobyć. i zdobyłem.

ma plan zrobić złoto we wszystkim ale jakos czasem ślamazarnie idzie ;p

 

przy okazji przekonałem się do Shotgunów - zabijanie snajperów na duzy zasięg HSami z shotguna jest megaprzyjemne :D

Odnośnik do komentarza

Macie ten bug?

To jest chore! Ja mam tak prawie za kazdym razem kiedy przyklejam C4 do pojazdu. EA co jest k*&wa!:verymad:

 

 

 

 

 

Nigdy się z takim czymś nie spotkałem. Ostatnio parę dni temu miałem serie widowiskowych wjazdów obładowanymi pojazdami na atacamie. Obkładaliśmy c4 wózek, jechaliśmy pod cel a kumpel ze składu detonował z punktu widokowego :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Sam100 nie masz się czym przejmować to tylko "nieśmiertelni", często spotykane zjawisko.

To chyba lagi albo bug, ale nie "niesmiertelni". Ja wale w kolesia z 5 lvl caly magazynek Ab-94, a ten odwraca sie jak gdyby nic, i 2-3 strzalami wysyla mnie do piachu. WTF!:verymad:

 

Macie ten bug?

To jest chore! Ja mam tak prawie za kazdym razem kiedy przyklejam C4 do pojazdu. EA co jest k*&wa!:verymad:

 

W BFBC2 powinny byc serwy wrzucajace nick'i z tagami klanow oraz headset'owcow do serwerow gdzie nie ma "random'ow". Przyklad: mam w swojej ekipie najwyzszy lvl (34), a w przeciwnej druzynie same 50 i 40dziestki. Nie da sie grac, totalna rzez niewiniatek! (wiem bo pare raze gralem przypadkowo z klanami, np brytyjskim LoCoUs -czy cos takiego- wpadam robie 8 killstreak, herbatka w drugiej sekcji, a w nastepnej kolejne killstreaki i mase punktow) Sorry ale mam dosyc tego, juz nie robie za mieso armatnie, i resetuje konsole. <_<

 

Poczekaj sekundę dłużej po przyklejeniu ostatniej C4 zanim wsiądziesz do pojazdu.

Odnośnik do komentarza

W BFBC2 powinny byc serwy wrzucajace nick'i z tagami klanow oraz headset'owcow do serwerow gdzie nie ma "random'ow". Przyklad: mam w swojej ekipie najwyzszy lvl (34), a w przeciwnej druzynie same 50 i 40dziestki. Nie da sie grac, totalna rzez niewiniatek! (wiem bo pare raze gralem przypadkowo z klanami, np brytyjskim LoCoUs -czy cos takiego- wpadam robie 8 killstreak, herbatka w drugiej sekcji, a w nastepnej kolejne killstreaki i mase punktow) Sorry ale mam dosyc tego, juz nie robie za mieso armatnie, i resetuje konsole. <_<

Przedewszystkim to fascynuje mnie to jak bardzo ubogi jest wybór trybu rozgrywki w multi.

Nie rozumiem czemu nie można wybrać takich rzeczy jak np strona po której chcemy grać US/RU czy AT/DF. Do tego często serwer przydziela mnie do gry w której runda kończy się za parę sekund i zanim zdążę się zespawnować już ładuje mi się kolejna mapa w którą akurat nie chcę grać.

Po za tym kolejna rzecz która mnie irytuje, to brak możliwości przerwania ładowania mapy. Na koniec rundy, gdy ładuje się kolejna mapa w którą już nie chcę grać, muszę cierpliwie czekać aż się załaduje i dopiero potem ostentacyjnie opuścić rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza

Nikt by nie chciał grać napastnikami,także dobrze ze to jest losowe,a strony do wyboru nie robia mi różnicy.

Dlaczego nie chciał by grać napastnikami? Przecież oni zawsze wygrywają. Sprawdzałem statystyki wielu graczy na bfbcs.com i większość w przypadku trybu RUSH W/L ma na poziomie 0.95

Znaczy to oczywiście tyle, że mapy do trybu RUSH są źle zaprojektowane, skoro obrońcy prawie zawsze przegrywają.

Odnośnik do komentarza

Przesadzasz, każda mapa jest do obronienia. Większość ma jakieś wąskie gardło (np. Nelson - wyjazd z drugiej bazy, White Pass - budynek na pierwszej bazie, Isla Inocentes - dobrze się broni na każdej bazie), albo wygrasz w takim miejscu, albo oddasz cała mapę).

Ja np. bardzo lubię bronić, nawet W/L mam wyższe w obronie niż w ataku, nie są wysokie, ale przynajmniej wyższe od 1 ;]

 

Edit

MarekZet, rzeczywiście masz kiepskie ratio w obronie: 0,07, w ataku natomiast mega pozytywnie: 5,76. Pierwszy raz coś takiego widzę: grasz sam? czy z ekipą z headsetami?

Odnośnik do komentarza

Ja mam lepszą obronę.

 

http://bfbcs.com/stats_ps3/Litwin_PL mówi że kłamiesz ;)

 

sorry ale jeżeli gracie żeby wygrać mecz to łatwiej atakować niż bronić. C4/na quadach/uav/miny/gustawy/destrukcje/optykę w czołgach itd + niemożliwość naprawiania skrzyń*, sprawia że jeden człowieczek może wygrać sam mecz, gdzie w obronie nie jest to możliwe.

*nie wiem czemu wyrzucili opcję naprawiania skrzyń. ; w pustynnej becie [w zimową nie grałem] dało radę :/ .

Odnośnik do komentarza

Dice uznało to za bug, dlatego usunęli. Z naprawianiem skrzyń byłoby trudniej atakować niż niszczyć.

 

ale to że skrzynia zbiera obrażenia to nie jest już bug ? naprawianie skrzyń nie utrudniło by ataku tylko wyrównało szansę, bo w tej chwili skuteczna obrona sprowadza się do mega kamperstwa, pilnując żeby ktoś nie rzucił C4/min bo jak już rzuci to nie możesz nic zrobić ; 2-3 takie lub inne akcje i koniec, a tak to jeszcze była by szansa naprawić.

albo mogli by wywalić dmg skrzyń i postawić na klasyczne zakładanie/rozbrajanie...

 

ogólnie przez takie rzeczy BC2 nie rozwija w pełni swoich skrzydeł ; tzn. świetny silnik, czucie broni itp ale kompletnie zepsute tryby [rush: wysadzanie skrzyń ; conquest: gdzie i tak liczą się fragi a nie przejęte punkty] i pomniejsz bug'i

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...