Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nie przepadam za Reconem, tak teraz odkryłem coś co sprawiło że od dwóch dni gram tylko nim. Pośrednio było to VSS, ale potem zmieniłem na SVU... i to jest moja broń! ;) Znaczy się nadal na topie jest M249 (z sentymentu do Delta Force Extreme), ale ogólnie jakby się przyjrzeć SVU to:

 

- ma moc M14/M1

- ma tłumik

- ma opcję montażu celownika laserowego

- Recon ma kilka fajnych rzeczy

 

Ponieważ biegam z tą bronią z celownikiem laserowym i jedynie przydałoby się tej broni nieco większy damage. Na czystego przeciwnika w normalnym trybie strzał zabiera 45 % energii, na hardcore zabiera 78 % , i trochę głupio że trzeba wpakować trzy kulki w gościa o pełnym zdrowiu na nornalnym trybie ;) Ogólnie ta broń to taka strzelba, w której nie opłaca się montować niz poza celownikiem laserowym, lub 4x lunetą optyczną ;)

Odnośnik do komentarza
A ja mam nadzieję że będzie się dało zdjąć lunetę ze snajperek.

 

Ale po co? :blink:

Ma byc w zastepstwie nowy class skill o nazwie "sokole oko" ? 8)

Nigdy nie próbowałeś? Wiesz jaka frajda pobiegać sobie ze snajperką typo M24 z red-dotem? Jest nie co wolniejsza niż strzelba, ale jak będziesz się wyrabiać z celowaniem na czas z małej odległości (1-10 metrów) to jest dużo skuteczniejsza, nawet od Neosteda-2000 z upgradeami.

Odnośnik do komentarza

MarekZet, wiesz jak to jest, oni tego nie zrozumieją. Niech dalej biegają z samymi automatami dla noobów.

 

No tak hovonzoo, sproboj sobie pobiegac ze sniperka z zamontowanym red dot, dlugosc twojego zycia nie bedzie dluzsza niz 10 sekund... a sorry zapomnialem, grasz z ziomalami uzbrojonymi w headset'y, rzeczywiscie mozesz grac sanjperka tak jak assault. Ostatnio mialem przyejmnosc grac z polska ekipa zaopatrzona w headsety. I wiesz co? Moglem miedzy sekcjami (tryb rush) pic piwo i zjesc sobie obiad, a i tak wygralbym mecz i mialbym duzo punktow. Jak jestes randomem i grasz ze snajperka z red dot, to niczym nie roznisz sie od samobojcy, ktory okupuje ostanie miejsce. Zagraj sobie jako random, zobaczysz co to jest Hardcore! Poza tym w trybie rush bys nie istnial z ta sniperka z red dot; tylko conquest na arice harbor (tudziez inych malych mapach i trybach jak deatmach) pozwala ci siac zgrozenie reckonem. I prosze cie hivonzoo, nie wkurzaj mnie takimi tekstami jak noob z auttomatem... Obiecaj mi ze w Battlefield 3 bedziesz gral tylko pistoletem i bronia typu M1 Garand. Ok? Chcialmbym wtedy zobaczyc twoje statsy. :whistling:

 

Ostatnio gralem z typem o ksywie stello dadaou (czy cos takiego), pierwszy na leaderboard. Skonczylem mecz na atackama desert, laduje sie kolejna mapa, a kolesia nie ma. Skumalem o co chodzi. Wychodze z gry, znowu odpalam Atackame, a typ sieje spustoszenie apachem'em. Napisalem mu PW co o tym mysle.

 

Walkthrough BFBC2: Vietnam:

http://www.gametrail...ield-bad/705836

http://www.gametrail...ield-bad/705837

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Ja wszystkie snajperki z tłumikiem wymasterowałem jako tzw.agresywny snajper,czyli luneta 4 razy i w pole,albo z c4 jak były pojazdy blisko,albo martar,ogólnie ta snajperka z magnum ammo na hc to poezja,2 strzały i kolo pada,do tego recon ma dobre maskowanie i czesto gesto gubiłem typków w kępie krzaków :P i do tego zawsze gram random,dlatego uważam ze ratio mimo wszystko mam dobre :P HIV jak ma czym to niech sie chwali,jak przypakujesz to też będziesz mógł pokazywać klate,to trudniejsze niż 50 lvl w BC2 :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
A ja mam nadzieję że będzie się dało zdjąć lunetę ze snajperek.

 

Ale po co? :blink:

Ma byc w zastepstwie nowy class skill o nazwie "sokole oko" ? 8)

Nigdy nie próbowałeś? Wiesz jaka frajda pobiegać sobie ze snajperką typo M24 z red-dotem? Jest nie co wolniejsza niż strzelba, ale jak będziesz się wyrabiać z celowaniem na czas z małej odległości (1-10 metrów) to jest dużo skuteczniejsza, nawet od Neosteda-2000 z upgradeami.

 

powiedział człowiek, który ma 120 killi z M24 .... to faktycznie świetnie się gra, po prostu fantastycznie. Na pierwszym miejscu masz VSS czyli jednak biegasz z automatem dla noobów (pozdro hivonzooo). Tak w ogóle to po co ta dyskusja? Niektórzy grają tak bo lubią, inni robią po 5000 killi z M60 jeszcze inni (pozdro Szalona Małpka!) łotają z Carla Gustava. I CO Z TEGO? Czy jestem noobem robią platynę Abakanem? nie czuję się. bez sensu dyskusja. Lepiej mi powiedzcie: czy jak mam 36 lvl i dostaję kosę od np. 19-20 level, to oni mają za mnie złoty nieśmiertelnik?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba to raczej zależy od tego jaki obecnie masz nieśmiertelnik,brąz,srebro czy złoto,to raczej od tego zależy.

 

a to się zmienia? tzn kolor nieśmiertelnika się zmienia? Ja myślałem że to jest bardziej tak jak mówi RUDIOK, ja nigdy za żadnego kolesia z 50lvl nie dostałem poniżej złota....

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłem świadkiem za...bistej akcji. Na Arica Harbor atakujący przeciwnik zapindalał gazikiem z górki do miasta, jak tylko dojechał do prostej prowadzacej między zabudowaniami dostał POTĘŻNEGO strzała albo z czołgu albo od C4 albo od miny lub z RPG w plecy. Wyglądało to tak jakby z wszystkich tych broni dostał na raz hehe. Potężny wybuch, siła rozpędu rzuciła pojazdem w górę i jakieś 150m do przodu. Pojazd koziolkował frunąc w powietrzu, przeleciał nad czołgiem i spadł prawie pod samym stacjonarnym rpg. Cała tą akcję obserwowaliśmy z Szaloną Małpką i Zaq123456 z dachu  budynku (ta konstrukcja z działkiem i rpg na dachu). Wygladało to bardzo spektakularnie i mega filmowo, dla takich akcji kupiłem bf-a :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

veteran status 15 ?

Widzialem ostanio jak po sieci ludzie mają po 15 i 14 status veterana jest to możliwe bez kupowania starych gier z cd keyami?

Koleś tu wstawił filmik i ma wszystko:

http://www.youtube.com/watch?v=qgjXWYjS1Hc

 

głównie brakuje mi tych:

Battlefield 1942 - CDKEY

Battlefield 2142 - account

Battlefield Modern Combat - add persona

Battlefield Vietnam - CD KEY

Battlefield 1942: Road to Rome,- CD KEY

Battlefield 1942: Secret Weapons of World War II - CD KEY

Battlefield 2: Special Forces - add persona PS2

 

jak kupic te stare gry zeby te cd keye dzialały ?

Odnośnik do komentarza
dział człowiek, który ma 120 killi z M24 .... to faktycznie świetnie się gra, po prostu fantastycznie. Na pierwszym miejscu masz VSS czyli jednak biegasz z automatem dla noobów (pozdro hivonzooo).

statystyki VSSa podbił mi brat, który faktycznie jest noobem. W końcu dorobił się swojego egzemplarza gry i ćwiczy teraz VSS i M60 na własnym koncie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...