Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja caly czas gram bez squad, i jak narazie mi to nie przeszkadza. Jednka to ma swoje plusy i minusy. Niestety bez wsparca ziomkow wyniki sa gorsze, zwlaszcza SPM oraz W/L ratio. Plusy to pelna swoboda w dzialaniu- kampienie, robienie z pojazdow (wlasnych) pulapek z C4 itd :)...

 

Wczoraj na ok 12 rund okolo 6-7 razy bylem pierwszy. Tyle ze zawsze jakis patafianiec z przeciwnej druzyny musial mnie wyprzedzic o wlos- jeden typ w ostatnich 20 sekundach nadrobil 300 pkt :wallbash:... ciagle k**wa drugi <_<

 

Kiedy te nowe mapy beda, ilez mozna czekac...

 

Ps. Litwin ty psychopato, grasz ze squadem czy jestes samotny wilc? Masz kosmiczne statsy :0

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, spójrz na mój win/lose ratio. Gram tylko na HC K/D ratio mam przeciętne ale czasem przez przypadek dołączam na normal to wpada po 9blaszek i ratio od 3.0(Goście bazują na tym co widzą na radarze a dla mnie ważniejszy jest słuch, można precyzyjnie określić kierunek i odległość i rzucić np. granat na tzw stevie wondera :D) + Poprostu czerpię radość z taktycznego podejścia i zazwyczaj staram się dowodzić składem pod kątem wygranych, hamuję też zapędy kolegów którzy chcą wysadzać ładunki za wcześnie lub co gorsza przy pomocy C4. Jeśli latam blackhawkiem robię z niego autobus i podlatuję nawet po gości nie z mojego teamu i to ja decyduję wtedy o rozstawieniu na planszy. Grasz ze mną trzymaj się reguł:

1. Respisz się na mnie - sprawdź mi plecy i jeśli ja nie strzelam to ty też nie(chyba że jest zagrożenie bezpośrednie)

2. Lecisz ze mną - wyskakujesz tylko wtedy kiedy ja powiem

3. Zawsze mów o położeniu wroga

4. Gdy kolega ze składu przebiega otwartą przestrzenią ty osłaniasz front i flankę dopiero potem przebiegasz

5. Jesteś ostatnim który przeżył - przykamp na chwilę ( o to szczególnie bywam zły bo na HC trzeba walczyć o każdy metr)

POZDRO

Odnośnik do komentarza

No nic mnie bardziej nie wkurza jak typ sie na mnie zrespi i zaczyna nawalać z medyka do celu który ledwo zauważył między budynkami,nie Walek gram jako "Lonely Wolf" :P

 

Jak byś ze mną zagrał zmieniłbyś zdanie. Gram stealth i wypluwam mało pocisków a bronie dobieram pod kątem głośności. Jak najcichsze

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

Grasz ze mną trzymaj się reguł:

1. Respisz się na mnie - sprawdź mi plecy i jeśli ja nie strzelam to ty też nie(chyba że jest zagrożenie bezpośrednie)

2. Lecisz ze mną - wyskakujesz tylko wtedy kiedy ja powiem

3. Zawsze mów o położeniu wroga

4. Gdy kolega ze składu przebiega otwartą przestrzenią ty osłaniasz front i flankę dopiero potem przebiegasz

5. Jesteś ostatnim który przeżył - przykamp na chwilę ( o to szczególnie bywam zły bo na HC trzeba walczyć o każdy metr)

POZDRO

 

dobre dobre - lubię takich kozaków. Ja też mam reguły, tylko trochę bardziej rygorystyczne:

- jak grasz ze mną masz obowiązek dobrze się bawić

- wolno kląć i opowiadać historie z życia wzięte

- jak się przegrywa koniecznie trzeba wyrazić swoje zdanie o drużynie przeciwnej i ich rodzinach

- wolno grac po pijaku (pozdro danielskii)

- jeśli Twoje dziecko budzi się w nocy przeproś i oddal się w celu uspokojenia (siebie i dziecka)

- koniecznie zrób podpie.rdolkę na kolegę z drużyny - przyczep mu C4 albo rzuć granat pod nogi

- przynajmniej raz popłacz się ze śmiechu

 

no to tyle - jeśli ktoś sprosta to zapraszam, choć ostrzegam nie każdy przechodzi bo jak widać wymagania miażdżą!

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

po ściągnięciu ostatniego patcha nie mogę się połączyć z kontem EA ONLINE - bez względu na porę. Inne gry chodzą bez problemów (COD i online PSN). Ewidentnie coś nie tak. Narazie wlazłem w dane gry i usunąłem całego patcha (1,7GB) i ściągam od nowa.

 

macie może jakieś pomysły jak inaczej to ugryźć? Konto chyba działa, bo z Apple'a łączę bez problemu - o co może chodzić?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktos pisał ale nie chce mi sie przeglądac tematu, ubdejt przyniósł również trophy do vietnama, mozna sobie pooglądac w zakładce, raczej ciulowe i niewymagające... choroba, kiedy oni wypuszczą nowe mapki albo vietnama, co to za maniera żeby tak długo czekac na nowe mapki w szuterze, toz to skadal i głupota. Nic dziwnego że ludzie sie wykruszają, ile mozna grac na tych samych mapkach?

Odnośnik do komentarza

Grasz ze mną trzymaj się reguł:

1. Respisz się na mnie - sprawdź mi plecy i jeśli ja nie strzelam to ty też nie(chyba że jest zagrożenie bezpośrednie)

2. Lecisz ze mną - wyskakujesz tylko wtedy kiedy ja powiem

3. Zawsze mów o położeniu wroga

4. Gdy kolega ze składu przebiega otwartą przestrzenią ty osłaniasz front i flankę dopiero potem przebiegasz

5. Jesteś ostatnim który przeżył - przykamp na chwilę ( o to szczególnie bywam zły bo na HC trzeba walczyć o każdy metr)

POZDRO

 

Chłopie, to nie pole bitwy (wbrew pozorom) ale gra, tutaj na nic nie zdadzą się Twoje wymogi. Sprawdzanie pleców? Wyskakiwanie kiedy ja powiem? Jeden ogarnięty koleś wystarczy aby Wam się tak do dupy dobrać, że zaczęlibyście walić we wszystko cokolwiek się poruszy.

 

Pozdrawiam.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Grasz ze mną trzymaj się reguł:

1. Respisz się na mnie - sprawdź mi plecy i jeśli ja nie strzelam to ty też nie(chyba że jest zagrożenie bezpośrednie)

2. Lecisz ze mną - wyskakujesz tylko wtedy kiedy ja powiem

3. Zawsze mów o położeniu wroga

4. Gdy kolega ze składu przebiega otwartą przestrzenią ty osłaniasz front i flankę dopiero potem przebiegasz

5. Jesteś ostatnim który przeżył - przykamp na chwilę ( o to szczególnie bywam zły bo na HC trzeba walczyć o każdy metr)

POZDRO

 

Chłopie, to nie pole bitwy (wbrew pozorom) ale gra, tutaj na nic nie zdadzą się Twoje wymogi. Sprawdzanie pleców? Wyskakiwanie kiedy ja powiem? Jeden ogarnięty koleś wystarczy aby Wam się tak do dupy dobrać, że zaczęlibyście walić we wszystko cokolwiek się poruszy.

 

Pozdrawiam.

 

właśnie nie, to my jesteśmy ci ogarnięci :D Akairyuu (zwiad) + altus65 (pojazdy) + actension (medyk) + CrazyDaro (helikoptery + AntiAircraft) obczaj staty wszyscy gramy HC mój best tea. Ja wiem że to jest gra ale trzymanie się tych zasad nie boli a podbija klimat w grze drużynowej.

Edytowane przez CrazyDaro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa ponieważ kiedyś zawsze grałem sam aż znalazłem ogarniętą grupkę graczy halo 3 i graliśmy razem wszyscy taktycznie i szczerzę mogę powiedzieć że właśnie taka gra drużynowa daje mi najwięcej radości potem już nie siadałem sam do halo ponieważ mnie to już nie cieszyło solo.Więc jak najbardziej podejście CrazyDaro mi się podoba i nie rozumiem komentarzy że to tylko gra , przecież każdy wie że to tylko gra a to co napisał to styl rozgrywki drużynowa a nie bieganie jak placek i strzelanie do byle gówna.

Odnośnik do komentarza

naprawili te insygnie?

Ja mam wszystko na złoto i nie dostałem znaczka jak wszedłem do gry :(

 

Wyciekło menu z Vietnamu (źródło,

)

 

Co prawda po rosyjsku, ale odkrywa, że dostępne będzie 5 map:

- Operation Hastings (remake znanej i lubiane mapy z BFV)

- Hill 137

- Phu Bai Valley

- Khao San Temple

- Vantage Point

 

Myślałem, że każda ze stron będzie miała swoje uzbrojenie i jakoś to będzie wyglądać (nawet kosztem zunifikowania statystyk broni - coś jak w bf1943), lekki fail moim zdaniem (NVA assault z granatnikiem M79 czy USMC inżynier z RPG7? ble)

Odnośnik do komentarza

Też niezłym failem jest to że jak ma sie 50lvl to już masz wszystko odblokowane w tym Vietnamie. Jak na tacy, ja właśnie mam ten maksymalny lvl i gdy dowiedziałem sie że wszystko będe miał od razu odblokowane to sie troche rozczarowałem :confused: Wszystko bym chciał od nowa zdobywać no ale co poradzić...

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

naprawili te insygnie?

Ja mam wszystko na złoto i nie dostałem znaczka jak wszedłem do gry :(

 

 

 

ile mozna naprawiac te insygnie ja mam juz prawie wszystko na platyne i dalej nie wpadlo :/ wietnam powinnien miec osobne level tak by bylo fajniej

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Właśnie wpadł mi mecz życia(64 do 14,w tym 10 kos i 1 wiertarka :P )grając o dziwo assaultem,szkoda ze drużyna była tępa.Z tymi odgłosami to fakt,zawsze ich nasłuchi.wanie po zabiciu rywala czy ktoś nie kampi w pobliżu.

Odglos w BFBC2 ma nieporowanywalnie mniejsze znaczenie, niz w Counter Strike ale czasem tez mozna dzieku temu namierzyc wroga. Z reguly ciezko jest wychwycic cokolwoiek poza eksplozjami, wybuchami, strzalami i td. Trzeba miec perk w postaci apartu sluchowego by cokolwiek uslyszec. :)

 

64/14 niezle... ale to ratio w granicach 5.0. Jakbys 14 razy uniknal smierci, to milaby skrzynke piwa :) ... ja mialem 25.0:potter:... zartuje Litwin, wynik genilany. Ja mialem kiedys ponad 50/30...Dzisiaj jestem cienki, mam problemy zeby wbic sie do pierwszej czworki. :unsure:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...