Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Ja zauważyłem, że UAV nie wybucha po odpaleniu C4, które zakładam na samolocik gdy ziomek nim lata. Do jednego m-com'a lataliśmy z 3 razy, wysadzając C4 przylepione do UAV a maszynka zawsze przeżywała taką podróż

 

Tak było od zawsze

ciekawe bo robilem tak wiele razy i uav zawsze wylatywal w powietrze razem z c4

Odnośnik do komentarza

Mam jedno pytanie, za namową kumpla wróciłem do grania w BC 2. pobrało mi patche i miałem wszystkie mapy VIP. Rozegrałem 3 razy squad deathmatch na Cold War ale musiałem wyłączyć konsole. Teraz jak włączyłem to w Join Game - squad deathmatch mam do wyboru tylko 4 mapy.

 

U mnie to samo...błąd jakiś

Odnośnik do komentarza

Ale strasznie zdzierają za pack odblokowujący wszystkie bronie, po takim długim czasie od premiery powinien być za free , szczególnie że dodają go do Ultimate edition

 

IMO ten pack powinien kosztować trzy razy więcej. Wszystkie bronie odblokujesz po kilkudziesieciu godzinach grania. W międzyczasie ogarniesz mapy, poznasz bronie, specjalizacje, może znajdziesz ekipę do grania. W ten sposób płynnie wejdziesz w grę.

 

Wczorajszy wieczór z zablokowanymi nowymi mapami, był śmiechowy. Wszyscy w ekipie liczyliśmy aż się wczyta jakaś nowa mapka, jak na złość rzucało nas na stare mapy, gdzieś około 23 zaczęliśmy się żegnać, a tu, bach, Oasis :] No to nie było wyboru, trzeba było zostać jeszcze trochę :]]]

 

Źle wprowadzono nowe mapy, powinny być wypuszczane po jednej ze wcześniejszymi map packami, nie byłoby takich sytuacji jak wczoraj, że każdy chce grać na nowej, w końcu DICE zablokowało wybór map. Mam nadzieje, że opcja wyboru mapki wróci jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Źle wprowadzono nowe mapy, powinny być wypuszczane po jednej ze wcześniejszymi map packami, nie byłoby takich sytuacji jak wczoraj, że każdy chce grać na nowej, w końcu DICE zablokowało wybór map. Mam nadzieje, że opcja wyboru mapki wróci jak najszybciej.

 

Dobrze prawisz, przynajmniej nie byłoby psioczenia ze w Vip packach dają ciagle te same mapy ale w innych wariantach. Teraz jeszcze jak zaraz uderzy Vietnam to ciezko bedzie sie zdecydować.

Wybór mapy zablokowano ale i tak czesto (przynajmniej mi) trafiały się te nowe. Poza tym, nawet jesli trafila sie inna to trzebabyło wychodzić z niej bo po chwili byly składy typu 5 vs 1. Oasis mi sie srednio podoba :/ za duzo tych pojadów w dodatku grafika taka se jakas.. ale jak sie brodzi w mokradłach porośnietych trawą a nad głowami palmyy - czuć Vietnam :wink:. Harvest fajny ale qrna jeszcze torche srednio ogarniam gdzie są granice mapy, caly czas przeciwnik wyłaził z każdej strony. Mimo wszystko chyba najbardziej podoba mi sie mała zimowa, przynajmniej znam juz cały teren.

Odnośnik do komentarza

wow, po miesiącu przerwy zagrałem znów w mój ulubiony shooter... I nie wiedziałem co się dzieje bo wrzuciło mnie na mapę, której nie znałem - jakaś taka z wodą, górami, polami i niskimi domkami...

 

milion pojazdów (kuwa, dwa czołgi i helikopter na raz...) i chaos ogólny... moze to przez to ze wiekszość przeciwnej druzyny była 50lv :<

 

 

A po BO rozglądając sie w BC2 czułem sie jak paralityk, tak wolno ;] musze sie wdrożyć spowrotem, bo ciężko będzie..

Odnośnik do komentarza

Nie wiecie jak sie lata idelanym kolkiem tym apach'em? Ci ktorzy to robia sa niezniszczalni, i nawet samonaprawdzajace At4 jest bezuzyteczne. :confused:

 

Tyle graczy ma kopie BFBC2 a ja mam wrazenie ze gram z ta samymi ludzmi. Klany z tagiem KSA, pp, don-colonia, UnrealMike... te same mordy non stop.

 

Heavy metal to duze mozliwosci dla kreatywnych graczy.:thumbsup:... Napiszkowalem C4 apache ( szybko chcialem go zniszczyc zeby sie odrodzil dla ziomkow), wyskoczylem z niego i wyladowalem na wiatraku. W tym smamym czasie wrog wyskoczyl z heli, i opadajac na spadachronie trafil mnie raz. Koles wyladowal kolo mojego wiatraka, wzial moj apache, i oczywiscie wiadomo co sie stalo.:mocking: :bomb:.Chwile pozniej pode mna pojawily sie dwa czolgi. Koles ze squadu sie respownowal i dal mi ammo box. Nienamyslajac sie ani chwili wyskoczylem, i w locie wyrzucilem c4 w kieurnku czolgow. Zanim opadlem mialem na koncie 2 zniszczone tanki. EPIC!:dance:

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

kurcze, a ja mam debilne pyt ... gram ponad 100h, a jeszcze nie rozgryzlem co trzeba zrobic zeby miec spadochron :D ... pomoze ktos ? hehe

chcesz powiedzieć, że dotąd wyskakując z walącego się budynku waliłeś prosto w glebę bez jakiejkolwiek amortyzacji?

spadochron otwierasz naciskając w locie przycisk przyporządkowany skokowi

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...