Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

jak to jest w koncu z tym uav i czolgiem. wczoraj cisne czolgiem, widze nad soba uav, widze lecacy pocisk, ale siedze twardo bo pelny pancerz i strzelam do niego z alt fire i bum...zginalem. nigdy nie rozwalilem czolgu w idealnym stanie jedna rakieta z uav, wiec...?

perk na mocniejsze pociski?

 

idealnie trafiony strzał z UAV rozwala nawet 100% "zdrowy" czołg, tak mi sie wydaje, a z wzmocnionym damage to juz na bank.

Odnośnik do komentarza

Po kilkudziesieciu g odzinach moja zdobycz punktowa nie jest za specjalnie wysoko, ale gram praktycznie tylko inzynierem i jedna bronia UMP (95% zabitych), czy jak bede jezdzil czolgami itd to wiecej pkt sie zdobywa? gdzie najwiecej pkt sie zdobywa w jakim trybie rush czy conquest, przez 3/4 czasu gralem tylko w squad match i tam tylko sa pkt za zabicie wiec nie nazbieralo sie ich za duzo:) Jakos malo osob korzysta z headsetow, kilka razy tylko zdarzylo sie ze ktos tam cos gadal, a tak to milczenie, a jak jest u was? Z headsetami byloby łatwiej, czasami w mojej druzynce kazdy idzie swoja droga zero współpracy i konczy sie jak zawsze:D

Odnośnik do komentarza

Olej jak najszybciej ten tryb i przerzuc sie na Rush lub Conquest, tam twoj slupek ze zdobycza punktowa wzrosnie. Ja 98% moich meczy gram jako random, wiec podam ci recepte na "random'a". Na mapach otwartych najlepszy wybor to reckon. Z reguly za jeden strzal z jednej bazy do drugiej to jakies 200pkt. Najlepsze do tego mapy to Arica i Atackama, ale trzeba miec wprawe grajac zwiadem (ja dopiero po 150h skumalem jak grac snajperem). W nastepnje kolejnosci jest inzynier (jak bronisz to tylka ta klasa). Koles wypasozny w miny i rakiety sieje naprawde duze spustoszenie. No i wypadalo by sie nim czasem wbic sie do bazy wroga na tyly aby narobic zamieszania. Ja jak widze ze kolesie slabo graja ( z druzyny przeciwnej), to biore assaulta i nabijam fragi. Medykiem w ogole nie gram.

 

Jak chcesz mozesz grac w sqaudzie. Ja gralem pare meczy z ziomalami. Statystyki punktowe wzrastaja o jakies 20-30%. Informacja na polu bitwy to bezcenna rzecz. :)

 

Jak wchodzisz do gry, i chcesz zobaczyc kto gra, to wcisnij start i wybierz scoreboard. Ja zawsze tak robie... Jak widze ze gram z samymi 50 lvl (z tagami klanow), a w moich szeregach najbardziej doswiadczony zolnierz ma 30 lvl, to spadam. Nie mam zamiaru byc miesem armatnim, to nie jest gra pokroju Cod'a dla indywidualistow.

 

I jeszcze jedno, cirepliwosci do gry, musisz poznac mapy. Ja dopieropo 150h wyszedlem z ujemnego k/d. PZDR :thumbsup:

Edytowane przez walek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

walek, dzieki za rade. Jezeli chodzi o gre snajperem to nie jest dla mnie, nie nawidze kamperow, ktorzy tylko siedza w jednym miejscu z celownikiem, ale za to jaka radosc jak im sie nóż w plecy zada:D mi systematycznie ratio wzrasta teraz mam 0.73, ale zdarzaja mi sie mecze gdzie mam ratio w okolicy 0.3:) dopiero poznaje mapy zwlaszcza ze przez wiekszosc czasu gralem tylko na white pass, isla inocent, laguna presa, i africa cos tam i to tylko w trybie squad deathmatch, niedawno dopiero wrzuciłem rush i conquest i te tryby po blizszym zapoznaniu sa duuuuuuuuuuuze lepsze, juz sie nie moge doczekac Vietnamu:) nie wiecie moze czy statystyki i rangi pozostana takie same jak teraz, czy w przypadku Vietnam bedzie osobno? Pzdr

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No jak zwykle każdy ma swój własny pomysł na granie - ja głownie Assault (nieograniczona ilośc amunicji!!!) zaraz potem inżynier. reckomem nie potrafię grać w polu i to mnie gubi

Patrząc na kwestię kamperów nie co bardziej racjonalnie, to dla wielu graczy shootery to sport, trochę jak ASG. BC2 jak na grę konsolową jest wykonany dosyć realistycznie, zwłaszcza jeśli chodzi o moc obalającą broni w trybie HC. W nowym CoD:BO można walić z M16 do przeciwnika całą serię a ten się odwraca i strzela nam headshota. Jeśli nie potrafimy celować w tej grze wyłącznie w głowę, to K/D ratio spada drastycznie. W BC2 kilka pocisków w klatkę piersiową wystarczy. Z tego samego powodu akceptuję snajperów. Akurat o ile się znam (a w woju nie byłem ;) ) to na misje wojenne też są wysyłani strzelcy wyborowi, którzy sieją postrach i zniszczenie pośród wrogów i zawsze są nieocenionym wsparciem dla szturmowców.

Tak więc zamiast narzekać na to że ktoś kampuje, trzeba lepiej się rozglądać i nie biegać sprintem cały czas.

A z praktyki wiem że najlepszy sposób na kampera to zajść go z tyłu i zdjąć nożem. Powtórzyć 2-3 razy i każdemu się odechce ;)

Odnośnik do komentarza

Ale cyrki : mam Abakanem 953 killi i wpadła platyna... Kozbinio BFBC2 Stats

 

Też tak mam z Type 88 - 79 killi i złoto :) Czy to nie jest przypadkiem tak, że zlicza do srebra/złota/platyny także te kille, gdzie np. wywali nas z gry i punktów nie dostaniemy, ale zlicza nam ilość killi potrzebnych do odpowiedniej gwiazdki? I nie pokazuje tego w statach, ale wewnętrzny system kwalifikacji do gwiazdek to "widzi". Tak sobie głośno myślę...

Odnośnik do komentarza

jak rzadko gram snajperem tak dzis chcialem sobie nim postrzelac i praktycznie w kazdym meczu zawsze znalazl sie jakis kiep z mojej druzyny, ktory zaslanial mi muszke albo walil z granatnika przede mna, zebym nic nie widzial. na arice przed chwila jako atakujacy nie wychodzac ze spawn pointu w pierwszej bazie w 5 minut zdobylem 2500pkt khekhe.

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie automatyczne zaznaczanie to zwiadowca byłby nawet znośny jako klasa hehe a tak, wystarczy że przeciągnę lunetą po krzakach i mam delikwentów jak na talerzu. Wroga nie widać ale dzięki trójkącikom nie mają biedacy szans. Jedynie GOL mi przypasił jako snajpa, nie wiem czy mi się chce znowu tyle męczyć by ją odblokować. Mimo że M95 z dodatku mam to nie lubię nim grać, GOLem 9 na 10 trafionych strzałów kończyło się zgonem celu. Niby M95 jest silniejsze ale jak w czachę nie przywalisz to zawsze gnojek przeżyje. Z reszta wydaje mi się że samych headów golem miałem więcej, nawet parabola pocisku mi nie przeszkadzała, zdecydowanie łatwiej mi było ja wyczuć niż mniejszą w m95 :)

 

Zresztą jak już gram zwiadowcą to z garantem hehehe i dla jego C4 na czołgi bo mój rambo  jeszcze się c4 ponownie nie dorobił hehehe

 

 

 

Ps. Litwin - tak, tak, wiemy... na HC nie ma trójkącików :) ale co z tego skoro, z chłopaków, tylko Ty na HC non stop kozaczysz hehe :)

 

 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Ostatnio na cold war nabilem tyle killi granatami ze az mi sie głupi zrobilo i przestalem nimi rzucac :) jako atakujący przy 2 mcomie bylismy w budynku, w budynkach obok przeciwnicy non stop. Rzuciłem 1nego w kierunku strzałów - dubble kill, no to dawaj jeszcze jednego, i jeszcze.. chcialem podbiec do mcom ale nie moglem bo tam ciagle ktos byl. Jak jednego kolesia udu*iłem juz chyba 7 raz granatem to postanowiłem ze juz dosyć na pewno mnie zbluzgał i odpuściłem. Na koniec tej krótkiej mapy - granat 19 kills.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

automatyczne zaznaczanie to jakis shit. nigdy z nim nie gralem, bo po prostu sie nie sprawdza. moge jezdzic celownikiem po kolesiu w dodatku z przyzwyczajenia wciskajac ciagle select, i tak go nie zaznaczy i tak (albo zaznaczy po 10 sek). ciagle mam magnum ammo, w zasadzie i tak nie potrzebnie, bo headshot to i tak zgon na miejscu. trzeba zmienic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...