Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

gdyby nie PPSh, to inżynier byłby słabiusieńki. robię teraz M10 i zabieram się za UZI i powiem szczerze, że padaka. M10 słabizna, UZI niby lepszy ale g**o widać...

 

Z biodra strzelamy dude, z biodra(przynajmniej ja tak robie bo też przy uzi nic nie widze)

nie tylko

magnum ammo i da sie snajperzyc z m10

i tylko serie 3-5 pocisków

 

i czy tylko mi sie wydaje czy w bc2 pph jest troszke za bardzo celna

Odnośnik do komentarza

czułość czułość jeszcze raz czułość to jest ten sposób grania o którym mówiłem parę stron wcześniej. Wyczajcie że przy rzucie on jest w biegu + robi ruch do góry który ledwie widać + podskok. Raz mi się udało rzucić C4 między dwóch gości z odległości 10m i buuum. Każdy z was miał napewno akcje że złożyłby fajny filmik. Mi udało się mi. ztracerować i zestrzelić UAV gustavem, udało mi się zestrzelić UAV granatem, Blackhawka z 4 typami w środku minami, C4 i zaparkowany blackhawk na przynętę, 3x RPG ze spadochronu itd itp. Aha i żadna tam grawitacja tylko spowolnienie na potrzeby filmiku

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

a ktos na innym forum po obejrzeniu tego filmiku stwierdzil " nie takie rzeczy sie robilo":D powaznie tak ciezko zrzucic obladowany c4 heli na czolg?

 

Dla ludzi nieobeznanych w QS takie coś może wydawać się niesamowite. Dla niektórych jest to norma. No, może poza zrzucaniem heli na czołg - bo po co? Jak można z samego heli więcej pkt. zdobyć niż w sposób przedstawiony na filmiku.

 

Tą osobą byłem najprawdopodobniej ja ;)

Edytowane przez hivonzooo
Odnośnik do komentarza

Dla ludzi nieobeznanych w QS takie coś może wydawać się niesamowite. Dla niektórych jest to norma. No, może poza zrzucaniem heli na czołg - bo po co? Jak można z samego heli więcej pkt. zdobyć niż w sposób przedstawiony na filmiku.

 

Tą osobą byłem najprawdopodobniej ja ;)

 

Dlaczego mnie to nie dziwi...przecież hivonzooo to nasz forumowy p.r.z.e.c.h.u.j ktory jest mega z.a.j.e.b.i.s.t.y i w BC2 robił już...wszystko.

Wcześniej obiecałem sobie ze nic nie bede pisał o Twoich wypowiedziach w tym temacie ale juz po prostu nie wytrzymalem :/

Edytowane przez Bellevar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...