Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja mam wrazenie ze Garand i Thomson w Vietnamie sa oslabione wzgledem podstawy?

W podstawie kille wpaadaja wyjatkowo latwo a w vietnamie duzo ciezej

 

tak samo aby dostac trophy :

Doing the Rounds

 

* Get a kill with all Vietnam vehicles

 

nie trzeba zabic z Tuk-Tuk'a bezsens

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

mial ktos taki problem ze ciagle pojawia sie napis:

przepraszam nie mozna znalesc gry.?

 

Nie wazne jaki tryb czy ktos mnie zaprasza do gry czy nie zawsze ten blad sie pokazuje.

Do podsatwy moge dolaczyc bez problemu.

Do Vietnamu nie moge....

 

i sciannie sie dzwieku... Ma to ktos jeszzce oprocz mnie ?

chyba znow od EA zarzadam wymiany plyty ;)

Odnośnik do komentarza

Mi "60"padła w tarkcie grania w BF1943,coś mają te gry do siebie że konsola działa pod dużym obciążeniem.Ja jak trafiam na słabą drużyne to gram do końca,chce się odgryźć cwaniakom z drugiej drużyny.

Ale to i tak nic w porównaniu do MW2. Tam to laserem tak nawala że aż konsolą trzęsie.

 

Komu jeszcze padła konsola podczas gry w jakiegoś Battlefielda?

Litwinowi przy BF1943, mi przy BC2 (tez 60GB) fat.

Odnośnik do komentarza

mial ktos taki problem ze ciagle pojawia sie napis:

przepraszam nie mozna znalesc gry.?

 

Nie wazne jaki tryb czy ktos mnie zaprasza do gry czy nie zawsze ten blad sie pokazuje.

Do podsatwy moge dolaczyc bez problemu.

Do Vietnamu nie moge....

 

i sciannie sie dzwieku... Ma to ktos jeszzce oprocz mnie ?

chyba znow od EA zarzadam wymiany plyty ;)

 

Zabawne, ja tez sotatnio tez mialem podobny komunikat "Sorry, EA servers couldn't find the game", tyle ze w podstawke nie moglem grac. Poza tym po Vietnamie zrobil sie istny cyrk z tym BFBC2. Nawet podczas meczow wlaczaja sie i wylaczaja statsy- masz 3000pkt (grasz z1lvl), i nagle pod koniec rundy wlaczaja sie stasty, i konczysz gre ze 100pkt :) Nagminne resetowanie perkow to tez norma, nawet jak grasz tylkow w Vietnam czy podstawke

 

Wczoraj na jednych mapach gralem na drugich nie moglem. A jak sie dostalem do mapy, to mecze 3vs3, 2vs2

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o statsy to wystarczy zrestartowac gre i wszystko w porzadku (przynajmniej u mnie). A jesli chodzi o liczbe graczy w druzynach to to jest jakas paranoja. Gralem dzis pare meczy i nigdy nie bylo pelnego skladu, a rzadko liczebnosc siegala polowy. Oczywiscie pisze o podstawce.

 

A tak na marginesie: chetny ktos na 'Demolition Man'? Jesli tak to zapraszam do odpowiedniego tematu.

Odnośnik do komentarza

Cholera ludzie, co jest!? Ilekroc wchodze do Battleffielda i wlaczam online, wybieram mapke i zaczynam grac to... mam wyzerowany status i brak broni! Nawet punkty doswiadczenia zdobyte w danym meczu nie nabijaja sie na moje konto. Wychodze wiec z meczu, wchodze z powrotem i to samo. Czasem wychodze i wchodze nawet 15-20 razy i dopiero gra raczy wczytac moje statusy, bronie, level - czyli jest normalnie. Tez tak macie? Jesli tak to czy jest jakis dobry sposob na to, aby wyeliminowac ten błąd i za kazdym razem grac normalnie!? Pomocy!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Cholera ludzie, co jest!? Ilekroc wchodze do Battleffielda i wlaczam online, wybieram mapke i zaczynam grac to... mam wyzerowany status i brak broni! Nawet punkty doswiadczenia zdobyte w danym meczu nie nabijaja sie na moje konto. Wychodze wiec z meczu, wchodze z powrotem i to samo. Czasem wychodze i wchodze nawet 15-20 razy i dopiero gra raczy wczytac moje statusy, bronie, level - czyli jest normalnie. Tez tak macie? Jesli tak to czy jest jakis dobry sposob na to, aby wyeliminowac ten błąd i za kazdym razem grac normalnie!? Pomocy!!!!!!!

 

Oczywiscie, ze jest rada, kup xbox360 lub PC :)... PSN to powinno raczej obslugiwac randki online, niz gry video. Nie wnikam czy to wina PSN czy Dice, posiadacze PS3 sa ostro ruchani w d^&e ...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Masakra,nie ma graczy,nie ma perków,nic nie ma :P Zaczyna mnie wkurzać Dice.

nie wiem jak BC2 wyszukuje gry ale jesli zaufac bfbcs.com to np teraz jest 14k graczy i 4.5 k serwerów czyli 3 graczy na serwer ;) wywalil polowe to bedzie wrzucac do pelnych gier

 

ps bieda to jest w MoH

wczoraj odpalilem wchodze w multi a tam np w HC gra 10 osob :D ( moh pokazuje ile osob gra w dany tryb) a w sumie w multi jest 2000 osob :) Nie ma to jak dobra gra

Odnośnik do komentarza

Ja pier*ole - tak mogę wyrazić to co dzieję się z BC2, a przynajmniej u mnie. Od pojawienia się Vietnamu rzadko kiedy mogę sobie pograć w dobrych warunkach. Dzisiaj próbowałem odskoczyć sobie od gran turismo, a tu mi wyskakuje komunikat, że na rush hc nikogo nie ma, klikam kilka razy i dołączyło mnie na jakiś serwer gdzie był tylko jeden gość... No nic, próbuje jeszcze raz - znów nic nie może znaleźć, włączam normal - dołączyło mnie do serwa gdzie było 8vs.8, pograłem rundę, ludzie wyszli i było 6vs.6, więcej nie chciało mi się już z tą grą męczyć...

 

Dobrze, że przynajmniej nigdy mnie problemy ze statami nie łapały, ale to co się z serwerami dzieje to przegięcie...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja to chyba odstawie na jakiś czas BC, bo nie mam nerwów i czasu na znalezienie normalnej gry. Oczywiście resetowanie statystyk jest normą, ale wrzucanie do meczów 4 vs. 4, 3 vs. 3 (czy tak jak dzisiaj na Oasis - 1 vs. 1) doprowadza mnie do ostateczności i kończy się wyłączeniem gry. Byle do premiery Killzone...

Odnośnik do komentarza

Cholera ludzie, co jest!? Ilekroc wchodze do Battleffielda i wlaczam online, wybieram mapke i zaczynam grac to... mam wyzerowany status i brak broni! Nawet punkty doswiadczenia zdobyte w danym meczu nie nabijaja sie na moje konto. Wychodze wiec z meczu, wchodze z powrotem i to samo. Czasem wychodze i wchodze nawet 15-20 razy i dopiero gra raczy wczytac moje statusy, bronie, level - czyli jest normalnie. Tez tak macie? Jesli tak to czy jest jakis dobry sposob na to, aby wyeliminowac ten błąd i za kazdym razem grac normalnie!? Pomocy!!!!!!!

 

Oczywiscie, ze jest rada, kup xbox360 lub PC :)... PSN to powinno raczej obslugiwac randki online, niz gry video. Nie wnikam czy to wina PSN czy Dice, posiadacze PS3 sa ostro ruchani w d^&e ...

 

Nie bądź taki kokodżambo, na PjeCu też są czasami problemy z wczytywaniem statów/perków/SPECACTów . Mi to tito, bo gram dalej [jestem taki Pr0 że mogę grać bez tego] ale zdarzać się zdarza. Wystarczy grać, po jakimś czasie wszystko wraca do normy, nie ma sensu restart itp. Smutne tylko to, że po wgraniu resetują Ci się punkty w rundzie ;/

Odnośnik do komentarza

Dołączam się do narzekających. Też po długim przestoju chciałem sobie odpalić dla rozluźnienia BC2 no i w efekcie zmarnowałem niemal godzinę na próby znalezienia gry w składzie lepszym niż 2-2, w międzyczasie staty poszły się parę razy (pipi)** no i z dwóch rund mnie wywaliło. Miód malina po prostu, z chwili rozluźnienia wyszło użeranie się i frustracja :) Niby Dice i EA dłubią i się starają, wydają nowe mapy, doszedł Vietnam, ale olewki w kwestii serwerów i matchmakingu nie rozumiem. Jakbym na świeżo kupił grę i miał takie przeboje to chyba bym czym prędzej ją reklamował albo sprzedał :/

Odnośnik do komentarza

Oficjalne forum EA pełne jest skarg i narzekań na puste serwery i zerowanie statsów. Jeśli tego nie poprawią, to na bank zainteresuję się KZ3, niedawno miałem okazje pograć w dwójkę i chyba jest to gra najbardziej przypominająca feelingiem bfbc2 (ale troszkę za bardzo idzie w stronę bajerów znanych z team fortress 2 - vide stawianie wieżyczek, znikanie albo podszywanie się pod przeciwnika).

Pozostaje się cieszyć, że BFa nie dotknęła jeszcze plaga hakowania w multi po niedawnym złamaniu ps3 (jak w CoD:MW i MW2 czy GT5).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...