Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Pozostaje się cieszyć, że BFa nie dotknęła jeszcze plaga hakowania w multi po niedawnym złamaniu ps3 (jak w CoD:MW i MW2 czy GT5).

 

Hakowanie serwerów COD4 i MW2 nie ma żadnego związku ze złamaniem PS3. Takie rzeczy można nawet było robić parę miesięcy temu. Wstyd się przyznać, ale na jednym z takich serwerów wbiłem sobie wszystkie Prestige i złote bronie. Koleś poprostu kazał mi w kącie usiąść i wciskać trójkąt, a Prestige samo wpadało :P

Odnośnik do komentarza

Pozostaje się cieszyć, że BFa nie dotknęła jeszcze plaga hakowania w multi po niedawnym złamaniu ps3 (jak w CoD:MW i MW2 czy GT5).

 

Hakowanie serwerów COD4 i MW2 nie ma żadnego związku ze złamaniem PS3. Takie rzeczy można nawet było robić parę miesięcy temu. Wstyd się przyznać, ale na jednym z takich serwerów wbiłem sobie wszystkie Prestige i złote bronie. Koleś poprostu kazał mi w kącie usiąść i wciskać trójkąt, a Prestige samo wpadało :P

W każdym razie ostatnio jest tego o wiele więcej, natknąłem się dziś na taki artykuł na vgchartz o tym, że infinity ward potwierdza nasilenie hackowania w mw i mw2 w związku ze złamaniem ps3 i że to sony musi zadziałać w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza

Z tego co zauważyłem. Kiedy w grze nie mam statsów, wystarczy się wylogować z PSNu, zalogować ponownie, nie trzeba nawet wychodzić z gry, sprawdzamy w grze czy mamy swój poziom, widzimy statystyki broni itd, jeśli tak to gramy. Jeśli nie, wylogowujemy i logujemy się ponownie. Max 3 próby i wszystko wraca.

 

Co nie zmienia faktu, ze poziom serwerów EA jest żenujący, takie problemy nie powinny mieć miejsca. DICE w ten sposób zniechęca graczy do pocinania w BC2. "Brak statsów" to główny temat rozmów z kumplami w czasie grania: "gdzie są moje statsy?", "oddawać moje lekkie gacie", "znów nie nalicza mi blach" - Litwin ;]

Odnośnik do komentarza

Pytanko. Czy w BC2 granie przez adapter na mysz i klawe jest możliwe online czy nie?

 

 

Oczywiscie, ze nie. Chcesz oszukiwac czy co? :)

 

Wczoraj na Operation Hastings kolesie plywali sobie lodka "podwodna". Na ich nieszczescie zaparkowali obok mostu (widac bylo tylko strzaly zpbr), namierzylem ich, zrzucilem z mostu TNT, i boom!... 2 cheatersow zaliczylo zgon! Oh yeahhh baby! :)

 

Czy TNT/c4 dziala pod woda?

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Pewnie tak,bo tonie :P ale i fala uderzeniowa jest tak duża ze może niszczyć.Raz na Arcia miałem fajną akcje,czołg stał na moście ja pod nim,jak go rozwalić C4,ciężko bedzie tam wejść,rzuciłem 4 C4 w miejscu gdzie stoi,na ziemie pod mostem i wywaliłem,wybuch był tak duży że rozwaliło czołg :P Dzisiaj kolesiowi z klanu GPS sprzedałem 4 kosy i się dowiedziałem ze jestem oszustem i lagerem :P Co mają lagi do kos,skoro dostał 3 w plecy a tylko 1 w klate :P

Odnośnik do komentarza

Chłop napisał wszystko to o co miałem żal się tutaj :P Jak ktoś dużo kosi to często sie zdarzają takie akcje,kilka niskich leveli ma moje blachy nie dlatego ze zasłużyło,tylko dlatego że moja nie weszła a jego tak.Inna sprawa ze kolesie którym dawał kosy,szczególnie snajperzy to jacyś durnie,przy zadawaniu ciosem nożem słuchać powiedzonka,a typ sie nawet nie zainteresował tym by obejrzeć się do tyłu.

 

Jak widze takie filmiki to aż mnie strzela ze na PS3 nie można robić filmików,jak w BO:

 

http://kotaku.com/5732618/a-new-way-to-get-totos-africa-stuck-in-your-head

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie może ktoś mi wytłumaczy.

 

Gram sobie w multi oczywiście, kończe grę. Wyłączam konsole.

Następnego dnia...

gram sobie w multi oczywiście, jak zaczynam to mam cos takiego jak skill down chyba i mi tak zlatuje (komunikat ), no i gram normalnie, ale co to właściwie znaczy? Wyłączam konsole...

i tak dalej i dalej (zawsze to samo)

 

Wersja PS3

Poprostu chcę wiedzieć

Odnośnik do komentarza

Jest to informacja o twoich postepach na polu bitwu. Maksymalnie mozesz miec skill level 200 (nie wiem jakie statsy brane sa pod uwage). Wiadomo jak choojow grasz, to spada poziom, i pojawia sie komunikat zebys powrocil na pole walki :) Jak masz 0 skill prawdopodobnie sa problemy ze serwerami/statsami, i rozpoczynasz gre od 1lvl, co ostatnimi czasy zdarza sie czesto.

 

http://bfbcs.com/

Na tej stronie jest jeszcze kolejny skill level, ktory mozesz dobic do 1000. Niestety, tez nie wiem co on oblicza

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Jest to informacja o twoich postepach na polu bitwu. Maksymalnie mozesz miec skill level 200 (nie wiem jakie statsy brane sa pod uwage). Wiadomo jak choojow grasz, to spada poziom, i pojawia sie komunikat zebys powrocil na pole walki :) Jak masz 0 skill prawdopodobnie sa problemy ze serwerami/statsami, i rozpoczynasz gre od 1lvl, co ostatnimi czasy zdarza sie czesto.

 

 

ten pokazywany rank sie olewa on nic nie znaczy. Mozna miec staty po 60-5 a on spadnie do 190 a potem miec gre 13-13 i bedzie 200

Odnośnik do komentarza

No jak grają 4 osoby na serwerze to wychodze,jakbym wiedział ze taki cyrk będzie z BC to nie kupiłbym zapewne konsoli ani tym bardziej gry i dalej wesolo bym sobie gral offline na xie,teraz pytanie czy żeby dostać odznaczenie dotyczące wszystkich brązowych gwiazdek z broni konieczne jest tez posiadanie broni SPECACT ? Bo nie wiem czy zawracać sobie tym glowe.

Odnośnik do komentarza

czy żeby dostać odznaczenie dotyczące wszystkich brązowych gwiazdek z broni konieczne jest tez posiadanie broni SPECACT ? Bo nie wiem czy zawracać sobie tym glowe.

Teoretycznie to nie trzeba. Był bug u niektórych osób, przez który trzeba było mieć specact, ale teoretycznie to naprawiono. Rzeczywistość jest taka, że mam wszystko co najmniej na złoto, a tych odznaczeń nie dostałem po patchu. Jeśli wielkość Twojego elektronicznego penisa zależy od posiadania wszystkich insygniów to najpierw wymasteruj broń i sprawdź czy dostałeś nagrodę, jeśli nie to kupuj specact.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...