Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem o co chodzi z tymi słabymi graczami,że kosy dostali?Większość z nich po prostu zaszedłem z tyłu,jeden kolo był zakręcony ten na parterze na Cold War.Tutaj ustawienie nie ma nic do rzeczy,obraz jest zbyt jasny dla niej.Jak był filmik gdzie typ dał 53 kosy na Pc a ludzie byli tępi,to jakoś nie było głosów ze to manekiny.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Hivonzooo dziwne ustawienie z tą snajperką bardzo nieefektywne według mnie ponieważ w zwarciu masz jeden strzał jak z shotem a jak stałeś na górze to widać było że brakuje ci lunety. Poza tym chciałeś grać dynamicznie ale bez szybkiego biegania to tak jak z żółwiem i królikiem. Lepiej chyba wziąść szybkie nogi + T88 lub SVU ewentualnie VSS.

 

Wczoraj udał mi się niezły manewr Apachem. Po ciężkiej walce (dołączyłem z full teamem na HS conquest atacama) wywaliliśmy klan 6 gości ze spawn trapa i wsiadłem z kolesiem do Apacha. Starliśmy się od razu z Havokiem w odległości 200m pułap maksymalny dostaliśmy damage. W tym momencie zanurkowałem pod niego, gość w tym momencie pomyślał pewnie że wlatuję mu na plecy i obócił się o 180 stopni i zmniejszył pułap ja w tym momencie zadarłem dziób i wróciłem tyłem w miejsce z którego zaczynałem manewr mając gościa pod sobą i tyłem do mnie po jakichś 3sek cała seria rakiet weszła mu na plecy.

 

Spoko Litwin nie słuchaj chcą cię zdenerwować, poza tym te manekiny też mają broń :D

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

Nienawidze tych automatycznych snajperek, te "normalne" sa mocnijesze- z reguly jeden strzal to zgon. A zoom 4x jest idealny do agresywnej gry reckonem, po prostu szybciej zoom'ujesz. A jak jestes 1vs1 to ulamki sekundy sa decydujace... A szybkie bieganie to tylko w HC, bo tam trzeba zapierd%^ac jaj dziki osiol. :)

 

nie rozumiem :blink:

 

Koles havokiem chcial byc cwanszy, ale daro okazal sie bardziej cwanszy. Jak ktos pod ciebie wlatuje to automatycznie myslisz ze chce ci wejsc na ogon, no chyba ze przewidziwsz nieprzewidywalne :)

Odnośnik do komentarza

Taka gra jak Hiva to miałaby sens na HC,bu tu musiał często dobijać podręczną,lekkie gacie wszędzie się przydają.Zrobiłem dzisiaj lepszą jakosc filmiku(vietnam i cold war)i wrzuce jak zmienie format by pokazać ze nie gram z kelnerami,oczywiście najlepsze akcje mi wyszły jak kamere wyłączyłem :P

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem o co chodzi z tymi słabymi graczami,że kosy dostali?Większość z nich po prostu zaszedłem z tyłu,jeden kolo był zakręcony ten na parterze na Cold War.Tutaj ustawienie nie ma nic do rzeczy,obraz jest zbyt jasny dla niej.Jak był filmik gdzie typ dał 53 kosy na Pc a ludzie byli tępi,to jakoś nie było głosów ze to manekiny.

 

ja widzę to co widzę, czyli typów którym przeważnie latasz prawie pod nosem i machasz scyzorem, a oni są ślepi i głusi albo biegną, w ogóle co to za rodzaj gry że cały czas sie ciachacie tymi kosami? duzo to osób robi na PS3? jeśli tak to nie dziwię się, że na 280 stron tego tematu gdzieś ze dwieście to rozkmina o dogtagach :|

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wrzucam filmik,dużo w nim długich akcji,a nie wyciętych najlepszych zagrań.Lepszej jakości nie uda mi się osiągnąć:

 

 

 

Pisze to człowiek który ma 37 level i tylko jedną platyne.Mazzeo zanim zaczniesz pisać głupoty,kliknij na sygnature,tam masz ilość killi,platyn,ratio,aż tak leniwy jesteś by na to spojrzeć i nie robić z siebie durnia?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

chcesz się licytować na doświadczenie w BF? Mam ci znaleźć linki do moich profilów z poprzednich gier tej serii?

 

Kliknąłem no i co, widzę 4k killi z noża, no i? Mam paść na kolana? jakieś głupoty typu platyny, jakbym grał 800h to bym też tyle ich miał. Może jednak weźmy na tapetę coś innego, może Score Per Minute? K/D ratio? Albo W/L ratio?

 

wybacz ale mam alergię na tego typu przechwałki, platyny, medaliki, dogtagi i inne kretynskie pierdoły które niektórym przysłaniają normalną grę w BF. Tobie też, skoro regularnie odwiedzając ten temat najbardziej kojarze twoje przechwały ze masz blachę jakiegoś typa z czołówki statystyk albo lamenty że ktoś ci sprzedał kosę, litości.

 

a co do filmu to [dumny jak paw] takie akcje to ja mam co wejście do gry [/dumny jak paw]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie chwaliłem siew filmiku kosami,tylko akurat tam były więc wstawiłem.Do tego nie przypominam sobie bym sie woził jakimś aspektem moich statsów,a platyny po to ci pokazałem abyś skumał że więcej strzelam niż kosze,ale jak widać nie odniosło to zamierzonego rezultatu.A tak w ogóle to czym sobie dział PS3 zasłużył,ze taka ważna persona ,doświadczona w świecie BF jak ty tutaj zagląda?Czyżby dział na Xboxa 360 umierał i szukasz kolegów?Jak rozegrasz 3400 meczy a nie 600 to możemy porównać statsy.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Spoko spoko, nie szukam kolegów bo mam z kim grać. W dziale na X360 zapewne byłoby więcej stron, gdyby również i tam przez paredzesiąt stron dyskutowano o zdobytych blachach.

 

Jak rozegrasz 3400 meczy a nie 600 to możemy porównać statsy.

 

Nie sądzę, bo nie mam tyle czasu i chęci na tą grę, poza tym wolę w spokoju poczekać na Battlefield 3, prawdziwego Battlefielda a nie skonsolowanego pod wpływem CoDa grę. Zobaczymy czy wtedy nożownicy też będą sobie tak dobrze radzić :potter:

 

eot

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

chcesz się licytować na doświadczenie w BF? Mam ci znaleźć linki do moich profilów z poprzednich gier tej serii?

 

Kliknąłem no i co, widzę 4k killi z noża, no i? Mam paść na kolana? jakieś głupoty typu platyny, jakbym grał 800h to bym też tyle ich miał. Może jednak weźmy na tapetę coś innego, może Score Per Minute? K/D ratio? Albo W/L ratio?

 

wybacz ale mam alergię na tego typu przechwałki, platyny, medaliki, dogtagi i inne kretynskie pierdoły które niektórym przysłaniają normalną grę w BF. Tobie też, skoro regularnie odwiedzając ten temat najbardziej kojarze twoje przechwały ze masz blachę jakiegoś typa z czołówki statystyk albo lamenty że ktoś ci sprzedał kosę, litości.

 

a co do filmu to [dumny jak paw] takie akcje to ja mam co wejście do gry [/dumny jak paw]

 

Możemy porównać SPM oraz W/L ratio, czyli 2 najbardziej liczące się rzeczy w BC2. Ty również nie zaskakujesz jakimiś wyszukanymi wynikami.

Odnośnik do komentarza

ja tam się Litwinowi nie dziwię - jak bym miał 800 godzin to też pewnie bym z nudów latał z nożem dla zabawy :)

sam mam jakieś 230 godzin i czasami mam dziwne pomysły. choć ostatnio mam tydzień przerwy...praca, praca a teraz chory :confused:

 

z drugiej strony o czym innym tu gadać jak nie o dobrych, pomysłowych akcjach i nożowaniu?

Odnośnik do komentarza

Wyczuwam chęć do przeczepienia się do czegoś,bliżej nie określonego.Najpierw że jestem nożownikiem(co wyklucza moje ratio),później gdy pokazałem ze mam całkiem sporo killi z broni palnej to że liczą się inne wytyczne(chyba u niego jedyne lepsze niż u mnie),a teraz jeszcze porównanie BC2 do COD-a,koleś czy ty jesteś normalny?Chyba jakiś"only knife"ciebie dojechał,a patrząc na twoje statsy to pewnie gdzieś kampiłeś snajperem i średnio ci to wychodziło.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Ostatnio naszła mnie ochota na granie w Battlefield'a, bo wydaje mi się że poprawiono funkcjonowanie serwerów. Od kilku dni nie wyzerowało mi statystyk i coraz częściej wyszukuje prawie pełne rozgrywki.

 

Litwin, chciałem Ci wysłać friend request'a, ale masz full friend'sów. Chętnie zagrałbym z tobą i "ponożowalibyśmy razem". Sam lubuję się w tego typu rozrywce. Jak na 100 godzin gry, ponad 500 kos to chyba dobry wynik? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ostatnio naszła mnie ochota na granie w Battlefield'a, bo wydaje mi się że poprawiono funkcjonowanie serwerów. Od kilku dni nie wyzerowało mi statystyk i coraz częściej wyszukuje prawie pełne rozgrywki.

 

Litwin, chciałem Ci wysłać friend request'a, ale masz full friend'sów. Chętnie zagrałbym z tobą i "ponożowalibyśmy razem". Sam lubuję się w tego typu rozrywce. Jak na 100 godzin gry, ponad 500 kos to chyba dobry wynik? :rolleyes:

 

 

Tak możesz się nazywać "nożownikiem" 100h i 500kos to zaje-bisty wynik mniej więcej tak jak Litwin przy jego playtime utrzymując tempo miałbyś 4000kos ja mam zaledwie 1800kos

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...