Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak gram sam na HC w podstawce, to jest dramat. Strzelaja do mnie z 4 stron swiata- kule swiszcza z pn, pd, ze wschodu i zachodu, jakbym byl jedynym widocznym obiektem na mapie. <_<

pewnie jestes jedynym NIE snajperem ktory wyszedl zza krzaka ;)

 

co do rozmowy wyzej.

ludzie god mode to nic. Niektorzy goscie wnikaja w tekstury i siedza sobie np w vietnamie na cao san tample w murach...

w dice caly dzial odpowiedzialny za testowanie powinien poleciec na pysk ( jesli taki dzial istnieje tam)

 

a detekcja uderzen to mit.

bo w tej grze jej nie ma.

Nie wiem nawet ile razy mialem tak ze trafialem goscia a on nie padal

a potem strzelilem na oslep pare metrow obok niego i nagle wpadaly head shoty jeden za drugim

Odnośnik do komentarza

Do mnie wlasnie dotarla informacja iz sa aimboty. Nie wiem ile w tym prawdy ale podobno juz ludzi z polowy mapy sciagaja ludkow na 1 strzal. Jesli to jest prawda to ja dziekuje

 

eno bez jaj ja w to wszystko nie wierzę. nie ma możliwości modowania gry na PS3. nie wyobrażam sobie tego. owszem wykorzystywanie wszystkich bugów: pewnie, ale mody, boty i inny shit?

Odnośnik do komentarza

Czy komuś poza mną nie działa wyszukiwanie gier ? Jak szukam jakiejkolwiek rozgrywki czy to w podstawce czy to w vietnamie to mi wyskakuje ,że nie znalazło gry. Ale jak kumpel grał i do niego dołączyłem to wszystko chodziło normalnie.

Miał tak ktoś ?

 

Próbuj w takim wypadku wylogować się z PSN i powtórnie zalogować, a następnie na nowo wyszukać grę, powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza

Czy komuś poza mną nie działa wyszukiwanie gier ? Jak szukam jakiejkolwiek rozgrywki czy to w podstawce czy to w vietnamie to mi wyskakuje ,że nie znalazło gry. Ale jak kumpel grał i do niego dołączyłem to wszystko chodziło normalnie.

Miał tak ktoś ?

 

Próbuj w takim wypadku wylogować się z PSN i powtórnie zalogować, a następnie na nowo wyszukać grę, powinno pomóc.

a jak nie to to wylacz bc2 i wlacz ponownie

mi pomaga

Odnośnik do komentarza

Czy komuś poza mną nie działa wyszukiwanie gier ? Jak szukam jakiejkolwiek rozgrywki czy to w podstawce czy to w vietnamie to mi wyskakuje ,że nie znalazło gry. Ale jak kumpel grał i do niego dołączyłem to wszystko chodziło normalnie.

Miał tak ktoś ?

 

Próbuj w takim wypadku wylogować się z PSN i powtórnie zalogować, a następnie na nowo wyszukać grę, powinno pomóc.

a jak nie to to wylacz bc2 i wlacz ponownie

mi pomaga

Czasem wtedy zaskoczy, a czasem (jak wczoraj) 4 razy wyłączałem, odpalałem i w kółko tylko "we couldn't find any games". Couldn't my ass, niedługo to będzie standard, czyli niedorobienie x 5. I tak jak Litwin wyżej pisze, jak gra będzie działać normalnie to ludzie będą świętować xD

Odnośnik do komentarza

To samo co piszecie wystepuje u mnie tylko ze jeszcze zostalem zdegradowany do poziomu zero :/ , prawdopodobnie bf2 padl ofiara piratow i dzieja sie z nim podobne cyrki co ostatnio z COD MW2 , zygac mi sie chce na mysl ze to bedzie tak z wiekszoscia gier

 

Ej o co wszystkim chodzi z tymi piratami na serwerach BFa? Przecież poza glitchami nie ma możliwości kombinowania. Po prostu te serwery to kupa, dziwne ze tak się stało dopiero po premierze Vietnamu...

Odnośnik do komentarza

Czy jest sens wydawania 18zł na bronie Specact?

 

Gram medykiem i dla mnie SPECACT to przede wszystkim zielony beret ruskiego lekarza! Ten czerwony świeci się jak trafiony tracerem i przyciąga kule ;)

Poza tym bronie mają te same statsy co ich standardowe wersje dlatego (jak kolega wyżej napisał) kup żeby pozaliczać gwiazdki.

 

Jeśli chodzi o kulejące serwery to wczoraj grałem z kolesiami do 4 nad ranem i nic złego się nie działo. Średnio było nas po 11 w drużynach, żadnych lagów, wszystkie perki - coś pięknego!

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Bo te serwery są posrane i za nimi nie trafisz. 3 dni się nie mogłem dołączyć do gry, dzisiaj to samo po południu, aż tu nagle z dupy: "updating your stats", a następnie "joining game". Zero problemów i prawie wszystkie gry powyżej 10vs10.

Odnośnik do komentarza

Do mnie wlasnie dotarla informacja iz sa aimboty. Nie wiem ile w tym prawdy ale podobno juz ludzi z polowy mapy sciagaja ludkow na 1 strzal. Jesli to jest prawda to ja dziekuje

 

eno bez jaj ja w to wszystko nie wierzę. nie ma możliwości modowania gry na PS3. nie wyobrażam sobie tego. owszem wykorzystywanie wszystkich bugów: pewnie, ale mody, boty i inny shit?

 

 

Można, można. O ile pamiętam, za czasów cod MW wyszła na jaw możliwość czitowania poprzez zmodyfikowane sejwy wgrywane z (pipi)ków usb. Zdaje się że jakoś patchami z tym walczyli...

 

Nie ma żadnych aimbotów, to po prostu lagi. U ciebie to wygląda jakbyś idealnie wymierzył i strzelił, ale taka "informacja" jeszcze nie została przetworzona przez serwer i tak naprawdę spóźniłeś się o milisekundy/sekundy.

Zgadza się, to wygląda na zwykły lag. A jak nie ma laga a cały magazynek nie uśmierca delikwenta to najczęściej jest wina gubienia pakietów.

 

 

 

Czy jest sens wydawania 18zł na bronie Specact?

 

Gram medykiem i dla mnie SPECACT to przede wszystkim zielony beret ruskiego lekarza! Ten czerwony świeci się jak trafiony tracerem i przyciąga kule ;)

Też uważam, że dla tego beretu warto brać ten dodatek hehe

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...