Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

A ja nadal nie moge zestrzelic pilota heli, gdy sobie tak beztrosko lata po niebie. Mam nadzieje, ze do premiery BF3 w koncu mi sie uda. :)

 

Update: Udalo sie w koncu, jakies godzine temu!... a zyciu marzenia sie spelniaja!:lol:

 

Swietny knife montage

http://www.youtube.com/watch?v=Xas61fxXQEc

 

Zastanawialiscie sie dlaczego w wersjach konsolowych w leaderboard nie ma statystyki k/d (podczas trwania rundy). Dice uznalo, ze gracze konsoli graja bardziej na fragi niz na punkty?

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

W ogole ktos jeszcze gra w BFBC2. Od paru dni moi znajomi nie graja w szpila, jakis hicior sie pojawil ktory odciagnal uwage, czy co? Panowie, serwery dzialaja poprawnie... tyle ze puste. :)

 

Wczora nigdy nie mial tak tragicznie poustawianych meczow. Przegralem 15 razy z rzedu. Wchodze do gry, patrze.. a przeciwnicy to z reguly klanowicze, a moja ekipa to randomy 10-20 lvl. Zanim sie spown'owalem m-comy zostaly odpalone, a respy opanowane. Nie wspomne, z ekilka razy wrzucalo mnie do meczy gdzie odpalano ostatniego m-coma, albo po paru sekundach przegrywalem runde. Matchmaking jest tragiczny! Czy to takie trudne aby gracze z tagami klanowymi grali ze soba, albo headsety vs headsety!? Nawet ciesze sie ze BF3 (wersja full wypas) bedzie na PC. Nie bedzie przynajmniej takich cyrkow jak na PS3. Plus jeszcze taki, ze za 5-6 lat pogram sobie w BFBC2, a wersja konsolowa przestanie istniec.

Odnośnik do komentarza

Czy dodatkowe złote gwiazdki przy broni podwyższają jej parametry?

O co chodzi z kolekcjonowaniem Dog Tags? Czemuś to służy?

I jak do ...urwy nędzy uzyskać więcej punktów grając assaultem bo wyniki na poziomie 600-1000 pkt z gry to śmiech na sali

Pzdr

 

1. No co ty!? Zadny upgrade broni zwiazany z gwiazdka. Dzieki nim nabijasz punkty, szybciej level'ujesz.

 

2.Chodzi o czysta satysfakcje. Kosy sprzedawaj reckonom kampujacym w buszu. Po 2-3 razach, juz tam nie bedzie siedzial :) Ktos tam mowil, ze za kose dostaje sie 50pkt plus punkty za lvl kolesia ktorego skosiles (ale nie wiem czy to prawda).

 

3. To zalezy z kim grasz i gdzie grasz (mapa, tryb). Jak jestes "samotnym wilkiem" (poczatkujacym), to bedzie ci trudniej o dobry wynik. Jak grasz z ziomalami twoje statsy beda lepsze o jakies 30%. Mnie teraz wkurza, ze jak wchodze to nie mam squada, i lece przez cala mape do "centrum" walki. A zawsze jakis patafianiec sie przedrze na tyly, i kosi na respownach (czyli mnie) :). Jak chesz poszalec assaultem, to graj na mapach gdzie nie ma ciezkiego sprzetu- tryb rush;Valparaiso, Nelson Bay, Cold War, conquest; Arica harbor, Laguna, Oasis..

 

 

W ogole miałem dzisiaj chyba mecz życia - rzeźnia nieziemska i piękny wynik 68/23 smile.gif

Pobiles moj rekord o trzy oczka, 65-25 (Isla Innocent) :)

 

Jeszcze troche i stuknie mi 50 lvl :potter:... prawdziwe granie zaczyna sie po piecdziesiatce! :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Czy dodatkowe złote gwiazdki przy broni podwyższają jej parametry?

O co chodzi z kolekcjonowaniem Dog Tags? Czemuś to służy?

I jak do ...urwy nędzy uzyskać więcej punktów grając assaultem bo wyniki na poziomie 600-1000 pkt z gry to śmiech na sali

Pzdr

 

1. No co ty!? Zadny upgrade broni zwiazany z gwiazdka. Dzieki nim nabijasz punkty, szybciej level'ujesz.

 

To za killa wtedy więcej punktów leci? Punkty przecież tak czy siak lecą więc te gwiazdki to chyba tylko dla prestiżu są.

 

2.Chodzi o czysta satysfakcje. Kosy sprzedawaj reckonom kampujacym w buszu. Po 2-3 razach, juz tam nie bedzie siedzial :) Ktos tam mowil, ze za kose dostaje sie 50pkt plus punkty za lvl kolesia ktorego skosiles (ale nie wiem czy to prawda).

 

Ok, czyli taga dostaje się za kose. Wszystko jasne.

 

3. To zalezy z kim grasz i gdzie grasz (mapa, tryb). Jak jestes "samotnym wilkiem" (poczatkujacym), to bedzie ci trudniej o dobry wynik. Jak grasz z ziomalami twoje statsy beda lepsze o jakies 30%. Mnie teraz wkurza, ze jak wchodze to nie mam squada, i lece przez cala mape do "centrum" walki. A zawsze jakis patafianiec sie przedrze na tyly, i kosi na respownach (czyli mnie) :). Jak chesz poszalec assaultem, to graj na mapach gdzie nie ma ciezkiego sprzetu- tryb rush;Valparaiso, Nelson Bay, Cold War, conquest; Arica harbor, Laguna, Oasis..

 

No właśnie ze mnie taki początkujący wilk. Mam nadzieję, że nabierze to tempa bo jak nie to kupuje na PSN dodatek, który odblokuje całe uzbrojenie i nie będę się z tym pieprzył pół roku.

 

 

 

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...