Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

bf3 dalej nie kupiłem, a bc2 dalej nie sprzedałem, bo chcę wciąż w niego grać. problem polega na tym, że z każdego meczu wyrzuca mnie po równym czasie ok. 5 min. zawsze to się powtarza. multi w innych grach działa normalnie, tylko z bc2 takie rzeczy mi się teraz dzieją. nie kminie.

 

Wiesz co to oznacza? EA chce Cię w bf3 ;)

Jakby to było na pc to bym napisał, że masz problem z punkbusterem hehe

 

Coś w sprzęcie zmieniałeś (router, soft itp) czy tak po prostu ni z tego ni z owego wywalać zaczęło?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

bf3 dalej nie kupiłem, a bc2 dalej nie sprzedałem, bo chcę wciąż w niego grać. problem polega na tym, że z każdego meczu wyrzuca mnie po równym czasie ok. 5 min. zawsze to się powtarza. multi w innych grach działa normalnie, tylko z bc2 takie rzeczy mi się teraz dzieją. nie kminie.

to musi byc wina twojego neta/moze masz pc i ps3 pod tym samym ip,wczoraj i dzis gralem i nie bylo problemu.

Odnośnik do komentarza

Ja na przykład za chiny nie mogę mieć PS3 i neta bezprzewodowo, bo mnie nieraz rozłącza choć mam laptopa na innych ip.

 

Zmień kanał w routerze, możesz też dać konsole do DMZ (demilitarized zone też w routerze) lub przydzielić urządzenia po adresach mac. Nie ma bata, musi działać.

 

Ps. Chyba że router (pipi)asty hehe

Odnośnik do komentarza

właśnie nic nie zmieniałem, samo tak. wiem, że inni grają normalnie. nie rozumiem tylko czemu tylko w tej grze tak się dzieje. ostatnio po raz pierwszy odpaliłem black ops'a i tam w multi grałem normalnie. co mnie zastanowiło - wchodząc w menu w multi, jak jest tablica, że szuka serwerów czy coś (krótko grałem, nie pamiętam) pojawiła mi się na dole informacja, że bodajże NAT nie jest w pełni aktywny, coś w tym stylu (jestem noobem w sprawach sieciowych). ale wszystko działało. może to przeszkadza bc2 w normalnym funkcjonowaniu?

Odnośnik do komentarza

przeczesałem pół internetu w znalezieniu odpowiedzi na mój problem (co 5 min. wyrzuca z gry). okazało się, że mnóstwo osób ma to samo, niezależnie od platformy. zrobiłem już chyba wszystko co można zrobić i poddaję się, gra idzie na sprzedaż. szkoda, bo widzę, że sporo osób do niej wraca.

 

- update i resetowanie routera nie dało nic

- ustawiłem dmz z tym samym ip co w ps3, nic (podobno od razu otwiera też wszystkie porty)

- wyłączyłem upnp, nic

- zmieniałem dns i pojedyńczo praktycznie wszystkie elementy ustawień sieciowych w ps3 i routerze, nic

 

na necie jest mnóstwo tematów odnośnie tego problemu, niektórym udaje się go rozwiązać metodą prób i błędów albo po zmianie tylko jednej opcji, ale jest też dużo osób (w tym ja), którym się już chyba pomóc nie da. nie wiem kto w dice odpowiada za takie cyrki w multi, ale powinno się go/ich wy(pipi)ić na zbity pysk.

Odnośnik do komentarza

przeczesałem pół internetu w znalezieniu odpowiedzi na mój problem (co 5 min. wyrzuca z gry). okazało się, że mnóstwo osób ma to samo, niezależnie od platformy. zrobiłem już chyba wszystko co można zrobić i poddaję się, gra idzie na sprzedaż. szkoda, bo widzę, że sporo osób do niej wraca.

 

- update i resetowanie routera nie dało nic

- ustawiłem dmz z tym samym ip co w ps3, nic (podobno od razu otwiera też wszystkie porty)

- wyłączyłem upnp, nic

- zmieniałem dns i pojedyńczo praktycznie wszystkie elementy ustawień sieciowych w ps3 i routerze, nic

 

na necie jest mnóstwo tematów odnośnie tego problemu, niektórym udaje się go rozwiązać metodą prób i błędów albo po zmianie tylko jednej opcji, ale jest też dużo osób (w tym ja), którym się już chyba pomóc nie da. nie wiem kto w dice odpowiada za takie cyrki w multi, ale powinno się go/ich wy(pipi)ić na zbity pysk.

 

brawo teraz mozesz zrobic kolejny krok do którego zacheca Cie DICE ;)

kup bf3.

Odnośnik do komentarza

nie będę się tu doszukiwał teorii spiskowych, ale dice jest po prostu cienkie jak barszcz jeśli chodzi o ogarnięcie tematu normalnego (pipi) grania w multi. KAŻDA inna gra działa mi w multi, tylko nie ich. bc2 nadal uważam za najlepszą sieciówkę ever pod względem grafy, dźwięku, grywalności itd ale co z tego skoro nie da się w to grać. gdybym kupił teraz bf3 (a za jakiś czas pewnie to zrobię), pewnie działałoby normalnie (nie licząc oczywiście sporadycznych zwiech, glitchy itp), więc coś musieli naknocić z bc2 po premierze bf3, bo od tego czasu bc2 nie działa u mnie i wielu innych osób.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pograłem chwilę na PC, ale BF3 to dla mnie jakaś pomyłka.

 

Nie ma to jak stary dobry 1943 i BC2 (szczególnie na Vietnamie).

Zgadzam się,mieli gotowy przepis na sukces,lepsza grafa niż w BC2,lepsze modele broni i postaci,animacje,zwiększona zniszczalność i byłoby super,ale oni woleli kombinować i wyszedł bugfield3.Gdy po demku(wg. innych becie)BF3 pisałem że to będzie porażka,to po mnie jechali,że oceniam nie gotowy produkt,teraz widać ze nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...