Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle jak stoi sytuacja z graczami w BC2? Dużo gra? 

 

Ja mam na liście dwóch znajomych którzy grają bardzo często. Ja w miarę możliwości czasowych (teraz może być z tym trochę gorzej) będę go odpalał jeżeli będzie z kim pograć. 

 

Jak coś zapraszać do znajomych. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość suteq

Panowie jak to jest teraz z tym BC2. Jak kupię używkę to będę mógł grać w pełni na multi? Na wszystkich mapach itp? Bo był jakiś kod VIP i nie wiem czy teraz dalej trzeba go mieć czy nie. No i czy nówki z jakiejś platinum czy coś posiadają ten kod vip. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Zaqair

https://twitter.com/Battlefield/status/340888761808347136 :cray:

 

 


Battlefield Bad Company 3 might not be making a comeback this year, lets hope for the years to come.

Battlefield Bad Company 3 has been a long awaited question for the fans of the series, while the series has a decent single player campaign and the multiplayer campaign of the game also has a good replay value to it, fans will definitely be sad to hear that the series will not be getting a trilogy to it any time soon. EA and DICE are all hands on deck with Battlefield 4 at the moment and considering the massive success of Battlefield 3, I wouldn’t be surprised if they are to work twice as hard on Battlefield 4 to make it truly stand out from its predecessor.

The following exchange of tweets helps affirm that Battlefield Bad Company 3 won’t be coming out anytime soon (For this year anyway)

 

I can understand that DICE and EA have their hands full with Battlefield 4 and probably Mirrors Edge 2 since the game has since been listed on a couple of amazon sites and even on EA Help Center.

From the above links I wouldn’t be surprised if Mirrors Edge 2 will make a surprise appearance at E3 seeing as how the game is long over due for a sequel and the next gen is just the right place for the return of the game.

 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Wydaje mi sie,ze chlopaki z Dice LA beda robic Bad Company 3 a nie Dice Sweden. I EA na przemian bedzie jak acti robic:

 

- BF 4 (Dice Sweden) 2013

- BC 3 (Dice Los Angeles) 2014

- BF 5 (DICE Sweden) 2015

- BC 4 (Dice Los Angeles) 2016

 

Jakis czas temu byly plotki,ze Danger Close ma robic BC3 a Danger Close to teraz DICE LA. Jestem ciekaw ile osob z Dangar Close zostalo zatrudnionych w DICE LA. 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...